Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 3

Vairākiem ''Dinamo'' hokejistiem piespriež diskvalifikāciju, klubam - naudas sodu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Vairākiem ''Dinamo'' hokejistiem piespriež diskvalifikāciju, klubam - naudas sodu
Rīgas "Dinamo" hokejisti Miķelis Rēdlihs, Kirils Tambijevs un Georgijs Pujacs. Foto: Agris Bricis

Vairākiem Rīgas "Dinamo" hokejistiem par nesportisku uzvedību "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijā ir piešķirtas vairāku spēļu diskvalifikācijas, nolemts Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēdē.

Aizpagājušajā nedēļā noslēdzās abas OHL pusfināla sērijas, vienā no kurām "Zemgale"/LLU ar 4-0 sagrāva "Dinamo".

17. marta spēlē, kurā "Dinamo" tikās ar "Zemgale"/LLU, Kristiāns Zelts saņēma 20 minūšu sodu par nesportisku uzvedību un 20 minūšu sodu par necieņu pret tiesnešiem. Disciplinārās komisijas sēdē spēlētājam tika piespriesta 11 spēļu diskvalifikācija bez izpirkuma tiesībām.

Savukārt 19. marta spēlē, kas bija pēdējā pusfināla sērijā, "Dinamo" spēlētāji Gusts Jegorovs, Roberts Potapenko un Kirils Tambijevs tika pie 25 minūšu noraidījuma par kaušanos, bet Martins Lavrovs saņēma 25 minūšu sodu par spēka paņēmienu galvas un kakla apvidū.

Disciplinārās komisijas sēdē tika nolemts Lavrovam, Potapenko un Tambijevam piespriest trīs spēļu diskvalifikāciju, bet Jegorovam - piecu spēļu diskvalifikāciju.

Tāpat "Dinamo" tika piespriesti arī vairāki naudas sodi 100 eiro apmērā, tai skaitā par Zelta pārkāpumiem un vairāku hokejistu piedalīšanos spēlē bez obligātās reklāmas uz ķiveres.

Izmantotie resursi:
LETA

Slēpts komentārs: Two goats one Champion
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2023-03-27 19:47, pirms 2 mēnešiem
Two goats one Champion rakstīja: Gaidām un ceram ka Ukrainā beigsies karš, lai Dinamo varētu atgriezties normālā līga, nevis smirdēt OHL, kur līmenis zem katras kritikas.
Smirdēt... njā, tas ir īstais vārds, kas piestāv khl un krieviem. Cepums Tev.

  +4 [+] [-]

, 2023-03-27 19:51, pirms 2 mēnešiem
Tas Zelts gan ir atsities pret flīzēm kautkur. Viņam tie dau*u izgājieni ir diezgan regulāri. Izmest to ģinamu mēslainē ar visiem para hokejistiem. Bez viņiem gaiss tīrāks un hokejs labāks. Ar visu miķeli priekšgalā

  +2 [+] [-]

, 2023-03-27 20:10, pirms 2 mēnešiem
Two goats one Champion rakstīja: Gaidām un ceram ka Ukrainā beigsies karš, lai Dinamo varētu atgriezties normālā līga, nevis smirdēt OHL, kur līmenis zem katras kritikas.
Un tai "līmenis zem kritikas līgā" Dinamo aptirsās pēc pilnas programmas. Lai to bodīti beidzot ver ciet. Kad beigsies karš krievam nebūs ko piķot tādam Dinamo, pat ja Jurka gribēs tur līst atpakaļ.

     [+] [-]

, 2023-03-28 07:57, pirms 2 mēnešiem
Two goats one Champion rakstīja: Gaidām un ceram ka Ukrainā beigsies karš, lai Dinamo varētu atgriezties normālā līga, nevis smirdēt OHL, kur līmenis zem katras kritikas.
A kā ta tā sanāca, ka līgā, kur līmenis zem katras kritikas, ģinama vienkārši atpūkāja simpi stāvus?

     [+] [-]

, 2023-03-28 08:17, pirms 2 mēnešiem
naurisk rakstīja: A kā ta tā sanāca, ka līgā, kur līmenis zem katras kritikas, ģinama vienkārši atpūkāja simpi stāvus?
Viss vienkārši, tā Ģinamka, kura mauca KHL un tagadējā, ir divas dažādas Ģinamkas Kaut kā neatceros nekādus tur Lavrovus, Jegorovus, Potapenkovus iepriekšējā sezonā, tu atceries? Būsim reāli, ja DR tagad piedalītos ar KHL versijas brigādi, leģionārus ieskaitot, paņemtu Latvijas čempionātu tīri pēc inerces, neko daudz neiespringstot

     [+] [-]

, 2023-03-28 08:30, pirms 2 mēnešiem
markkomartins rakstīja: Tas Zelts gan ir atsities pret flīzēm kautkur. Viņam tie dau*u izgājieni ir diezgan regulāri. Izmest to ģinamu mēslainē ar visiem para hokejistiem. Bez viņiem gaiss tīrāks un hokejs labāks. Ar visu miķeli priekšgalā
Diemžēl tie ir kompleksi no bērnības, kurā Kristiānu vecākie puiši regulāri apcēla un iekaustīja. Šeit būtu darbiņš psihologam.

     [+] [-]

, 2023-03-28 08:44, pirms 2 mēnešiem
Marokāņi-Lettiņu brāļi rakstīja: Viss vienkārši, tā Ģinamka, kura mauca KHL un tagadējā, ir divas dažādas Ģinamkas Kaut kā neatceros nekādus tur Lavrovus, Jegorovus, Potapenkovus iepriekšējā sezonā, tu atceries? Būsim reāli, ja DR tagad piedalītos ar KHL versijas brigādi, leģionārus ieskaitot, paņemtu Latvijas čempionātu tīri pēc inerces, neko daudz neiespringstot
Ā, tad runa ir par TO ģinamku, kas kopš 2014. gada nevarēja tikt plovos un tusēja tabulas lejasgalā ar avtomobiļist un bodībilderu blici no podoļskas?

     [+] [-]

, 2023-03-28 08:48, pirms 2 mēnešiem
naurisk rakstīja: Ā, tad runa ir par TO ģinamku, kas kopš 2014. gada nevarēja tikt plovos un tusēja tabulas lejasgalā ar avtomobiļist un bodībilderu blici no podoļskas?
Nemaz nešaubos, ka arī tā Ģinamka varētu paņemt Latvijas čempi rasslabuhas režīmā