Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Koziols: Ar "Dinamo" sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt

Koziols: Ar "Dinamo" sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkār

Koziols: Ar "Dinamo" sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt
Publicēta: 09:10 17.10.2008.
Rīga, 17.okt., LETA. Ar hokeja komandu "Dinamo Rīga" no valsts sabiedrisko attiecību viedokļa ir sasniegts daudz vairāk, nekā panākuši atsevišķi ministri, braucot uz Krieviju, intervijā laikraksta "Dienas Bizness" izdevumam "Numurs" norāda uzņēmējs, "Dinamo Rīga" prezidents Viesturs Koziols.
"Es jau būtu priecīgs, ja valsts mūs arī atbalstītu, bet vienlaikus saprotu, kādā ekonomiskā situācijā tā šobrīd atrodas. Tāpēc uzskatu, ka atbalstam būtu jānāk no Rīgas pilsētas, ko arī esam panākuši. Rīgai varbūt spodrināt savu tēlu vajag pat vairāk, lai tā kļūtu pazīstamāka pasaulē," uzsver uzņēmējs.
Kā atzīst Koziols, viņam ir bijušas domas pārdot visu un braukt prom no Latvijas. Tomēr vienmēr viņam ir paveicies ar jauniem izaicinājumiem un piedāvājumiem. Pēdējais ir bijis "Dinamo Rīga" projekts.
"Pirms tam es tiešām diezgan nopietni apsvēru iespēju lēnām savu darbību šeit beigt, redzot, ka ir lietas, ko vajadzētu darīt labāk, citādi, bet tas netiek izdarīts. Par laimi, parādījās partneri, kuri man uzticējās un ieguldīja naudu Rīgas "Dinamo". Es būtu pēdējais muļķis, ja neizmantotu tādu iespēju," skaidro hokeja kluba prezidents.
Pēc viņa domām, "Dinamo Rīga" projekts arī ir būtisks, lai parādītu, ka arī tik maza valsts var kaut ko sasniegt. "Ar to mēs parādām, ka tāda maza valsts kā Latvija arī var uztaisīt labu hokejkomandu un visiem parādīt pigu. Esam to jau parādījuši, un redziet - lēnām pašapziņa atgriežas. Latviešiem, krieviem, baltkrieviem, visiem, kuri šeit dzīvo, ir jābūt iespējai lepoties ar Latviju. Bet ar ko mēs varam lepoties - ar Renāru Kauperu?! Ja agrāk numur viens sportā bija Kauņas "Žalgiris", tagad visi Lietuvā un Igaunijā zina Rīgas "Dinamo"," akcentē Koziols.

1 2 54 komentāri

  +2 [+] [-]

, 2008-10-17 10:16, pirms 13 gadiem
Tā nu tas ir, tik ceru ka neaizmirsīs ka ar RD hokejs LV nesākas un nebeidzas - tad visam vajadzētu būt kārtībā

  -4 [+] [-]

, 2008-10-17 10:16, pirms 13 gadiem
Tas izskatās šādi - mums kautkā īsti nevedās ar naudiņu un, lai novērstu iespējamās finansiālās problēmas, būtu labi, ja valsts ko arī piemestu

  -2 [+] [-]

, 2008-10-17 10:18, pirms 13 gadiem
No Koziola teiktā saprotams, ka ar Dinamo sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt. Tikai tā arī nesapratu, kas sasniegts vairāk.

Tikai gribas atgādināt vēlreiz, ka tad, kad Koziols pats jau kā miljonārs ar gaisa balonu lidinājās pa pasauli, viņa vecāki dzīvoja Juglas neredzīgo bibliotēkas mājā ar sauso tualeti.

Koziols tiešām ir izskatās pēc tā, kas zina, kuras lietas jāmāk sakārtot un tās sakārto. Prieks par tik izdarīgiem cilvēkiem.

Vēl pie tam Koziols runā par valsts atbalstu. Nesaprotu šito. It kā runā par to, ka grib braukt prom, bet vecim tāda sociālistiskā domāšana. Kas zin, varbūt uz bijušajām PSRS valstīm gribēja doties, kur viss ir daudz sakārtotāks nekā šeit.

  +1 [+] [-]

, 2008-10-17 10:21, pirms 13 gadiem
No Koziola teiktā saprotams, ka ar Dinamo sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt. Tikai tā arī nesapratu, kas sasniegts vairāk.

no valsts sabiedrisko attiecību viedokļa

     [+] [-]

, 2008-10-17 10:25, pirms 13 gadiem
huy rakstīja: No Koziola teiktā saprotams, ka ar Dinamo sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt. Tikai tā arī nesapratu, kas sasniegts vairāk.

no valsts sabiedrisko attiecību viedokļa
Nu ministriem nav jātaisa sabiedriskās attiecības ārvalstīs (izņemot varbūt ārlietu ministram un premjeram noteiktās situācijas, bet primārais uzdevums ir vienalga cits)
Tik pat stulbi būtu teikt, ka Rīgas Dinamo spēles noskatās daudz vairāk nekā valdības sēdes. Un kas par to! Rigas Dinamo ir viens uzdevums, valdībai un ministriem atsevišķi ir cits.

  -4 [+] [-]

, 2008-10-17 10:25, pirms 13 gadiem
huy rakstīja: No Koziola teiktā saprotams, ka ar Dinamo sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt. Tikai tā arī nesapratu, kas sasniegts vairāk.

no valsts sabiedrisko attiecību viedokļa
nu, nu - tas viss ir diskutabli. Neviens jau šo jomu nav pētījis, vai ir kas reāli mainījies kopš RD dibināšanas...

     [+] [-]

, 2008-10-17 10:30, pirms 13 gadiem
šitais labs (no Apollo):
Daļēji piekrītu, bet apgalvojums, ka tagad leiši zina kaut ko par Dinamo Rīga ir galīg aplams. Tā kā nedaudz pārzinu lietuviešu v. nesen delfi.lt lasīju par leišu "Enerģijas" uzvaru pār kaut kādu Latgales junioru komandu. Komentāros visi leiši bija vienis prātis, ka stiprākās Latvijas komandas spēlē Baltkrievijas atklātajā čempionātā, par tādu KHL Viņi neko nebija dzirdējuši. Hokejs viņus galīgi nesaista, tikai basis un futbols.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2008-10-17 10:32, pirms 13 gadiem
Abrags rakstīja: Tas izskatās šādi - mums kautkā īsti nevedās ar naudiņu un, lai novērstu iespējamās finansiālās problēmas, būtu labi, ja valsts ko arī piemestu
Ja labi pamaniji, tad par "valsts atbalstu" viņš izsakās vēlamajā izteiksmē... un, domāju, arī šis pats labi saprot, ka no valsts tagad kaut ko prasīt ir bezjēdzīgi .... ja tā pat peņšiem u.c. neko diži nevar pielikt vai iedot.... cita lieta Rīgas pašvaldība .... galu galā klubs valkā Rīgas pilsētas vārdu un tad arī būtu tikai loģiski, ja arī Rīgas (nebūt ne nabadzīgā) pašvaldība šiem arī kaut ko "atmestu"... Cik saprotu ta kaut ko jau arī "atmet"...

  +5 [+] [-]

, 2008-10-17 10:35, pirms 13 gadiem
apžēliņ!!! taisni vai ārprāts!!! Redz kaut kādi leiši nezin ka zirga galvām ir tāds RD un Viesītis palielījās ka no RD lielāks tolks nekā no ministriju darba...ko nu klapēsim RD ciet?
starp citu tas penteris par iekabināšanu politiķiem ir lasāms pēc visiem starptautiskajiem panākumiem, vai tur Viķka ko uzcēlis, Ļena labi noskrējusi, Pahars Anglijā golu iemaucis, vai Irbe Sanhosē ģērbtuvēs uztopī amerikosam ka esot latvietis nevis krievs

     [+] [-]

, 2008-10-17 10:39, pirms 13 gadiem
Kas Jauns? rakstīja: uun priekš kam Tev kaut ko atgādināt par citu cilvēku privāto dzīvi? Visticamāk, ka vecāki vnk nevēlējās mainīt vidi, lai arī Koziols piedāvāja (zinu iz saviem radiem tādus piemērus, zinu iz draugu radiem tādus piemērus).
Tak što nelien tur, kur nav Tava vieta, gudriniek.
Protams, arī man starp draugiem vairumam patīk sausās tualetes un šis ir iemesls, kāpēc negrib mainīt savas dzīvesvietas. Pat nezinu īsti nevienu, kuram būtu iebildumi pret to.

Šis piemērs no personiskās dzīves domāts tikai, lai parādītu viņa nelielo divkosību.

Vecākiem dēls vēlāk nopirka pusmāju. Attapās pareizais cīnītājs!

  +1 [+] [-]

, 2008-10-17 10:43, pirms 13 gadiem
Straka rakstīja: Kas zin, varbūt uz bijušajām PSRS valstīm gribēja doties, kur viss ir daudz sakārtotāks nekā šeit.
draugiem.lv viņš sevi pozicionē kā dzīvojošu Cīrihē

  -4 [+] [-]

, 2008-10-17 10:45, pirms 13 gadiem
Jā,piekritīšu Koziolam,ka sporta komandas (un vispār sportisti) vienmēr nes Latvijas vārdu pasaulē. Tomēr Koziola kungs aizmirsis piebilst,ka RD nes Latvijas vārdu ļoti šaurā ģeopolitiskā telpā,kurā tāpat dzirdot Latvijas vārdu lieki jautājumi nerodas! Viņš joprojām nevēlas paplašināt šo ģeopolitisko telpu,jo atsakoties būt LHF sastāvā liedz piedalīties RD komandai dažādos starptautiskos turnīros,un tāpēc viņš ir pelnijis nevis uzslavas par LV vārda nešanu pasaulē,bet drīzāk jau otrādi!
Domāju,ka LV šprotes un Laimes saldumi ir daudz populārāki bijušajā PSRS ģeopolitiskā telpā nekā RD!

  +1 [+] [-]

, 2008-10-17 10:51, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: jo atsakoties būt LHF sastāvā
Ivar, Tu kā eksperts varētu man izskaidrot kas tā par atteikšanos būt LHF sastāvā? Es zinu ka viņi to līgumu tagad rediģē un saskaņo, bet neesmu dzirdējis par atteikšanos būt sastāvā. Kā vispār var kļūt par LHF biedru vai būt tās sastāvā?

     [+] [-]

, 2008-10-17 10:51, pirms 13 gadiem
zzk rakstīja: draugiem.lv viņš sevi pozicionē kā dzīvojošu Cīrihē
Droši vien jau laikus to profilā ierakstija, bet te (ak tu neraža) nelaikā šim "izveņijās" tas RD "biznesa projekts" un nācas vien palikt Latvijā..... Un protams tad tādos "draugos" savas lielās aizņemtības dēļ šis aizmirsa savu profilu atkal biš pamainīt.... Vai arī zin, ka "ar laiku" tāpat būs tai Cīrihē un RD projekts šim ir tik "uz laiku"....

  +1 [+] [-]

, 2008-10-17 10:52, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: atsakoties būt LHF sastāvā liedz piedalīties RD komandai dažādos starptautiskos turnīros
Tās nu gan ir pilnīgas muļķības (jāpiebilst - kārtējo reizi). RD jau piedalījās turnīrā Somijā un Gubernatora kausā Krievijā, nekāda dalība LHF priekš tādiem turnīriem nav nepieciešama, ko organizatori uzaicina, tie arī spēlē. Savukārt IIHF organizētajos klubu turnīros (Čempionu līgā un Kontinentālajā kausā) RD nevarētu spēlēt šā vai tā, jo nepiedalās Latvijas čempionātā.

  -1 [+] [-]

, 2008-10-17 10:58, pirms 13 gadiem
huy rakstīja: Ivar, Tu kā eksperts varētu man izskaidrot kas tā par atteikšanos būt LHF sastāvā? Es zinu ka viņi to līgumu tagad rediģē un saskaņo, bet neesmu dzirdējis par atteikšanos būt sastāvā. Kā vispār var kļūt par LHF biedru?
Viņi saskaņo finansu jautājumus,un nav dzirdēts ne vārda,ka RD vēlētos ar savu komandu iekļauties LHF!
Ja vēlies uzzināt kā var kļūt par LHF biedru, tad iepazīsties ar LHF Statūtu 5. nodaļu, kas saucās ,, Biedru iestāšanās LHF, izstāšanās un izslēgšana''.
Kā arī vispār iepazīsties LHF Statutiem,jo tas ir ļoti lietderīgi:
lhf.lv: Lhf
Slēpts komentārs: Ivars77

  +4 [+] [-]

, 2008-10-17 11:04, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Viņi saskaņo finansu jautājumus,un nav dzirdēts ne vārda,ka RD vēlētos ar savu komandu iekļauties LHF!
Ja vēlies uzzināt kā var kļūt par LHF biedru, tad iepazīsties ar LHF Statūtu 5. nodaļu, kas saucās ,, Biedru iestāšanās LHF, izstāšanās un izslēgšana''.
Kā arī vispār iepazīsties LHF Statutiem,jo tas ir ļoti lietderīgi:
http://www.lhf.lv/public/?id=122&ln=lv&std_id=347
Tātad tas ka Tu neesi dzirdējis ka viņi vēlas iestāties automatiski nozīmē ka viņi nevēlas? Izklausēs pēc kārtējā izdomājuma/pieņēmuma kas tiek pasniegts kā absolūtā patiesība. Parasti par tiem kas vēlas iestāties uzzina jau pēc LHF kongresa, kad paziņo jaunos kas uzņemti.
Neesi divkosis un nemelo ka baigi esi iepazinies ar LHF statūtiem.
Es nemaz netaisos ar tiem iepazīties, man to nevajag.

     [+] [-]

, 2008-10-17 11:07, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Viņi saskaņo finansu jautājumus,un nav dzirdēts ne vārda,ka RD vēlētos ar savu komandu iekļauties LHF!
Ja vēlies uzzināt kā var kļūt par LHF biedru, tad iepazīsties ar LHF Statūtu 5. nodaļu, kas saucās ,, Biedru iestāšanās LHF, izstāšanās un izslēgšana''.
Kā arī vispār iepazīsties LHF Statutiem,jo tas ir ļoti lietderīgi:
http://www.lhf.lv/public/?id=122&ln=lv&std_id=347
Nu kļūt par LHF biedru nav nemaz tik viegli... Izskatās, ka varētu būt pat biš grūtāk nekā savā laikā bija tikt tādā kompartijā... arī vajadzēja būt kandidātam... Vispār Kira izskatās ka ir pārņēmis no kompartijas "to labāko"!!! 1) nemainīgs (nu jau 10 gadus) "līderis", 2) gana autoritārs vadības stils, 2) biedrus organizācijā uzņem pēc "rūpīgas pārbaudes" un pabūšanas kandidātos...

  -4 [+] [-]

, 2008-10-17 11:10, pirms 13 gadiem
huy rakstīja: Tātad tas ka Tu neesi dzirdējis ka viņi vēlas iestāties automatiski nozīmē ka viņi nevēlas? Izklausēs pēc kārtējā izdomājuma/pieņēmuma kas tiek pasniegts kā absolūtā patiesība. Parasti par tiem kas vēlas iestāties uzzina jau pēc LHF kongresa, kad paziņo jaunos kas uzņemti.
Neesi divkosis un nemelo ka baigi esi iepazinies ar LHF statūtiem.
Es nemaz netaisos ar tiem iepazīties, man to nevajag.
Tu man jautāji es Tev atbildēju!
Ja Tu man būtu jautājis,vai es esmu iepazinies ar LHF Statūtiem,tad es Tev būtu atbildējis!
Es arī neesmu ar šiem statūtiem iepazinies,jo man viņi arī nav vajadzīgi!
Izdomātājs esi Tu,jo es balstos uz fakta,ka nekur nav dzirdēts,ka RD būtu izrādijuši kaut mazāko interesi iestāties LHF!
Domāju,ka esi stipri informētāks,kas un kādā komandā spēlē,bet pārējās lietās ,maigi sakot, dažreiz labāk padomāt ko raksti!

  +3 [+] [-]

, 2008-10-17 11:10, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Muļķības raksti Tu,jo vienu turnīru ārpus Krievijas nosaukt par baigo starptautisko sasniegumu ir galīgs stulbums.
Un atkal Tu izvairoties pārlec no vienas tēmas uz citu. Nav nekādas starpības, viens vai trīsdesmit viens turnīrs, fakts ir tāds, ka dalībai turnīros NAV NEPIECIEŠAMA dalība LHF. Par kaut kādiem sasniegumiem šeit vispār nebija runas.

     [+] [-]

, 2008-10-17 11:13, pirms 13 gadiem
p.s. ak jā... vēl interesants fakts -pskp bija kongress, LHF arī ir.... padumjajā savienībā bija "stagnācija"... Latvijas hoķi arī tāda ir nu jau n- tos gadus.... Nu kā lai ta vēl te nevelk paralēles?!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2008-10-17 11:15, pirms 13 gadiem
als rakstīja: Nu kļūt par LHF biedru nav nemaz tik viegli... Izskatās, ka varētu būt pat biš grūtāk nekā savā laikā bija tikt tādā kompartijā... arī vajadzēja būt kandidātam... Vispār Kira izskatās ka ir pārņēmis no kompartijas "to labāko"!!! 1) nemainīgs (nu jau 10 gadus) "līderis", 2) gana autoritārs vadības stils, 2) biedrus organizācijā uzņem pēc "rūpīgas pārbaudes" un pabūšanas kandidātos...
Piekritīšu,ka tie noteikumi tiešām ir tādi kādi ir,un ir vairāk jautājumu nekā
atbilžu!
Tomēr atļaujos domāt,ka ja RD izrādītu interesi iekļauties kopējā Latvijas hokeja saimniecībā,tad viņiem lielu problēmu nevajadzētu būt! Viņi sevi jau ir apliecinājuši!
Vienīgi par labu varētu nenākt tas,ka nedraudzīgās Kiras un Koziola attiecības,un vel,ka Koziols vienu hokeja projektu jau uzmeta atstājot to likteņa ziņā!

     [+] [-]

, 2008-10-17 11:17, pirms 13 gadiem
un vispār - RD ir LHF biedra kandidāts
lhf.lv: Lhf

  -3 [+] [-]

, 2008-10-17 11:17, pirms 13 gadiem
zzk rakstīja: Un atkal Tu izvairoties pārlec no vienas tēmas uz citu. Nav nekādas starpības, viens vai trīsdesmit viens turnīrs, fakts ir tāds, ka dalībai turnīros NAV NEPIECIEŠAMA dalība LHF. Par kaut kādiem sasniegumiem šeit vispār nebija runas.
Pastāsti man cik reizes gadā noteik tādi neoficiālie turnīri??
2-3 reizes un tas ir arī viss, un arī tad,ja RD noveicās un uzaicina!

  +2 [+] [-]

, 2008-10-17 11:18, pirms 13 gadiem
Tu man jautāji es Tev atbildēju! Ja Tu man būtu jautājis,vai es esmu iepazinies ar LHF Statūtiem,tad es Tev būtu atbildējis!

Tu mani pamācīji "Kā arī vispār iepazīsties LHF Statutiem,jo tas ir ļoti lietderīgi" no kā secināju ka pats esi iepazinies, ja jau saki ka arī man tas jādara.
Izdomātājs esi Tu,jo es balstos uz fakta,ka nekur nav dzirdēts,ka RD būtu izrādijuši kaut mazāko interesi iestāties LHF!

Ivar - tas ka Tu neesi dzirdējis nenozīmē ka tā arī ir.

pārējās lietās ,maigi sakot, dažreiz labāk padomāt ko raksti!

Es domāju ko rakstu, protams man atšķirībā no Tevis dažreiz gadās kļūdīties, bet es centīšos. Zinu ka man ir nereāli sasniegt tavus augstumus

     [+] [-]

, 2008-10-17 11:20, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Piekritīšu,ka tie noteikumi tiešām ir tādi kādi ir,un ir vairāk jautājumu nekā
atbilžu!
Tomēr atļaujos domāt,ka ja RD izrādītu interesi iekļauties kopējā Latvijas hokeja saimniecībā,tad viņiem lielu problēmu nevajadzētu būt! Viņi sevi jau ir apliecinājuši!
Vienīgi par labu varētu nenākt tas,ka nedraudzīgās Kiras un Koziola attiecības,un vel,ka Koziols vienu hokeja projektu jau uzmeta atstājot to likteņa ziņā!
nu pats jau arī daļēji atbildēji .... domāju pirmāk kārtām kapēc RD ne visai raujas zem "saulainā LHF spārna" ir tās pašas Viesīša un Kiras "mīļās attiecības"....

  +1 [+] [-]

, 2008-10-17 11:22, pirms 13 gadiem
zzk rakstīja: un vispār - RD ir LHF biedra kandidāts
http://www.lhf.lv/public/?id=9&ln=lv&news_id=867
Varbūt šī ir tā reize kad Ivaram vajadzētu padomāt ko raksta un pārbaudīt faktus, nevis izplatīt dezinformaciju un vēl mācīt citus?

  -3 [+] [-]

, 2008-10-17 11:23, pirms 13 gadiem
zzk rakstīja: un vispār - RD ir LHF biedra kandidāts
http://www.lhf.lv/public/?id=9&ln=lv&news_id=867
Atzīšos,ka es šo nezināju!
Tad jau vel jo vairāk ir pamata uzskatīt,ka RD ir jamaksā LHF pieprasītā nauda!

  +3 [+] [-]

, 2008-10-17 11:23, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Pastāsti man cik reizes gadā noteik tādi neoficiālie turnīri??
2-3 reizes un tas ir arī viss, un arī tad,ja RD noveicās un uzaicina!
Nu tad pastāsti man, cik vispār ir tādi OFICIĀLIE turnīri? Es zinu tikai divus - Čempionu līga un Kontinentālais kauss. Lielākā daļa KHL klubu nepiedalās, ne vienā, ne otrā, un neizskatās, ka ar to būtu kaut ko baigi zaudējuši. Klubiem (tai skaitā RD) ir savi mērķi KHL un uz to viņi arī iet, citos turnīros spēlējot pēc vajadzības (sagatavošanās pirms sezonas, utt.). Kāds labums klubam sezonas vidū (pie saspringta kalendāra) no kaut kādiem papildus turnīriem?

  +3 [+] [-]

, 2008-10-17 11:26, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Atzīšos,ka es šo nezināju!
Tad jau vel jo vairāk ir pamata uzskatīt,ka RD ir jamaksā LHF pieprsītā nauda!
Vai statuss "LHF biedrs" nozīmē to, ka jāmaksā 0.5 milj. $?? Tad kāpēc tikai RD, kāpēc ne citiem klubiem? Ar ko viņi labāki? Visi klubi izmanto vietējos spēlētājus, kāpēc tikai no viena grib 0.5 milj??

  +2 [+] [-]

, 2008-10-17 11:27, pirms 13 gadiem
Ivars77 rakstīja: Atzīšos,ka es šo nezināju!
Tad jau vel jo vairāk ir pamata uzskatīt,ka RD ir jamaksā LHF pieprsītā nauda!
Būtu kā vīrs atzinies ka izgāzies kā veca sēta un nepamatoti uzbrauci, nevis iepinis te atkal citu tēmu par LHF prasīto naudu

  -2 [+] [-]

, 2008-10-17 11:29, pirms 13 gadiem
zzk rakstīja: Nu tad pastāsti man, cik vispār ir tādi OFICIĀLIE turnīri? Es zinu tikai divus - Čempionu līga un Kontinentālais kauss. Lielākā daļa KHL klubu nepiedalās, ne vienā, ne otrā, un neizskatās, ka ar to būtu kaut ko baigi zaudējuši. Klubiem (tai skaitā RD) ir savi mērķi KHL un uz to viņi arī iet, citos turnīros spēlējot pēc vajadzības (sagatavošanās pirms sezonas, utt.). Kāds labums klubam sezonas vidū (pie saspringta kalendāra) no kaut kādiem papildus turnīriem?
Velreiz atļaušos atgādināt par ko ir šis raksts!
Koziols: Ar "Dinamo" sasniegts daudz vairāk, nekā ministriem braukājot apkārt
Ta kā Koziola apgalvojumam ir pamazs reālais segums!
No KHL starptautiskos turnīros piedaļas tik komandas ,kas to ir nopelnijušas!
1 2 54 komentāri