Vienam no Pitsburgas līderiem Rakelam pēc spēles pret Kolumbusu veikta operācija
Nacionālās hokeja līgas komanda Pitsburgas "Penguins" pavēstījusi, ka pirmās maiņas uzbrucējam Rikardam Rakelam ir veikta kreisās rokas operācija un ka viņam būs jāizlaiž 6-8 nedēļas.
Latviešu vārtsargu Artūra Šilova un Elvja Merzļikina duelī Pitsburgas "Penguins" divreiz izlaida vadību, galotnē izglābās no divu vārtu deficīta (trešajos vārtos piespēle arī Šilovam) un bullīšos tomēr piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:5. Pēc piecām rezultatīvām spēlēm Rakelam šoreiz neveiksmīga cīņa, tiekot ne vien pie negatīvas lietderības -2, bet arī savainojuma, ripai trāpot pa viņa roku.
Iepriekšējā sezona bija labākā Rakela karjerā, 81 spēlē izceļoties ar 70 (35+35) punktiem un esot otrajam rezultatīvākajam komandā, un arī šo sezonu 32 gadus vecais zviedrs sācis ražīgi – deviņās spēlēs astoņi (3+5) punkti, kas ir piektais rādītājs vienībā. Rezultatīvākie ir "Penguins" zvaigznes Jevgeņijs Malkins (2+12) un Sidnijs Krosbijs (6+5).
Rakelam rit ceturtā sezona sešu gadu līgumā par 30 miljoniem ASV dolāru, un ar vidēji pieciem miljoniem sezonā viņš starp komandas uzbrucējiem ieņem ceturto vietu. Rakels ir spēlējis arī Anaheimas "Ducks" un NHL karjerā sakrājis 811 spēles un 527 (239+288) punktus.
Pitsburgas "Penguins" ar 13 punktiem deviņās spēlēs ieņem otro vietu Metropoles divīzijā un nākamo spēli aizvadīs naktī uz otrdienu, uzņemot Sentluisas "Blues".
Skaties NHL spēles un citus sporta notikumus "Go3 Sport" kanālos un Go3 televīzijā!
Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/penguins/news/f...
@agrissuveizda