Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:845, Did:0, useCase: 3

HK "Rīga" uzbrucējs Maslovskis: "Psiholoģiskais pārsvars šobrīd ir mūsu pusē"

Rolands Eliņš

HK "Rīga" uzbrucējs Maslovskis: "Psiholoģiskais pārsvars šobrīd ir mūsu pusē"
Rūdolfs Maslovskis pret "Krasnaya Armiya"
Foto: Dinamoriga.eu

HK „Rīga” vakar ar 3:0 pieveica Maskavas klubu „Krasnaya Armiya”, izlīdzinot rezultātu sērijā (2:2). Sērijas izšķirošais mačs notiks parīt izbraukumā, taču vakardienas trešo vārtu autors Rūdolfs Maslovskis uzskata, ka psiholoģiskais pārsvars šobrīd ir „Rīgai”.

„Labi spēlējām no mača sākuma, izpildījām trenera uzdevumus. Izdarījām spiedienu, un viņiem nācās mainīt savu spēles plānu. Spēlējām uz viņu kļūdām,” pēc uzvaras stāstīja Maslovskis. „Viņu trenerim emocijas ņēmu virsroku. Bija maskavieši sērijā vadībā ar 2:0 un tagad ir neizšķirts. Maskavā ir lielāks laukums. Tur viņi var ieskrieties, ir pieraduši spēlēt. Gan viņi, gan mēs pratām izmantot sava laukuma priekšrocības.”

Maskavas komanda abās mājas spēlēs bija uzvarējusi un panākusi sērijā līdz trim uzvarām 2:0, taču „Rīga” nepadevās un sēriju izlīdzināja. Maslovskis uzskata, ka vismaz vienā ziņā pārsvars šobrīd ir viņa komandai.

„Domāju, mums noteikti ir psiholoģisks pārsvars. Šobrīd galvenais ir turpināt iesākto, un mums būs visas iespējas arī vinnēt,” vērtē 18 gadus vecais hokejists, kurš regulārajā sezonā „Rīgas” sastāvā guva 34 punktus (9+25) 40 spēlēs. Maslovskis gan arī nepiemirst izcelt vārtsarga Riharda Cimermaņa palikšanu sausā: „Rihards šodien nospēlēja ļoti labi, cepuri viņam nost. Kad vajadzēja, tad izvilka. Tieši tas arī vārtsargam jādara.”

Sērijas piektā un izšķirošā spēle izbraukumā ir paredzēta 21. martā. Regulārajā sezonā "Rīga" ar 104 punktiem 56 spēlēs ieņēma 12. vietu, savukārt "Krasnaya Armiya" ar 120 punktiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:
Maslovskis: mums ir psiholoģisks pārsvars -...

     [+] [-]

, 2014-03-19 10:37, pirms 8 gadiem
Nez vai no "Dinamo" tagad kāds var palīdzēt, kas atbilst "Rīgas" vecumam?

     [+] [-]

, 2014-03-19 10:47, pirms 8 gadiem
tornis rakstīja: Nez vai no "Dinamo" tagad kāds var palīdzēt, kas atbilst "Rīgas" vecumam?
Kuzmenkovs, Siksna, Cimmermanis u.c. jau palīdz.

  +1 [+] [-]

, 2014-03-19 10:48, pirms 8 gadiem
lai jau veicas ,bet par to psiholoģisko pārsvaru tie ir tukši vārdi pirms dinamo 7 spēles ar teica ka pārsvars ir rīdzeniekiem

  +1 [+] [-]

, 2014-03-19 11:00, pirms 8 gadiem
tornis rakstīja: Nez vai no "Dinamo" tagad kāds var palīdzēt, kas atbilst "Rīgas" vecumam?
"HK Rīga" vakardienas spēlē jau bija Rustams Begovs un Deivids Sarkanis, kuri dienu iepriekš (pirmdien) Bratislavā bija "Dinamo" ierindā pret "Donbass".

"HK Rīga" sastāvā ir arī Kuzmenkovs, Siksna, Siksnis, kuri sezonas laikā bija pie "Dinamo" uzspēlējuši. Arī Augstkalns, Kr.Lipsbergs, Cimermanis, Grīnfogels sezonas laikā ir bijuši "Dinamo" spēļu pieteikumā, bet bez reāla spēles laika.

  +1 [+] [-]

, 2014-03-19 11:04, pirms 8 gadiem
kaspars76 rakstīja: lai jau veicas ,bet par to psiholoģisko pārsvaru tie ir tukši vārdi pirms dinamo 7 spēles ar teica ka pārsvars ir rīdzeniekiem
vo vo... tabūs pa muguru ar visu psiholoģisko pārsvaru...

  -1 [+] [-]

, 2014-03-19 11:17, pirms 8 gadiem
petrovich_27 rakstīja: "HK Rīga" vakardienas spēlē jau bija Rustams Begovs un Deivids Sarkanis, kuri dienu iepriekš (pirmdien) Bratislavā bija "Dinamo" ierindā pret "Donbass".

"HK Rīga" sastāvā ir arī Kuzmenkovs, Siksna, Siksnis, kuri sezonas laikā bija pie "Dinamo" uzspēlējuši. Arī Augstkalns, Kr.Lipsbergs, Cimermanis, Grīnfogels sezonas laikā ir bijuši "Dinamo" spēļu pieteikumā, bet bez reāla spēles laika.
Mani vairāk uztrauc, kur nākamsezon spēlēs šīs sezonas sastāvs? Veterāni Kuzmenkovs, Siksna? Gribētos domāt, ka šiem diviem tomēr ir pa spēkam nostiprināties RD (vispār pārsteidz, ka pēc labā sezonas sākuma Kuzmenkovs zaudēja vietu RD), kas būs ar Jeļisējevu un Maslovski?
Skaidrs, ka lielākā daļa pārējā sastāva varēs sev meklēt vietas LAČ komandās, jo HKR šis 93 un 94 gadu īpatsvars ir diezgan liels.
Tā pat jautājums par to, kas HKR spēlēs. Pēc veterānu aiziešanas stabilam līderim būtu jābūt Ābolam, bet pēc viņa izteikumiem par to, ka gribētu uzspēlēt Kanādā un tā, ka no HKR katru gadu kāds aizbrauc uz CHL, diezgan ticams liekas variants, ka arī viņu varētu savākt.
Grūti pat tā iedomāties labus 96 vai kaut vai 95 gadus, kas varētu ienākt HKR.
Lai man piedod visi Razgali un Galohas, bet ja viņi šobrīd neko nav parādījuši, tad arī tālāk nekas nebūs.
Arī no Liepājas vairs nav ko savākt, un par saviem audzēkņiem dēvēt
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-03-19 13:48, pirms 8 gadiem
Paldies, slinkums bija lasīt vakardienas sastāvus.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-03-19 17:50, pirms 8 gadiem
AlexUSA rakstīja: „Rihards šodien nospēlēja ļoti labi, cepuri viņam nost..." - jézinj tantinj, tas vírietis, tak, pat nesaprot tá teiciena jégu!!!! Vinsh ir gatavs spéles varonim noplést cepuri no galvas tá vietá, lai dziljá cienjá nonjemtu savu cepuri vinja priekshá par parádíto sniegumu. Kas noticis ar Latvijas izglítíbas sistému??!! A-úú izglítíbas darbinieki!!!
Ieteiktu kritiskāk domāt un tomēr pieļaut, ka tik pat labi žurnālists pārrakstot ir pieļāvis kļūdu. Baigais gudrinieks atradies.