Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Video: Vītoliņš: "Nebija uzdevuma iegūt Krievijas sudrabu"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis
Maskavas "Dynamo" galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar krievu kluba reportieri atskatās uz aizvadīto KHL sezonu, kas kopumā vērtējama kā laba. Regulārajā sezonā nebija uzdevuma izcīnīt otro vietu un Krievijas čempionāta sudraba medaļu, klubs vairāk koncentrējās uz izslēgšanas spēlēm, tāpēc pēdējos regulārajos mačos deva iespēju arī rezervistiem - varbūt tādējādi tika pazaudēts tas viens punkts, kas pietrūka līdz sudrabam. Sezonas izskaņā tika norādīts uz daudzajām traumām, kas izslēgšanas spēlēs dinamiešiem neļāva parādīt sekmīgāku sniegumu, tomēr patlaban netiek domāts par izmaiņām fiziskās sagatavošanās procesā pirms sezonas, kur centrālā loma ir slavenajai Pinskas nometnei.

Video: Dynamo TV, dynamo.ru
Vērtējums: +3

  +1 [+] [-]

, 2015-04-09 12:51, pirms 8 gadiem
Pinskas nometne un tik daudz traumu?!

  -3 [+] [-]

, 2015-04-09 21:44, pirms 8 gadiem
Vārds - Angļu, Uzvārds - Latviešu, spēlējis Latvijas izlasē, dzīvojis Latvijā - sauc sevi par Krievu ... absurds!

  +2 [+] [-]

, 2015-04-10 11:08, pirms 8 gadiem
aknelis rakstīja: Vārds - Angļu, Uzvārds - Latviešu, spēlējis Latvijas izlasē, dzīvojis Latvijā - sauc sevi par Krievu ... absurds!
Kad viņš sevi ir saucis par krievu?