Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

"Valmierai" vēlreiz piemērots transfēru liegums

Rolands Eliņš

"Valmierai" vēlreiz piemērots transfēru liegums
Daisuke Jokota. Foto: Jānis Līgats/Valmiera FC

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komiteja informē, ka Virslīgas komanda "Valmiera FC" tikusi sodīta ar aizliegumu reģistrēt jaunus spēlētājus.

Tikai pirms pusotra mēneša LFF atcēla "Valmierai" iepriekšējo transfēru liegumu, bet tagad jau sekojis nākamais, kas būs spēkā līdz FIFA lēmuma izpildīšanai, proti, norēķinoties ar Vācijas komandu "FSV Frankfurt". FIFA 10. janvāra lēmumā nolemts, ka "Valmiera" nav samaksājusi nepieciešamo summu futbolista Daisukes Jokotas sakarā.

"LFF DK, saņemot š.g. 14. marta vēstuli no FIFA, konstatē, ka "Valmiera FC" nav izpildīts 2022. gada 10. janvāra FIFA lēmums Nr. TMS 9521 attiecībā uz spēlētāju trenēšanas un sagatavošanas izmaksu futbola klubam "FSV Frankfurt" par spēlētāju Daisuki Jokotu," vēsta DK.

Attiecīgi piemērots transfēru liegums, kas attiecas gan uz vietējām, gan starptautiskām pārejām. Tam nav noteikts konkrēts termiņš, un tas būs spēkā līdz brīdim, kad "Valmiera" varēs apliecināt, ka pilnībā izpildījusi FIFA nolemto.

21 gadu vecais Japānas futbolists Valmieras sezonā aizvada otro sezonu un piedalījās abās "Valmieras" spēlēs sezonas ievadā, bet iepriekš bija Frankfurtes kluba sistēmā.

Tāds pats sods piespriests arī Virslīgā vairs nespēlējošajai "Jelgavai", kuras sakarā FIFA decembrī nolēmusi, ka tā nav izpildījusi finansiālās saistības pret saviem bijušajiem treneriem Serheju Kubarevu un Mikalaju Kašeuski.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13877/lff-dk-2...

  +2 [+] [-]

, 2022-03-22 16:29, pirms 5 mēnešiem
Kauns

  +1 [+] [-]

, 2022-03-22 17:58, pirms 5 mēnešiem
Kaut kāds murgs. Gaida kamēr aizvērsies transfēru logs un tad liek sankcijas, un tad dienu pirms atvēršanas atkal noņems.

Ja jau sodi par tādu rīcību tad sodi uz vienu transfēru periodu neskatoties vai norēķinās vai nē, un ja nē tad sodi uz nākamo.

  -1 [+] [-]

, 2022-03-22 18:57, pirms 5 mēnešiem
Ļoti labi, tagad jācer uz traumām un tad jau Rīga FC 100% ņem titulu

     [+] [-]

, 2022-03-22 19:14, pirms 5 mēnešiem
Galīgi pfff. Valmiera tāpat būs čempioni. 3.v
2.v
Un šogad 1.v👌💪🥂