Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Video: "Sports tuvplānā" piedāvā sezonas pirmo Virslīgas Spēka rangu

Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com TV raidījumā "Sports tuvplānā", kas skatāms otrdienās un piektdienās (šovakar plkst. 21:15), futbola Virslīgas sezonas sākums tiek gaidīts īpaši, un šīs sezonas gaitā centīsimies izsekot deviņu Virslīgas komandu sniegumam, sarindojot tās īpašā Spēka rangā, proti, objektīvi un subjektīvi novērtējot komandu spēku samērus tieši konkrētajā brīdī. Attiecīgi arī sezonas pirmais spēka rangs, kura veidošanā piedalījās mūsu portāla vadošie futbola apskatnieki Edmunds Novickis, Agris Suveizda un Arkādijs Birjuks, nenozīmē vienādības zīmi ar prognozēm par to, kādas vietas komandas ieņems sezonas beigās. Tā vietā vērtētas tiek sastāva pārmaiņas starpsezonā, papildinājumi spēlētāju un treneru kolektīvos, kā arī sniegums pārbaudes spēlēs. Čempionvienība "Riga" šajā Spēka ranga izdevumā atrodama otrajā vietā aiz RFS, taču, kā atzīmēja futbola žurnālists Agris Suveizda, šāds stāsts bieži dzirdēts arī iepriekšējos gados, bet sezonas vidū "Riga" līdz šim spējusi papildināt sastāvu un uzlabot rezultātus, un iegūt kāroto čempiones titulu.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2021-02-19 23:28, pirms 2 nedēļām
absolūti nevēlētos piekrist. transfermarket Rigu novērtējuši krietni augstāk par konkurentiem. aizsardzības līnijā Riga ir atradusi labus aizstājējus Prengam un Stuglim- Vranjanin un Andresonu. un es pat teiktu, ka tas ir solis uz priekšu. Prenga un Stuglis deva pienesumu uzbrukuma darbībās, bet aizsardzībā bieži nopeldēja. Atnākušie ir jauni un enerģiski, bet jau arī rūdīti spēcīgos čempionātos.

     [+] [-]

, 2021-02-19 23:32, pirms 2 nedēļām
Rfs aizsardzība praktiski bez izmaiņā. Tik Stuglis klāt. bet ar Stugli kā ar bitēm- var iesist uzbrukymā, bet varvrupji iekrist aizsardzībā

     [+] [-]

, 2021-02-19 23:46, pirms 2 nedēļām
vidējā līnija Riga zaudēja Panicu. kapteini jā, bet es negribētu tik ļoti glorificēt viņu. kvalitātes un potenciāla ziņā Piscevic, Secerovic nav sliktāki. rfs klat micevskis un mares. aptuveni līdzīgi. rfs sakarā es skeptiski skatos uz Simkovicu, jo viņš jau sāk pamazām ierakstīties veterānu kārtā. par Zjuzinu nekad nevar būt drošs, ka nospēlēs bez traumām. Interesanti būs pavērot Vilelu Rfs kreklā. Rigai tomēr ir kvalitatīvāka vidējā līnija. Viens no BLR pag.sezonas labākajiem spēlētājiem Gabriel Ramos, talantīgais Soisalo, Armēnijas izlases spēlētājs Edgars Babayans.

     [+] [-]

, 2021-02-19 23:47, pirms 2 nedēļām
uzbrukumā abām komandām ir kur pielikt. Tur vajadzīgs pastiprinājyms abiem

  +1 [+] [-]

, 2021-02-20 00:04, pirms 2 nedēļām
kas tas par cirku? klauni plus suveizda

     [+] [-]

, 2021-02-20 18:48, pirms 2 nedēļām
1. Metta
2. Rīga
3. Spartaks
4. Liepāja
5. NOA
6. RFS
7. Ventspils
8. BFC
9. AUDA