Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Latvijas hokeja izlasei atcelts decembrī paredzētais pārbaudes turnīrs

Rolands Eliņš

Latvijas hokeja izlasei atcelts decembrī paredzētais pārbaudes turnīrs
Elvis Merzļikins iepriekšējā PČ spēlē pret Šveices izlasi. Foto: AFP/Scanpix

Šveices Hokeja federācija pavēstījusi, ka pašreizējos apstākļos nolēmusi atcelt decembra vidū plānoto turnīru "Nature Energy Challenge", kurā bija plānots piedalīties arī Latvijas hokeja izlasei.

Šveices Hokeja federācijas mājaslapā tiek vēstīts, ka 14.-18. decembrī Vispā paredzētais pārbaudes turnīrs nenotiks un varētu tikt pārcelts uz vēlāku laiku. Turnīrā bija paredzēts piedalīties četrām elites divīzijas izlasēm – mājiniecei Šveicei, Norvēģijai, Slovākijai un Latvijai.

Latvijas hokeja izlasei šis turnīrs bija vienīgais LHF kalendārā apstiprinātais 2020. gada rudenī un nākamā gada sākumā, tiesa, šī mēneša sākumā tika izmantots uzaicinājums uz Vācijas kausa izcīņu. Tajā gan Latvija bija vienīgā viešņa, piedaloties turnīrā kopā ar Vācijas izlasi un Vācijas olimpisko izlasi.

"Covid-19 pandēmijas ierobežošanai paredzētie noteikumi valsts un reģionu līmenī ir spēcīgi ietekmējuši nacionālās izlases pārbaudes turnīra organizēšanu," minēts Šveices federācijas paziņojumā. "Ņemot to vērā, federācija nolēmusi šo turnīru atcelt. Šveices izlasei divas pārbaudes spēles tiks nozīmētas vēlāk pavasarī pirms PČ 2021. Šāds lēmums pieņemts pašreizējā Covid-19 situācijas dēļ, kā arī noteikto ierobežojumu dēļ, tāpat tika ņemta vērā hokejistu pieejamība izlases vajadzībām un Šveices Nacionālās līgas kalendāra vajadzības."

Šveices izlase izvēlējās nepiedalīties arī Vācijas kausā novembrī, uz kuru vēlāk tika uzaicināta Latvija, attiecīgi Šveices izlase gatavojas visas savas pārbaudes spēles šosezon aizvadīt tieši pirms pasaules čempionāta, taču līdzjutēji tiek mierināti, ka tiek cerēts uz ilgāku pārbaudes spēļu ciklu pavasarī nekā ierasts un tik un tā būs sešas pārbaudes spēles savā laukumā.

Izmantotie resursi:
https://www.sihf.ch/fr/national-tea...

     [+] [-]

, 2020-11-19 14:30, pirms 5 mēnešiem
Nu vo -samainīja ar vācu kausu. Zinot kā Šveice izturās pret covid, iespējams jau nojauta, ka tā būs.