Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 3

Latvijas U20 izlase pasaules čempionātu sāks pret mājinieci Zviedriju

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas U20 izlase pasaules čempionātu sāks pret mājinieci Zviedriju
Sandis Vilmanis. Foto: Getty Images via AFP/Scanpix

Šodien publicēts gadu mijā gaidāmā pasaules čempionāta hokejā junioriem spēļu kalendārs. Latvijas U20 izlase pirmo maču aizvadīs 26. decembra vakarā, spēkojoties pret laukuma saimniekiem zviedriem.

Pasaules čempionāts sāksies 26. decembrī, bet fināls tiks aizvadīts 5. janvārī. Turnīrs norisināsies Zviedrijas otrajā lielākajā pilsētā Gēteborgā, mačus uzņemot Scandinavium (12 tūkstoši vietu) un Frolundaborg (seši tūkstoši vietu), kas atrodas sešus kilometrus viena no otras. Latvijas apakšgrupa spēlēs lielākajā arēnā.

Latvijas juniori sāks pret laukuma saimniekiem zviedriem, sekos dueļi pret Kanādas un Somijas junioriem, bet apakšgrupas galvenais mačs gaidāms 30. decembra vakarā, kad pretī stāsies Vācija. Četras labākās komandas dosies uz ceturtdaļfinālu, bet piektās vietas īpašniece spēkosies par izdzīvošanu.

Janvāra ievadā Latvijas U20 hokejisti Monktonā, Kanādā, zaudēja visās apakšgrupas spēlēs, bet cīņā par izdzīvošanu divreiz pieveica Austriju un nosargāja vietu elites divīzijā. No šīs izlases Zviedrijā drīkstēs spēlēt trīs aizsargi un seši uzbrucēji, ieskaitot Nacionālajā hokeja līgā draftētos Danu Ločmeli un Sandi Vilmani.

Izdzīvošanas spēles notiks 2. janvārī pulksten 10:00, 4. janvārī pulksten 12:00 un, ja nepieciešams, 5. janvārī pulksten 12:00. Ceturtdaļfināli norisināsies 2. janvārī, pusfināli notiks 4. janvārī, bet medaļas tiks dalītas 5. janvārī.

Jāpiezīmē, ka IIHF savā paziņojumā norādījusi, ka šis spēļu grafiks varētu tikt mainīts, ja Krievijas un Baltkrievijas izlases saņems atļauju piedalīties pasaules čempionātā.

Izmantotie resursi:
https://www.iihf.com/en/events/2024...

  +1 [+] [-]

, 2023-02-15 17:40, pirms mēneša
Uh, kas par tempiem ziņās........
Es jau domāju ka esmu nogulējis U20 čempi, pat iesvīdu 😎

  -4 [+] [-]

, 2023-02-15 18:10, pirms mēneša
Beidzot atkal Eiropā. Jau apnicis ka regulāri Kanādā vai Amerikā. Nebūt Kanādai pirmajā vietā.

     [+] [-]

, 2023-02-15 18:12, pirms mēneša
Nu jā, varbūt štati...

     [+] [-]

, 2023-02-15 18:14, pirms mēneša
Nu re,tad jau pus komanda zināma...(:

     [+] [-]

, 2023-02-15 18:15, pirms mēneša
Jāpiezīmē, ka IIHF savā paziņojumā norādījusi, ka šis spēļu grafiks varētu tikt mainīts, ja Krievijas un Baltkrievijas izlases saņems atļauju piedalīties pasaules čempionātā.

Vai tad pastāv šāds variants ????

     [+] [-]

, 2023-02-15 18:25, pirms mēneša
Nezinu, pirmā dzirdēšana. Bet ja zobārsts par krievu kļuvis - un vēl spēj spaidīt pogas....
Sorry

  +3 [+] [-]

, 2023-02-15 20:43, pirms mēneša
Kādas tur vēl krievijas un baltkrievijas izlases?!? Pie tam čempis notiek Zviedrijā. Ja atļaus tiem kara kurinātājiem/īstenotājiem piedalīties, taču visa Skandināvija uzreiz nolēks no turnīra, un tas izjuks. Tas jaunais IIHF vadonis ar galvu draudzējas vai pa kluso zobārsta jaunkrieva fāzeļa padomus uzklausa?

  +2 [+] [-]

, 2023-02-15 21:23, pirms mēneša
Karlo rakstīja: Kādas tur vēl krievijas un baltkrievijas izlases?!? Pie tam čempis notiek Zviedrijā. Ja atļaus tiem kara kurinātājiem/īstenotājiem piedalīties, taču visa Skandināvija uzreiz nolēks no turnīra, un tas izjuks. Tas jaunais IIHF vadonis ar galvu draudzējas vai pa kluso zobārsta jaunkrieva fāzeļa padomus uzklausa?
Krievu draugs viņs ir jau no ievēlēšanas dienas, kad muldēja, ka vajag KHL klubu Parīzē. Un jau neskaitāmas reizes ir izrunājies, ka cer uz krievu atgriešanos hokeja apritē. Taisnības labad, gan praktiski visu lielo sporta veidu federācijas tā izpildās. ņem to pašu Uefa - Nāciju līgā un eirokausos baltkrievi spēlē, kā spēlējuši. Un gan UEFA, gan FIBA, gan SOK jau vairākkārt izteikušies, ka meklēs, kā krievus atgriezt apritē.

  +3 [+] [-]

, 2023-02-15 21:35, pirms mēneša
Geralt of Rivia rakstīja: Krievu draugs viņs ir jau no ievēlēšanas dienas, kad muldēja, ka vajag KHL klubu Parīzē. Un jau neskaitāmas reizes ir izrunājies, ka cer uz krievu atgriešanos hokeja apritē. Taisnības labad, gan praktiski visu lielo sporta veidu federācijas tā izpildās. ņem to pašu Uefa - Nāciju līgā un eirokausos baltkrievi spēlē, kā spēlējuši. Un gan UEFA, gan FIBA, gan SOK jau vairākkārt izteikušies, ka meklēs, kā krievus atgriezt apritē.
Lai tik meklē.
Tad, kad, iespējams, tās visas federācijas sāks sastapties ar masveida valstu nacionālo izlašu atteikšanos vai izstāšanos no visa veida turnīriem, tad varbūt arī nāks pie prāta, ka tāda doma neiet krastā ne pie kādu miljardu (€, $ utt.) zaudējumiem.

     [+] [-]

, 2023-02-16 09:37, pirms mēneša
"spēļu grafiks varētu tikt mainīts"
kā viņi domā to realizēt turnīra reglamenta ziņā? veidos 2 grupas ar 6 komandām ... vai 2 vājākās reitinga komandas atstās pie durvīm?

     [+] [-]

, 2023-02-16 18:27, pirms mēneša
Dinamo'1988 rakstīja: "spēļu grafiks varētu tikt mainīts"
kā viņi domā to realizēt turnīra reglamenta ziņā? veidos 2 grupas ar 6 komandām ... vai 2 vājākās reitinga komandas atstās pie durvīm?
12 izlases pilnīgi normāls formāts, tikai ir jautājums par to, kurā apakšgrupā liks Krievus, bet kurā Baltkrievus Par cik spēlēsim lielajā arenā, tad lielāka varbūtība, ka mūsu apakšgrupā būs Krievi, ja būtu Baltkrievi, tad es tikai PAR!