Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Daugaviņš: "Pēdējās četrās sezonās Rīgas "Dinamo" neaicināja"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Daugaviņš: "Pēdējās četrās sezonās Rīgas "Dinamo" neaicināja"
Kaspars Daugaviņš. Foto: Aleksandrs Fjodorovs, sport-express.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Spartak" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sarunā ar krievu reportieriem atklāj, ka pēdējās četrās sezonās nav saņēmis piedāvājumu no Rīgas "Dinamo".

Aicina uz Rīgu? Vai tomēr esi pārāk dārgs?
- Pēdējās četrās sezonās, kad līgumi beidzās, man nebija nekādu piedāvājumu.

Kāpēc?
- Nezinu. Varbūt, kad lokauta laikā uzspēlēju, vairs mani negrib tur.

Kas tur bija? Ko sastrādājāt?
- Man pateica, ka [manis dēļ] komanda nevarēja iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Kā tā?
- It kā "nozagu" visu naudu: pelnīju pārāk lielu naudu.

Ā, tad skaidrs. Viss skaidrs [atmet ar roku], tā ir Latvija. Tas ir Rīgas "Dinamo", kur katru reizi... Vai nav bēdīgi, kad redzi, kas notiek ar faktiski tev tuvāko komandu, kad tur visu laiku ir slikti?
- Man galvenais, lai es ar "Spartak" komandu būtu augstāk par viņiem.

Tas ir ļoti viegli, es arī būtu augstāk par viņiem.
- Man vienkārši dažreiz nav saprotams tas, ka vasarā viņi visus apspēlē, bet pēc tam sezonas laikā nespēj.

Šķiet, ka šajā sezonā Maskavas "Spartak" galvenais treneris Oļegs Znaroks kļuvis mierīgāks.
- Tāds pats vien ir. No spēlētājiem daudz prasa, viņam nepatīk zaudēt. Viņam svarīgi komandu aizvest līdz titulam, arī tagad viņš pieturas pie šīs latiņas. Spēles laikā viņš ir mierīgs, bet ģērbtuvē viņu jāredz...

Kliedz?
- Dažreiz gadās.

Vai spēli ietekmē tas, ka Znaroks atmetis smēķēšanu un ir vairāk koncentrējies?
- Varbūt. Mēs, kā reiz, uzvaram, tātad tas darbojas.

Kādas ir jūsu attiecības ar Znaroka asistentu Hariju Vītoliņu?
- Labas. Ar treneriem viss labi.

Bet viņš taču savulaik jūs atlaida no Maskavas "Dynamo"?
- Cik es atceros to situāciju, mani atlaida kluba vadība, nevis viņš.

Šosezon kādā brīdī parādījās informācija, ka "Spartak" jūs vēlas aizmanīt uz "Traktor". Pēc tam sākāt krāt punktus praktiski katrā spēlē.
- Ir daudz baumu: kaut kas ir patiesība, bet kaut kas nav. Tolaik spēle nevedās, un klubs meklēja iespējamos uzlabojumus. Vēlējos palikt šeit un uzvarēt kopā ar "Spartak". Domāju, ka ar tām baumām gribēja mani atgriezt spēlē.

Nesākāt jau kravāt mantas?
- Bet kāpēc tās kravāt? Oficiāla paziņojuma nebija. Viss palika baumu līmenī. Bet pēc tam mēs sākām uzvarēt.

Kāpēc dažiem spēlētājiem ir sarežģītas attiecības ar Latvijas izlases galveno treneri Bobu Hārtliju?
- Neko tādu neesmu dzirdējis. Bobs ir cilvēks, ar kuru praktiski nav iespējams konfliktēt - tur vajag ļoti pacensties. Viņš izturas taisnīgi pret visiem spēlētājiem.

____________________________

Daugaviņš uzskata, ka Latvijas hokeja jaunajiem talantiem īstajā laikā jādodas spēlēt uz Ziemeļameriku, Krieviju vai kur citur, lai varētu progresēt un "izsisties". Mūsu valsts čempionātā pats vairāk jūt līdzi hokeja klubam "Kurbads".

Karjeras beigās citi brauc spēlēt uz Dienvidkoreju vai vēl kaut kur. "Nepatīk lidot, tā kā domāju, ka varbūt uzspēlēšu Latvijas čempionāta "Prizma" komandā," atklāj Kaspars Daugaviņš. Tikai lidošanas dēļ? "Nē. Ja esi spēlējis augstā līmenī, tad vienkārši paslidošanas dēļ es varu uzspēlēt ar draugiem Latvijā."

Izmantotie resursi:
Sport-Express / sport-express.ru

1 2 3 75 komentāri

  +9 [+] [-]

, 2019-11-29 16:44, pirms 2 gadiem
Ok, nesasteidz un izspied no karjeras ko vari, pēc tam gaidu Prizmā. Bet atslidot te nesanāks, būs arī jāuzskrien. ģinamai Gudis ar bija vainīgs pie savas algas, tā ir to iznireļu klasika.

  +7 [+] [-]

, 2019-11-29 16:50, pirms 2 gadiem
Znaroks atmetis cigaretes!
Cepuri nost!

     [+] [-]

, 2019-11-29 17:09, pirms 2 gadiem
Banss rakstīja: Ok, nesasteidz un izspied no karjeras ko vari, pēc tam gaidu Prizmā. Bet atslidot te nesanāks, būs arī jāuzskrien. ģinamai Gudis ar bija vainīgs pie savas algas, tā ir to iznireļu klasika.
Tad tu sāksi atkal atbalstīt Prizmu?

  -1 [+] [-]

, 2019-11-29 17:18, pirms 2 gadiem
Banss rakstīja: Ok, nesasteidz un izspied no karjeras ko vari, pēc tam gaidu Prizmā. Bet atslidot te nesanāks, būs arī jāuzskrien. ģinamai Gudis ar bija vainīgs pie savas algas, tā ir to iznireļu klasika.
Gudļevskis bija vājš un to saprot daudzi. Tā kā apsaukājis šoreiz esi lielu daļu hokeja speciālistu. Vienkārši aiz pieklājības to nesaka. Ja maksā lielu algu, no tevis prasa rezultātu . Gudļevskis bija dārgs, Daugaviņš bija dārgs. No viņiem arī lielāka atbildība.
Daugaviņš vara rī ko stiprāku pateikt un Savickim tādi ne visai patīk. Galvenais DR enkurs ir Savickis ar savu diktatorisko vadības stilu. Necieš brīvdomātājus, aizdomas ka tur ilgi/mūžīgi aizvainojumu (līdzīgs Starkovam).

  +3 [+] [-]

, 2019-11-29 17:19, pirms 2 gadiem
Ļoti uzkrītoši krievu žurnaļugas cenšas izprovocēt Kasparu, lai viņš nomelnotu Latviju. Patīkami, ka Kaspars ir intelektuālis un šādus gājienus spēj viegli atšifrēt.

  -2 [+] [-]

, 2019-11-29 17:37, pirms 2 gadiem
Kas Kasparu intervēja, kkāds apdirsies urla no Maskavas stacijas? Tādus sūda jautājumus nebiju lasījis nekad

  -1 [+] [-]

, 2019-11-29 17:38, pirms 2 gadiem
Nau ko viņiem maksāt..
Un ņehuj darīt tajā amatieru klubā..

  +4 [+] [-]

, 2019-11-29 17:41, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Gudļevskis bija vājš un to saprot daudzi. Tā kā apsaukājis šoreiz esi lielu daļu hokeja speciālistu. Vienkārši aiz pieklājības to nesaka. Ja maksā lielu algu, no tevis prasa rezultātu . Gudļevskis bija dārgs, Daugaviņš bija dārgs. No viņiem arī lielāka atbildība.
Daugaviņš vara rī ko stiprāku pateikt un Savickim tādi ne visai patīk. Galvenais DR enkurs ir Savickis ar savu diktatorisko vadības stilu. Necieš brīvdomātājus, aizdomas ka tur ilgi/mūžīgi aizvainojumu (līdzīgs Starkovam).
Tu Daugavu noliki tajā laikā, kad šis spēlēja DR?

  +1 [+] [-]

, 2019-11-29 17:42, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tad tu sāksi atkal atbalstīt Prizmu?
Es arī tagad atbalstu, bet tas ir pasīvi, tāpat skaidrs ka sešiniekā visticamāk netiks, tāpēc nekāda haipa par OHLa Prizmu man šobrīd nav. tagad vnk nospēlē pirmo fāzi, otrajā nāksies izvēlēties favorītus katrā turnīra fāzē. Bet Prizma man tāpat ļoti patīk, laba piramīda, tikai nav naudas vai netērē OHL komandai, pārējais viss ir ok Latvijas iespējām.

  +3 [+] [-]

, 2019-11-29 17:43, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tu Daugavu noliki tajā laikā, kad šis spēlēja DR?
ja savickijs liek tad fuņa rej, tā ka pats zini atbildi

  +3 [+] [-]

, 2019-11-29 17:53, pirms 2 gadiem
Banss rakstīja: ja savickijs liek tad fuņa rej, tā ka pats zini atbildi
Kā kādā rakstā tiek pieminēts Dinamo, tā kucēns klāt, lai saimnieka viedokli publiski izplatītu.

  +3 [+] [-]

, 2019-11-29 17:56, pirms 2 gadiem
Tas vienkārši parāda Ģinamkas pozīciju. Daugaviņš vainīgs, ka play-off netika, nekas, ka lokauta laikā, KHL tika pārpludināts ar NHL zvaigznēm. Tiltus sadedzina ar visiem, ko var, galvenais jau KHL bagātajiem klubiem olas laizīt, lai 3. šķiras autsaiderus iefiltrē. Drīz neviens letiņš te spēlēt negribēs.

  +4 [+] [-]

, 2019-11-29 18:01, pirms 2 gadiem
Malacis Kaspar! Gaidām Tevi izlasē

  -2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:03, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tu Daugavu noliki tajā laikā, kad šis spēlēja DR?
Cik atceros gaidīju no viņa vairāk un rakstīju ka vairāk atbilst 3 maiņai. Nevilka īsti 1-2 maiņu. Ar laiku iespēlējās un tagad ir īsts pirmo maiņu spēlētājs. Gribēju lai viņš paliek DR, bet sajūta ka dārgs. Algai un atdevei jābūt adekvātai. Intuīcija tad teica priekšā ka ir dārgs.
Piemēram - gribu lai Giliss spēlē DR, jo droši vieņ ļoti, ļoti lēts. Ja domātu , ka viņam ir Dārziņa vai Salaka alga, tad uzreiz gribētu atvadīties no Gilisa.

     [+] [-]

, 2019-11-29 18:06, pirms 2 gadiem
Manuprat viss ir daudz venkāršāk. uz cempja machu ir cik dzheku?......2/3 kastinieki un . nepilni/pilni 4 piecinieki ... tipa 22/23 dzheki. Un dheki ir tādi kadus atlauj pavilkt maks.... maku tur..... maka tureetaajs.rezpektiivi , ja gribu lai spelē/ labi spēlē - tatad..maks;aju tiem kas spēlē, lebakas uz sliktakas speles, Gudija variantā var patrapities visiem ... BET fakts ir viens .. ar kapeiku/ centu pret rubli/eiro - nekas nesanaks.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-29 18:10, pirms 2 gadiem
te video
На что претендует "Спартак" в КХЛ, как работает Знарок. Онлайн с Шевченко, Зислисом и Даугавиньшем:
https://www.youtube.com/watch?v=0zU...
Slēpts komentārs: FUNS

  +2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:12, pirms 2 gadiem
zivotaajs rakstīja: Manuprat viss ir daudz venkāršāk. uz cempja machu ir cik dzheku?......2/3 kastinieki un . nepilni/pilni 4 piecinieki ... tipa 22/23 dzheki. Un dheki ir tādi kadus atlauj pavilkt maks.... maku tur..... maka tureetaajs.rezpektiivi , ja gribu lai spelē/ labi spēlē - tatad..maks;aju tiem kas spēlē, lebakas uz sliktakas speles, Gudija variantā var patrapities visiem ... BET fakts ir viens .. ar kapeiku/ centu pret rubli/eiro - nekas nesanaks.
Var vēlreiz un latviski uzrakstīt?

     [+] [-]

, 2019-11-29 18:12, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Cik atceros gaidīju no viņa vairāk un rakstīju ka vairāk atbilst 3 maiņai. Nevilka īsti 1-2 maiņu. Ar laiku iespēlējās un tagad ir īsts pirmo maiņu spēlētājs. Gribēju lai viņš paliek DR, bet sajūta ka dārgs. Algai un atdevei jābūt adekvātai. Intuīcija tad teica priekšā ka ir dārgs.
Piemēram - gribu lai Giliss spēlē DR, jo droši vieņ ļoti, ļoti lēts. Ja domātu , ka viņam ir Dārziņa vai Salaka alga, tad uzreiz gribētu atvadīties no Gilisa.
Es jau tagad atvadītos no tādas lupatas kā Giliss.

  -3 [+] [-]

, 2019-11-29 18:18, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Es jau tagad atvadītos no tādas lupatas kā Giliss.
Man viņš labi patīk- lēts, labs cīnītājs, tipisks 4 maiņas spēlētājs . Tieši tādus par lēto būtu jāņem. Konkurents mūsu puišiem. Lai nesēž siltumnīcā kā te daži vēlas.

  +6 [+] [-]

, 2019-11-29 18:19, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: ...Gudļevskis bija vājš un to saprot daudzi...
Klasisks troļļa gājiens. Uzraksta kaut kādu aplamību, un, lai izklausītos ticamāk, piemet tādas frāzes kā "kā zināms", "visi redz, ka", "visiem skaidrs, ka" utt. Zemāk piemēri.

Kā visiem zināms, Динамо Рига ir bezcerīga nabagu komanda.
Neviens vairs nešaubās, ka Фунис ir kārtīgs cirvis.

  -2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:23, pirms 2 gadiem
Antons Upesdeglis rakstīja: Klasisks troļļa gājiens. Uzraksta kaut kādu aplamību, un, lai izklausītos ticamāk, piemet tādas frāzes kā "kā zināms", "visi redz, ka", "visiem skaidrs, ka" utt. Zemāk piemēri.

Kā visiem zināms, Динамо Рига ir bezcerīga nabagu komanda.
Neviens vairs nešaubās, ka Фунис ir kārtīgs cirvis.
Nav ko dir$ties par to- Gudis tiešām BIJA vājš.

  +2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:23, pirms 2 gadiem
he, vēl viens vainīgais pie ģinamas pagraba

  -3 [+] [-]

, 2019-11-29 18:24, pirms 2 gadiem
Antons Upesdeglis rakstīja: Klasisks troļļa gājiens. Uzraksta kaut kādu aplamību, un, lai izklausītos ticamāk, piemet tādas frāzes kā "kā zināms", "visi redz, ka", "visiem skaidrs, ka" utt. Zemāk piemēri.

Kā visiem zināms, Динамо Рига ir bezcerīga nabagu komanda.
Neviens vairs nešaubās, ka Фунис ir kārtīgs cirvis.
Ja tev nav dots saprast elementāras lietas, tad zini ka citi prot lasīt starp rindām. Gudļevska 87% izsaka ļoti daudz ko. Kādēļ Salaks vai Makarovs ir labāki ja mums ir vāja aizsardzība (kā te daži saka)

  -2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:25, pirms 2 gadiem
Antons Upesdeglis rakstīja: Klasisks troļļa gājiens. Uzraksta kaut kādu aplamību, un, lai izklausītos ticamāk, piemet tādas frāzes kā "kā zināms", "visi redz, ka", "visiem skaidrs, ka" utt. Zemāk piemēri.

Kā visiem zināms, Динамо Рига ir bezcerīga nabagu komanda.
Neviens vairs nešaubās, ka Фунис ir kārtīgs cirvis.
Iesaku rakstīt valsts valodā arī tad ja tev tā krievu valoda tik labi patīk. Gribi rakstīt krieviski, ej krievu portālos.

  -4 [+] [-]

, 2019-11-29 18:27, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: he, vēl viens vainīgais pie ģinamas pagraba
Skatos , melis arī klāt

  +2 [+] [-]

, 2019-11-29 18:36, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Iesaku rakstīt valsts valodā arī tad ja tev tā krievu valoda tik labi patīk. Gribi rakstīt krieviski, ej krievu portālos.
Kā visi ir spiesti atzīt, Динамо Рига ir krievu komanda, kas spēlē krievu līgā. Tikai loģiski un saprotami, ka nosaukumu rakstu kirilicā. Suveizda varbūt palabos, bet komandu nosaukumus taču raksta oriģinālvalodā, vai ne?

  -4 [+] [-]

, 2019-11-29 18:49, pirms 2 gadiem
Man ir pilnīgi nepieņemami DR uzraksts krievu valodā tāpat kā Olimp uzraksts. Dzirdēju ka Olimp tagad latviski rakstīts. Vai taisnība nezinu. Kaut kā presē ne reizi neesmu redzējis DR krieviski.

     [+] [-]

, 2019-11-29 18:53, pirms 2 gadiem
Kā jau cilvēki lūdza...manuprāt viss ir daudz vienkāršāk, uz čempionāta spēli ir cik dzheku?......2/3 kastinieki ( vārtsargi un . nepilni/pilni 4 laukuma piecinieki. tātad 22/23 spēlētāji. Un spēlētaji komandā ir tādi kaāus atlauj pavilkt maks ( ko var atlauties nopirkt),maku tur( speēētājus pērk maka( naudas) tureetaajs,respektiivi , ja gribu lai spelē/ labi spēlē - tatad..maksāju tiem ( iepērku tos)kas var spēlēt labākas uz sliktākas speles, Gudija variantā var patrāpīties visiem ... BET fakts ir viens .. ar kapeiku/ centu pret rubli/eiro - nekas nesanaks. ja grib, lai komanda būtu kautkur augšgalā - tatad IR jamaksā tiem kas var veidot rezultātu...tas ir par leģionāriem. Musu puiki ir TĀDI K';ADI IR

  +4 [+] [-]

, 2019-11-29 18:55, pirms 2 gadiem
Фунис dižais latvieša vārda nesējs un patriots dižajā bāleliņu klubā, kuru uztur krievi, spēlē krievi un ir lojāli Krievijas imperiālistiskās idejas izplatīšanā..
Slēpts komentārs: FUNS

  +3 [+] [-]

, 2019-11-29 19:32, pirms 2 gadiem
Kasparens rakstīja: Фунис dižais latvieša vārda nesējs un patriots dižajā bāleliņu klubā, kuru uztur krievi, spēlē krievi un ir lojāli Krievijas imperiālistiskās idejas izplatīšanā..
dižais funis

  +7 [+] [-]

, 2019-11-29 19:45, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Ja tev nav dots saprast elementāras lietas, tad zini ka citi prot lasīt starp rindām. Gudļevska 87% izsaka ļoti daudz ko. Kādēļ Salaks vai Makarovs ir labāki ja mums ir vāja aizsardzība (kā te daži saka)
Kādēļ mazākums, joprojām ir viens no sliktākajiem līgā? Kādēļ Guda laikā ripas netika bloķētas, šobrīd vismaz to dara. Ja ar Gudi vārtos kapātu nevis atslidotu arī viņam būtu puslīdz pieklājīgi radītāji. Tevis slavēto Makarova un Salāka statistika nav diži labaka, kā Gudim iepriekšējā sezonā - Ja Salakam ta ir nedaudz labaka, tad Makārovam sliktāka. Toties viņus tu sauc par glābejiem. Ja ar Gudi vārtos kapātu tā kā vairakās no pēdejām spēlēm - gultos zem ripām, sistos par katru cm, tad arī Gudim būtu tada pati statistika...

  +5 [+] [-]

, 2019-11-29 19:48, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Kaspareens aizstāv mazākumu kā jau īsti prokrieviskais. Krievi domā no aptuneni 27 mēs esam 6 tātad esam krievu klubs. Gandrīz 20 latvieši Kasparēnam neskaitās, latviešu treneru neskatās.
Laukuma spēlētaji drīz būs 50/50. Pastāsti Funi, kur tur veidojās izlases bāzes klubs. Kā Dinamo šogad gatavo spēlētajus izlasei ja tiek iztirgoti latvieši un viņu vietā paņem ārzemniekus?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
1 2 3 75 komentāri