Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Aigars Kalvītis un Viesturs Koziols. Foto: LHF
768

Koziols atbalsta 24 komandu PČ un vēlas ieviest 3x3 formātu

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols pēc ievēlēšanas Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) padomē atklāja, ka viņam ir daudz priekšlikumu hokeja popularizēšanā un finanšu rādītāju uzlabošanā, kā galvenās minot 24 komandu pasaules čempionātu un 3x3 formāta ieviešanu.
Aigars Kalvītis. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
3

Kalvītis: "Pēdējos gados mums izdevies sasniegt visu, ko esmu vēlējies"

Jau vēstīts, ka šodien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) padomē tika ievēlēts Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, bet Disciplinārajā komitejā turpmāk strādās bijusī valstsvienības hokejiste un pašreizējā federācijas Medicīnas komitejas locekle Anna Verhoustinska. Īsi pēc balsojuma savu viedokli sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauda Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.
Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Gertsons, F64
53

LHF ģenerālsekretārs Koziols ievēlēts IIHF padomē

Krievijas lielpilsētā Sanktpēterburgā notikušas Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) vēlēšanas. Kā jau vēstījām, 27 gadus ilgo šveicieša Renē Fāzela ēru nomainījis Francijas hokeja dzīves vadītājs Liks Tardifs, bet uz pieciem gadiem ievēlēti tika arī viceprezidenti un pārējie padomes locekļi – kā pēdējais padomē tika ievēlēts Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.
Liks Tardifs. Foto: imago images/PanoramiC/Scanpix
90

Fāzelu IIHF prezidenta amatā nomaina Francijas federācijas vadītājs Tardifs

Šodien Sanktpēterburgā notikušajās Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) vēlēšanās par organizācijas jauno prezidentu ievēlēts Liks Tardifs, nomainot 27 gadus amatā pavadījušo Renē Fāzelu. Kanādā dzimušais Tardifs savulaik, lai turpinātu karjeru, pārcēlās uz Franciju, vēlāk kļūstot par Francijas Hokeja federācijas vadītāju.
Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Gertsons, F64
16

Koziols uzrunā IIHF: "Mēs nekonkurējam tikai ar citiem sporta veidiem"

LETA. Starptautiskajai ledus hokeja federācija (IIHF) hokejs jāpaceļ jaunā popularitātes līmenī, piektdien savā uzrunā teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, kurš ir viens no amata kandidātiem IIHF Padomē.
Harijs Vītoliņš. Foto: LHF
30

Latvijas izlase Pekinas olimpisko spēļu turnīru sāks 10. februārī pret Zviedriju

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publiskojusi Pekinas olimpisko spēļu kalendāru. Latvijas izlase apakšgrupas cīņas sāks 10. februārī pret Zviedriju, turpinot 11. februārī pret Somiju, bet noslēdzot 13. februārī pret Slovākiju.
Sandis Smons. Foto: gshc.ch
10

Smons: "Tikt sastāvā un aizbraukt uz olimpiskajām spēlēm - tas nav nereāli"

Šveices hokeja līgas, kas apmeklētības, budžetu un līmeņa ziņā Eiropā kotējas gana augstu, sezonas ievadā laukumā devušies seši latvieši. Pieci no viņiem uz Šveici pārcēlās jau pusaudža gados. Arī aizsargs Sandis Smons. 22 gadus vecajam hokejistam izdevies nostiprināties Ženēvas "Servette" pamatsastāvā, un sarunā ar portālu Sportacentrs.com viņš neslēpa savu nākamo mērķi – ar Latvijas izlasi aizbraukt uz Pekinas olimpiskajām spēlēm.
Zemgus Girgensons. Foto: LHF
31

Krievijas laikraksts Latvijas izlasi Pekinas olimpisko spēļu rangā liek priekšā tikai Ķīnai

Krievijas lielākais sporta laikraksts Sport-Express izveidojis savu Pekinas olimpisko spēļu hokeja rangu. Latvijas izlasei atvēlēta tikai 11. vieta, apsteidzot vienīgi mājinieci Ķīnu.
Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks. Foto: Yandex.ru
6

Vītoliņš: "Šo desmit gadu laikā esmu kļuvis nosvērtāks"

Pēdējo desmit gadu laikā, kamēr latviešu treneris Harijs Vītoliņš bija prom no Latvijas hokeja izlases, speciālists kļuvis nosvērtāks. “Agrāk emociju bija vairāk, un spļāvu tās ārā. Konstatēju, ka varbūt to ir par daudz,” saka Vītoliņš, kurš nupat ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) vienojās par izlases vadīšanu vismaz līdz 2023. gada vasarai.
Elvis Merzļikins. Foto: Jerome Miron/USA Today Sports/Scanpix
21

Merzļikins izvirza mērķi iegūt Vezina balvu un apsola spēlēt Pekinas OS

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins plašā intervijā "The Athletic" atklāja, kā jūtas jaunā tēva lomā un kā sadzīvo ar sava drauga Matīsa Kivlenieka aiziešanu mūžībā šovasar, norādot, ka ļoti vēlas izcīnīt NHL labākā vārtsarga balvu un veltīt to Kivleniekam. Tāpat Merzļikins nešaubīgi norādīja, ka grasās pārstāvēt Latvijas izlasi Pekinas olimpiskajās spēlēs 2022. gadā.