Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Latvijas kausa ieguvējs Niangs dodas līdzi Stipičam uz "Riga"

Emils Ozerinskis

Latvijas kausa ieguvējs Niangs dodas līdzi Stipičam uz "Riga"
Useinū Niangs. Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

Ambiciozās futbola komandas "Riga" sastāvam pievienojies Senegālas veiklais flanga spēlētājs Useinū Niangs, kurš aizvadītajā sezonā jau spēlēja pie galvenā trenera Tomislava Stipiča Latvijas kausa ieguvējas "Auda" rindās.

21 gadu vecais Useinū Niangs devies līdzi horvātu trenerim Tomislavam Stipičam no "Audas" uz "Riga". Pagājušās sezonas vidū senegālietis pievienojās zaļimelnajai komandai un strauji kļuva par vienu no redzamākajiem spēlētājiem laukumā, saņemot arī pieredzējušu futbola apskatnieku sajūsmu.

Sezonas gaitā "Audā" augumā smalkais Senegālas futbolists piedalījās 15 Virslīgas cīņās, gūstot četrus vārtus un veicot trīs rezultatīvas darbības, atnesot vārtus komandas biedriem. Flanga spēlētājs piedalījās arī četrās Latvijas kausa cīņās, palīdzot Ķekavas komandai sarūpēt zināmu sensāciju šajā turnīrā un tikt pie vietas Eirokausos.

Niangam ir pieredze arī savas nācijas jauniešu izlasēs, pārstāvot Senegālas U20 un U23 izlašu krāsas. U20 izlasē futbolists piedalījies 12 spēlēs, gūstot vienus vārtus, bet U23 izlasē pagaidām aizvadītas divas spēles.

"Riga" līdz šī mēneša izskaņai turpinās trenēties Apvienotajos Arābu Emirātos. Pēc treniņu beigām Dubajā komanda dosies uz Turciju, lai februārī turpinātu sagatavošanās procesu tieši valstī, kur šajā laikā treniņus aizvada daudzas citas komandas, dodot iespēju kvalitatīviem treniņmačiem. Nometnē Kiprā šobrīd atrodas "Auda", bet Latvijas čempionāta čempione "Valmiera" un bronzas ieguvēja RFS pagaidām vēl gatavojas sezonai savās mājās.

Izmantotie resursi:
https://rigafc.lv/lv/post/753

  +1 [+] [-]

, 2023-01-16 13:38, pirms 3 nedēļām
Kurš pretī uz Audu dosies? Neskaitot Ozolu.

  +1 [+] [-]

, 2023-01-16 13:50, pirms 3 nedēļām
Kapēc nekur ne vārda par Regžas pievienošanos Riga?

     [+] [-]

, 2023-01-16 13:58, pirms 3 nedēļām
zata rakstīja: Kapēc nekur ne vārda par Regžas pievienošanos Riga?
Nav paziņots oficiāli

  +1 [+] [-]

, 2023-01-16 15:00, pirms 3 nedēļām
Nekas nav rakstīts arī par Rīga pārbaudes spēli kas vakar aizvadīta

  +2 [+] [-]

, 2023-01-16 15:22, pirms 3 nedēļām
Tas ir normāli, ka no farmkluba uz galveno komandu pārceļas spēlētāji.

  +2 [+] [-]

, 2023-01-16 15:46, pirms 3 nedēļām
Pandora rakstīja: Tas ir normāli, ka no farmkluba uz galveno komandu pārceļas spēlētāji.
pssst.. ja tu to sauc par sadarbības klubu, tad neskaitās.
Bet ja nopietni, vairāk klubu par skādi nenāk, vienīgi biki kropļo konkurenci

  +2 [+] [-]

, 2023-01-16 15:54, pirms 3 nedēļām
Piekrītu, ka lielāka neatkarība Audai no Rigas padarītu lietas interesantākas. Iedeālā gadījumā, pilnīga neatkarība. Vienīgi tad tādas Audas, kāda tā ir tagad, nemaz neeksistētu. Būtu Super Novas līmenī.

     [+] [-]

, 2023-01-16 18:40, pirms 3 nedēļām
zata rakstīja: Kapēc nekur ne vārda par Regžas pievienošanos Riga?
Riga ar RFS nosmels visus jēdzīgos spēlētājus, pārējiem paliek drupačas un jācer kaut kādus labus bumbu meistarus izvilkt no Kongo džungļiem.

     [+] [-]

, 2023-01-16 19:00, pirms 3 nedēļām
Tā nemaz nav. Jau 2 sezonas Regža ir pierādījis, ka vārtus gūt prot, gan Daugavpilī, gan Super Nova, taču RFS iespeju viņam nedeva. Tāpat kā nedeva vispār Vārslavānam. Ko tas pasaka? Tāds ir Moroza stils. Tāpat Valmiera nosmeļ labu krējumu ar Latvijas labiem un perspektīviem spēlētājiem. 2 no labākajiem (Melnis un Vapne) vispār spēlē Metta. Takā nav nemaz tā - Riga paņem latviešus drošās pozīcijās (aizsargi un vārtsargs), lai izpildītu kvotas, savukārt RFS uzticās tikai pieredzējušiem vilkiem. Un tik daudzi, kas atbilst kriterijiem arī nav.