Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Maija septiņās spēlēs astoņus vārtus guvušais Krollis - Virslīgas mēneša spēlētājs

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Maija septiņās spēlēs astoņus vārtus guvušais Krollis - Virslīgas mēneša spēlētājs
Raimonds Krollis. Foto: Jānis Līgats

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par "Optibet" Virslīgas maija labāko spēlētāju atzīts "Valmieras" kapteinis Raimonds Krollis. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems vēl viens "Valmieras" pārstāvis - Jurģis Kalns.

"Valmiera" maijā uzvarēja visās septiņās spēlēs, bet komandas kapteinis Raimonds Krollis ar vismaz vienu vārtu guvumu izcēlās katrā no spēlēm, kopumā gūstot astoņus vārtus. Tieši Krollis pēc šāda snieguma atzīts par Virslīgas maija labāko spēlētāju, bet Jurģis Kalns par mēneša labāko treneri atzīts otro reizi pēc kārtas.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi piecus kandidātus Virslīgas maija labākā spēlētāja balvai: Raimondu Krolli ("Valmiera FC"), Rihardu Matrevicu ("Valmiera FC"), Robertu Savaļnieku ("Liepāja"), Gabrielu Ramosu ("Riga FC") un Lukasu Villelu ("Liepāja").

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties, kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs Krollis, kurš maijā bija pilnīgi neapturams.

Mēneša labākie Krollis un Kalns tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un "Latvijas Futbola Virslīga", kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Ar balsojumu iespējams iepazīties šeit.

  +1 [+] [-]

, 2022-06-17 00:02, pirms 2 mēnešiem
Varbūt pienācis laiks pamēģināt spēkus kādā nopietnākā līgā, piemēram - Polijā? Izaugsmei jāsper nākamais solis.

  +1 [+] [-]

, 2022-06-17 03:49, pirms 2 mēnešiem
Kad LV izlasē sevi parādīs?
Daudz minūtes Dainis nedod, bet D līga ir īstais laiks rezultatīvi nospēlēt

  +1 [+] [-]

, 2022-06-17 06:24, pirms 2 mēnešiem
Kad Valmieras FK-īpašnieks nopirks klubu Polijā ,tad ne tikai Krollis pārcelsies uz Poliju.

     [+] [-]

, 2022-06-17 09:16, pirms 2 mēnešiem
Mettà tik daudz tika arī spēlējis. Beidzot viņš ir ļoti rezultatīvs. Konkrēts Mettietis bija. Daudz viņam Riherts ļāva spēlēt, ļoti daudz.

  +1 [+] [-]

, 2022-06-17 09:37, pirms 2 mēnešiem
Valmiera, gan jau, par eirokausiem domā ne pārejām, kā arī šim kolektīvam noteikti ir motivācija revanšēties par pagājušo sezonu un tad jau dēlus varēs sūtīt meklēties

     [+] [-]

, 2022-06-17 09:43, pirms 2 mēnešiem
Metta, Metta, Metta. Tie tik bija laiki, kad mums Mettā arī Krollis spēlēja futbolu. Ļoti labi laiki bija. Krollis bija ļoti rezultatīvs. Vapne tagad nav tik ļoti rezultatīvs, cik rezultatīvs Mettā bija Krollis. Visi bērni Latvijā grib līdzināties futbola laukumā tikai Krollim. Krollis Messija, Krollis futbola leģenda.

     [+] [-]

, 2022-06-17 09:55, pirms 2 mēnešiem
fall in love rakstīja: Valmiera, gan jau, par eirokausiem domā ne pārejām, kā arī šim kolektīvam noteikti ir motivācija revanšēties par pagājušo sezonu un tad jau dēlus varēs sūtīt meklēties
Vajag Eirokausos. Lemajičš bija virslīgā rezultatīvs par viņu intereses nebija. Bet pagājušo sezonu labi uzspēlēja Eiropà, tieši Konfederàcijas kausà viņš tika uz Beļģiju. Krollim vajag labi nospēlēt Eirokausà.

     [+] [-]

, 2022-06-17 10:36, pirms 2 mēnešiem
Pandora rakstīja: Varbūt pienācis laiks pamēģināt spēkus kādā nopietnākā līgā, piemēram - Polijā? Izaugsmei jāsper nākamais solis.
Varéja spēlēt kaut Polijà. Polijà jau spēlē viens Pertijas futbolists Gutkovskis un spēlē labi. Šveicē var spēlēt, tur mums ir spēlējis Uldriķis. Holandē var spēlēt, arī Beļģijā. Liekas Valmierai ir tagad grūti šķirties no Kroļļa, jo viņš ir rezultativākais Valmierā. Otrs rezultātīvàkais aiz Iliča Latvijas virslīgā.