Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 3

Ielikts "Kurbada" ledus halles pamatakmens

Agris Suveizda

Ielikts "Kurbada" ledus halles pamatakmens
Foto: HK "Kurbads"

Trešdien, 21. septembrī Lidlauka ielā 37, Rumbulā, tika iebūvēts ledus halles “Kurbads” pamatakmens. Svinīgā pasākumā hokeja kluba "Kurbads" vadītājs Andis Pikāns, LHF prezidents Kirovs Lipmans un halles projekta autors, arhitektu biroja SIA “Projektu birojs Grietēns&Kagainis” valdes loceklis Vents Grietēns halles pamatos iemūrēja laika kapsulu ar simbolisku vēstījumu.

Hokeja kluba "Kurbads" vadītājs Andis Pikāns: “Esam uzsākuši ceļu pretim hokeja kluba “Kurbads” ilggadējam mērķim - savai ledus hallei, mūsu komandas hokeja svētnīcai. Mēs ceram, ka tā būs vieta, kur jaunie spēlētāji veidosies par leģendām, kur radīsies jauni pāri, maiņas, virknējumi, komandas vai vienkārši sportiska draudzība. Un tā noteikti būs vieta, kur kopā ar līdzjutējiem tiks svinētas nozīmīgas Latvijas hokeja uzvaras.”

Renārs Valters, "Kurbada" ledus halles projekta vadītājs: "Esmu pārliecināts, ka "Kurbada" ledus halle kalpos par pamatu jaunām uzvarām, saspringtām cīņām un neatkārtojamām emocijām, kā arī esošajiem un topošajiem sportistiem tiks nodrošināta visa nepieciešamā infrastruktūra savu prasmju attīstīšanai. Esmu pagodināts par iespēju ieguldīt daļu no sevis šī projekta tapšanā un attīstībā."

Pirmajā būvniecības kārtā paredzēts uzbūvēt mūsdienīgu ledus halli ar 1000 skatītāju vietām, no kurām 540 būs sēdvietas, septiņām ģērbtuvēm, trenažieru zāli un kafejnīcu. Otrajā kārtā paredzēta vēl vienas treniņu halles būve, bet trešajā kārtā plānoti viesnīcas būvniecības darbi. Pirmās kārtas projekta kopējais investīciju apjoms ir 3,5 miljoni eiro. Ledus halles būvniecības darbus veiks celtniecības kompānija SIA "Būvkore".

"Halles projektā ir nopietni domāts par energoefektīviem risinājumiem, kas nav vienkāršs uzdevums tik energoietilpīgā būvē. Bet tas arī ir viens no lielajiem izaicinājumiem – radīt atslēgas objektu Rumbulas teritorijā, ar noteiktu budžetu, pietiekami racionālu un universālu, kas paver plašas iespējas plašas teritorijas tālākai attīstībai ne tikai konkrētam klubam, bet ļoti plašiem sociāliem slāņiem – apkaimes iedzīvotājiem," stāsta Vents Grietēns, ledus halles projekta autors un arhitektu biroja SIA “Projektu birojs Grietēns&Kagainis” valdes loceklis.

Ledus halli paredzēts nodot ekspluatācijā 2017. gada maijā, kad tiks dibināta arī hokeja kluba "Kurbads" bērnu un jauniešu sporta skola ar divām vecuma grupām, sniedzot bērniem iespēju nodarboties ar sportu kvalitatīvu un profesionālu treneru vadībā.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Straupe,
HK "Kurbads" pārstāvis

  +3 [+] [-]

, 2016-09-21 15:36, pirms 7 gadiem
Lieliski! Vēlu veiksmi un izdošanos.

  +2 [+] [-]

, 2016-09-21 16:10, pirms 7 gadiem
Atliek vien novēlēt,lai šai ledus hallei, un kas būs kopā ar to, būtu normāls skaits tās finansiāli nodrošinātāji, nevis tikai Andis Pikāns.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2016-09-21 17:27, pirms 7 gadiem
Labāk būtu šoferiem algas maksājuši