Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 3

"Zemgale"/LLU Kontinentālo kausu sāks no trešās kārtas un dosies uz Velsu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Zemgale"/LLU Kontinentālo kausu sāks no trešās kārtas un dosies uz Velsu
Artis Ābols ar Latvijas čempiona kausu. Foto: Guntis Lazdāns/OHL

Šodien norisinājās virtuālā sapulce, kurā apstiprinātas 2023. gada IIHF Kontinentālā kausa dalībnieces, grupas un norises vietas. Latvijas čempione "Zemgale"/LLU turnīru sāks no trešās kārtas un spēkosies Kārdifā, Velsā.

Kontinentālais kauss, kurā šoreiz piedalīsies 20 komandas no 20 valstīm, ir Eiropas klubu hokeja otrais labākais turnīrs. Kontinentālā kausa uzvarētāja nodrošina dalību nākamās sezonas Čempionu līga. Pērn triumfēja Krakovas "Cracovia", kas kļuva par pirmo uzvarētāju no Polijas un saņēma biļeti uz augšu.

Kontinentālais kauss startēs ar divām grupām septembrī, spēlēm norisinoties Sofijā (Bulgārija) un Stambulā (Turcija). Katras grupas labākā komanda dosies uz otro kārtu, kas oktobra vidū risināsies Francijā un Itālijā. Šī posma labākās komandas startēs trešajā kārtā, kurā jau gaidīs sešas komandas, sadalītas divās apakšgrupās.

Laika posmā no 18. līdz 20. novembrim "Zemgale"/LLU dosies uz Kārdifu, kur pretī stāsies vietējā "Devils" komanda, kā arī Kazahstānas čempione Karagandas "Saryarka" un viena no iepriekšējā posma Francijas grupas labākajām komandām. Vienlaikus Slovākijā spēkosies vietējā "Nitra", Ukrainas čempione Kijivas "Sokil", poļu "Unia Oswiecim" un komanda no iepriekšējā posma.

Izšķirošā grupa notiks no 13. līdz 15. janvārim. Kvalificēsies četras komandas no iepriekšējā posma – pa divām labākajām no katras grupas.

Ar visām grupām iespējams iepazīties šeit.

  -1 [+] [-]

, 2022-06-21 19:12, pirms nedēļas
Redzēs, kādu sastāvu novāks
Optimistiskajā variantā var arī nospīdēt eirolīga

  -3 [+] [-]

, 2022-06-21 21:35, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Redzēs, kādu sastāvu novāks
Optimistiskajā variantā var arī nospīdēt eirolīga
Varbūt čempionlīga pret Liverpooli?

  -1 [+] [-]

, 2022-06-21 21:59, pirms nedēļas
Marionpolu rakstīja: Varbūt čempionlīga pret Liverpooli?
Nē, pret mu vai city

     [+] [-]

, 2022-06-21 23:41, pirms nedēļas
Kam tad par godu uzreiz uz trešo kārtu? Ja savāks Mestis līgai atbilstošu budžetu un sastāvu - tad jau visadi varianti var parādīties!