Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:1312, Did:0, useCase: 1
Foto: dinamoriga.lv

Rīgas "Dinamo" viesos atzīst arī "Lokomotiv" pārākumu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) trešdienas mačā Rīgas "Dinamo" izbraukumā zaudēja Jaroslavļas "Lokomotiv" - 0:4. Jaunajā sezonā "dinamiešiem" nesekmējas pretinieku laukumos.Video: tvplay.lv
1

VELTĪJUMS TEDAM NOLANAM!

Šis video ir veltījums tedam nolanam no Latvijas hokeja faniem! Tas bija fantastisks laiks! Paldies Tev par to Ted!
19

''Calgary Sun'' žurnālistes intervija ar Nolanu

Aizvadītājā naktī, kad spēli aizvadīja Latvijas U-20 izlase, nelielu interviju “Calgary Sun” žurnālistei sniedza Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans, kurā stāsta par Latvijas hokeju, perspektīvākajiem jauniešiem, kurus redz junioru izlasē.
8

Somi ierodas mājās.

Manuprāt, lieki runāt par video redzamo. Somijas izlases treneri līksmo līdz ar tautu un to var saprast. Kā jau zināms, finālā tika pieveikta spēcīgā Zviedrijas hokeja izlase ar nospiedošu rezultātu 6:1.
74

Znaroks par KHL, Latvijas izlasi, PČ, nākotni...

Piedāvājam iespēju noskatīties Sporta Avīze + lielo sarunu ar Latvijas izlases galveno treneri Oļegu Znaroku, kurš atzīst, ka KHL izslēgšanas spēlēs pret Rīgas "Dinamo" zaudējuši viņa vainas dēļ. Vēl Znaroks atklāj notikumus ap Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionāta laikā un pirms tā. Znaroks vēl Latvijas hokeja izlasei nesaka nē, bet atklāj dažus spēlētājus, kuri noteikti vairs nespēlēs izlasē.Intervija krievu valodā bez subtitriem.Intervijas ilgums 61 minūte.Bezmaksas nelielu intervijas izgriezumu iespējams noskatīties ŠEIT.Katrs otrais Internet Explorer 9 lietotājs šo interviju var redzēt bez maksas! Uzzini vairāk...
215

Znaroks: "Aizsūtīju Dārziņu uz ģērbtuvēm..."

Piedāvājam iespēju noskatīties nelielu fragmentu no Sporta Avīze + lielās sarunas ar Latvijas izlases galveno treneri Oļegu Znaroku, kurš nedaudz atklāj izlases aizkulises pasaules hokeja čempionātā.
52

Ozoliņš par ģenerālmenedžera darbu pasaules čempionātā

Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Sandis Ozoliņš sarunā ar SA+ žurnālistu Armandu Puči atskatās uz aizvadīto pasaules čempionātu. Kāds ir Ozoliņa viedoklis par mūsējo sniegumu un kā gāja pašam Ozoliņam, debitējot šajā amatā - par to 71 minūti ilgajā sarunā.Bezmaksas sarunas fragments: Ozoliņš: "Ķēniņu skatīties brauca Bobs Hārtlijs"
78

Ozoliņš: "Ķēniņu skatīties brauca Bobs Hārtlijs"

Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Sandis Ozoliņš "Ozo" golfa klubā kopā ar SA+ žurnālistu Armandu Puči atskatījās uz mūsu komandas sekmēm 2011.gada pasaules čempionātā. Pilnu sarunu ar Sandi Ozoliņu publicēsim ceturtdien pēcpusdienā.
2

Sportacentrs.com TV studijā pēc Latvija - Austrija spēles: Ēriks Miļuns

Pēc Latvijas izlases pēdējā mača 2011.gada pasaules hokeja čempionātā, kurā ar 4:1 tika pieveikt Austrija, Sportacentrs.com TV studijā uz aizvadīto spēli un visu turnīru atskatījās žurnālists Roberts Vīksne un hokeja treneris Ēriks Miļuns.
140

Lipmans: "Ja tauta grib, varu aiziet..."

Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana sarunu ar žurnālistiem pēc Latvijas izlases pēdējās spēles pasaules čempionātā pret Austrijas izlasi.
53

Znaroks: "Neesmu apskatījies, vai līgums man ir beidzies"

Piedāvājam iespēju noskatīties Oļega Znaroka komentāru pēc Latvijas un Austrijas spēles, kurā mūsējie izcīnīja uzvaru ar 4:1.
46

Vasiļjevs: "Šobrīd ir atvieglojums..."

Piedāvājam iespēju noskatīties Herberta Vasiļjeva komentāru pēc Latvijas un Austrijas spēles, kurā mūsējie izcīnīja uzvaru ar 4:1.
41

Kvēps: "Cibuļskim tikai nolauzts zobs..."

Latvijas hokeja izlase šorīt Košicē aizvadīja vieglu treniņu, gatavojoties pasaules čempionāta noslēdzošajai spēlei pret Austriju. Uz ledus komanda šorīt izgāja nepilnā sastāvā un kā noskaidroja portāls Sportacentrs.com, vakarā laukumā nevarēs doties ne Lauris Dārziņš, ne Krišjānis Rēdlihs.
59

Znaroks: "Šodien nospēlējām disciplinēti"

Piedāvājam iespēju noskatīties Oļega Znaroka komentāru pēc Latvijas un Baltkrievijas spēles, kurā mūsējie izcīnija uzvaru ar 6:3.
34

Cipulis: "Nav kur likties, jāmočī "

Piedāvājam iespēju noskatīties Mārtiņa Cipuļa komentāru pēc Latvijas un Baltkrievijas spēles, kurā mūsējie izcīnija uzvaru ar 6:3.
44

Znaroks:"es par Latviju galvu noraušu"

Znaroks:"es par Latviju galvu noraušu"
101

Mēs par Latvijas hokeja izlasi

Latvijas hokeja izlasei rīt gaidāma viena no svarīgākajām spēlēm Pasaules čempionātos. Esot Bratislavā un tagad pārvācoties uz Košici joprojām ticam tam, ka Latvijas hokeja izlase saglabās vietu A grupā.Mūzika: Austrumbloks - Viens par visiem
25

Šuplers par pavadītajiem trīs gadiem Rīgas "Dinamo"...

Šuplers par pavadītajiem trīs gadiem Rīgas "Dinamo"...
112

Fani izlasi nenoraksta , uz Košici nedosies

Pēs Latvijas un Slovēnijas spēles Bratislavas ielās sastapā vēl dažus palikušos fanus Slovākijā, kuri atzina, ka nevajag Latvijas izlasi norakstīt pēc dažām neveiksmēm. Visi kā viens gan atzina, ka uz Košici nedosies atbalstīt mūsu komandu.