Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Šimkovičs atzīts par pēdējo trīs mēnešu Virslīgas labāko futbolistu, Morozs - treneri

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Šimkovičs atzīts par pēdējo trīs mēnešu Virslīgas labāko futbolistu, Morozs - treneri
Tomašs Šimkovičs. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Par Optibet Virslīgas pēdējo trīs mēnešu labāko futbolistu žurnālistu un līdzjutēju balsojumā atzīts čempiones RFS futbolists Tomašs Šimkovičs, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera gods pienācās Viktoram Morozam.

Par pēdējo trīs mēnešu (septembris, oktobris, novembris) Optibet Virslīgas labāko spēlētāju atzīts čempiones RFS kapteinis Tomašs Šimkovičs, bet par labāko treneri RFS galvenais treneris Viktors Morozs.

Uz labākā spēlētāja balvu bez Šimkoviča kandidēja arī ''Spartaks'' spēlētājs Leonels Vambā, ''Liepājas'' futbolists Krišjānis Zviedris, un divi ''Valmiera'' pārstāvji - Viktors Aleksandrovs un Raimonds Krollis. Sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojumā Šimkovičs tika noteikts kā pēdējo trīs mēnešu labākais spēlētājs.

Šajā laika posmā Šimkovičs izcēlās ar trim vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot RFS izcīnīt pirmo Virslīgas čempiontitulu. Savukārt Viktoru Morozu par labāko treneri noteica Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome. Abi labākie saņems piemiņas balvas.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos ''Facebook'' un ''Instagram'', savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/to...