Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

Eiropas hokeja līga, labākie cīnīsies par Forsberga trofeju!

Eiropas hokeja līga, labākie cīnīsies par Forsberga trofeju!
Endrjū Šovs un sapņa piepildījums - Stenlija kauss
Foto: AFP/Scanpix

Kā teica viens gudrais, nav jārakņājas pagātnes palagos, bet jādomā par hokeja attīstību un jafukosējās uz nākotnes līgu, kura varētu pēc vairākiem gadiem konkurēt ar NHL

Protams katra līga sākuma ir kā saulespuķe kura zied un kurai vel saulespuķu sēklas nav, bet ar lielu atdevi un perspektīvu šī līga varētu nākotnē izdoties un kādēļ lai pašu čempiona trofeju nesauktu par slavēnā Zviedru hokejista Pētera Foršberga trofeju.

Pirmajā sezonā kas risinātos 2023/2024. Gada varētu atlasīt 16 stiprākas eiropas hokeja komanadas, katrai valstīj pēc IIHF ranga dodot sadalītas vietas, piemēram Somija kā ranga līdere varētu pieteikt 2 komandas, kamēr tāda valsts kā Austrija tiktu pie spēlēšanas šajā līga, ja kāda valsts atteiktos no savām tiesībam pārstāvēt līgu!

Mans nākotnes redzējums ir šāds.

Rietumu konference

Rīgas Dinamo
Helsinku Jokerit
Tappara Tampere
Rögle BK
ZSC Lions Zuerich
Sparta Praha
Rouen Dragons
Stavanger Oilers

Austrumu konference

EHC Muenchen
EV Zug
EC Red Bull Salzburg
HK Mountfield
HC Bolzano
HC Slovan Bratislava
Frolunda Indians
Rungsted Ishockey

     [+] [-]

, 2022-09-12 20:15, pirms 2 nedēļām
Lai cik tas skaisti neizklausītos, bet ideja samērā būtu nesūdīga. Tikai negribētos tur redzēt Rīgas Dinamo, bet gan kādu LHF projekta izveidotu latviešu komandu.