Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Video: Pertija: "Kalna vadībā "Valmiera" spēlē citādi. Tas ir pareizi - treneriem nav jākopē"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe
"Optibet" Latvijas futbola Virslīgas pirmajā vietā iekārtojusies "Valmiera", kas deviņos mačos uzvarējusi sešas reizes, bet vēl divreiz spēlējusi neizšķirti. Pērn komandu vadīja Tamazs Pertija, bet starpsezonā viņš devās prom, stafetes kociņu atstājot Jurģim Kalnam. "Esmu kategoriski pret kopēšanu – pats nekad nedarīju, arī negribu, lai mani kopētu. Katram trenerim jābūt savām prasībām, savam redzējumam, savai taktikai, saviem spēlētājiem," par atstāto mantojumu teica Pertija.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2022-04-29 14:44, pirms 4 mēnešiem
Tamazs pēdējos 10 gadus ir labākais treneris un izskatās, ka tāds arī paliks. Valmiera ir viņa 3 mēnešu laikā sakomplektētā komanda, Jurģis pa 2 gadiem to nav spējis izdarīt. Paskatīsimies, uz cik ilgu laiku pietiks Tamaza sagatavotais. Un mums bēdas, mūsu līderis pus gadu nespēs spēlēt.

     [+] [-]

, 2022-04-29 18:28, pirms 4 mēnešiem
Protams Tamaz pardzivo par Valmieru ta Ka šis ir vina nokomplekteta un noorganizeta komanda. Kalns atnaca jau uz gatavu strukturu un tagad tikai turpina attistit to. Bet ta vai ctitadak ir patikami ka pilseta tagad ir futbols un laba komanda par Ko var lidzjutet.

  +2 [+] [-]

, 2022-04-29 19:28, pirms 4 mēnešiem
sorento rakstīja: Protams Tamaz pardzivo par Valmieru ta Ka šis ir vina nokomplekteta un noorganizeta komanda. Kalns atnaca jau uz gatavu strukturu un tagad tikai turpina attistit to. Bet ta vai ctitadak ir patikami ka pilseta tagad ir futbols un laba komanda par Ko var lidzjutet.
vēl nekas nav beidzies... nonāc sankciju sarakstos un futbols beidzas....

  +1 [+] [-]

, 2022-04-29 21:33, pirms 4 mēnešiem
soccerlover rakstīja: Tamazs pēdējos 10 gadus ir labākais treneris un izskatās, ka tāds arī paliks. Valmiera ir viņa 3 mēnešu laikā sakomplektētā komanda, Jurģis pa 2 gadiem to nav spējis izdarīt. Paskatīsimies, uz cik ilgu laiku pietiks Tamaza sagatavotais. Un mums bēdas, mūsu līderis pus gadu nespēs spēlēt.
Abi intervijā burtiski teica pretējo, labi, pieņemsim daļēji aiz pieklājības, tad pēc tevis teiktā sanāk Tamazs ir cilvēks kas komplektēja Valmieru?

  +1 [+] [-]

, 2022-04-29 22:23, pirms 4 mēnešiem
fall in love rakstīja: Abi intervijā burtiski teica pretējo, labi, pieņemsim daļēji aiz pieklājības, tad pēc tevis teiktā sanāk Tamazs ir cilvēks kas komplektēja Valmieru?
Cilvēki, mēs par Valmieru uzzinājām tikai pēc tā, kā Pertija viņiem pievienojās. Kad viņš pievienojās komandai, tā uzreiz varēja apspēlēt Rīgu, RFS, mūs- Liepāju. Atstāja sagatavotu komandu 2.vietā. Galu galā sezonas beigās redzēsim rezultātu, un ļoti ceru, ka šogad būsin čempioni vai vismaz pirmajā trijniekā. Bet to, ka Pertija ir stiprs treneris pierāda visa viņa iepriekšējā pieredze, un tas ir fakts. Jurģis ir mūsu liepājnieks, un mēs būsim priecīgi, ja viņam izdosies kļūt par spēcīgu treneri. Visu rādīs darbi nevis vārdi.

     [+] [-]

, 2022-04-30 00:28, pirms 4 mēnešiem
soccerlover rakstīja: Cilvēki, mēs par Valmieru uzzinājām tikai pēc tā, kā Pertija viņiem pievienojās. Kad viņš pievienojās komandai, tā uzreiz varēja apspēlēt Rīgu, RFS, mūs- Liepāju. Atstāja sagatavotu komandu 2.vietā. Galu galā sezonas beigās redzēsim rezultātu, un ļoti ceru, ka šogad būsin čempioni vai vismaz pirmajā trijniekā. Bet to, ka Pertija ir stiprs treneris pierāda visa viņa iepriekšējā pieredze, un tas ir fakts. Jurģis ir mūsu liepājnieks, un mēs būsim priecīgi, ja viņam izdosies kļūt par spēcīgu treneri. Visu rādīs darbi nevis vārdi.
Cirvi, FK Valmiera Latvijas futbola virslīga spēlēja arī 90-tos gados.
Cir tavam dieveklim Kamazam ir LFV čempionu tituli?

     [+] [-]

, 2022-05-10 21:12, pirms 3 mēnešiem
Ivars Zvirgzdiņš rakstīja: Cirvi, FK Valmiera Latvijas futbola virslīga spēlēja arī 90-tos gados.
Cir tavam dieveklim Kamazam ir LFV čempionu tituli?
90-tie bija sen, praktiski cits laikmets.