Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Virslīgā pirmā treneru maiņa: Lagožnija vietu Jūrmalā ieņems portugālis Flora

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Virslīgā pirmā treneru maiņa: Lagožnija vietu Jūrmalā ieņems portugālis Flora
Fabiano Flora. Foto: Jūrmalas ''Spartaks''

Latvijas futbola Virslīgas pēdējās vietas īpašniece Jūrmalas ''Spartaks'' oficiāli pavēstījusi, ka notikusi treneru maiņa. Līdzšinēja speciālista Pšemislava Lagožnija vietā stājies portugālis Fabiano Flora, kurš strādājis ''Juventus'' un Romas ''Lazio'' akadēmijās.

Sākoties Virslīgas jaunajai sezonai, Jūrmalas ''Spartaks'' galvenā trenera amatu ieņēma polis Pšemislavs Lagožnijs, kura vadībā ''Spartakam'' 12 spēlēs izdevās tikt tikai pie diviem punktiem. Pēc 13. kārtas mača pret ''Riga'', kurā jūrmalnieki piedzīvoja zaudējumu ar 1:4, Lagožnijs pavēstīja, ka tā viņam bijusi pēdējā kā ''Spartaks'' galvenajam trenerim.

Šodien klubs oficiāli pavēstījis, ka turpmāk klubu vadīs portugālis Fabiano Flora, kurš trenera karjeras laikā strādājis Turīnas ''Juventus'' un Romas ''Lazio'' akadēmijās, kā arī strādājis Madagaskara un Timora-Lestes U23 nacionālajās izlasēs. Romas ''Lazio'' akadēmijā Flora strādāja laika posmā no 2009. līdz 2013. gadam, vēlāk sezonu pavadot Turīnas ''Juventus'' akadēmijā.

Jau trešdien Flora varētu debitēt kā Jūrmalas ''Spartaka'' galvenais treneris, jo vienībai paredzēta spēle 14. kārtas ietvaros pret priekšpēdējās vietas īpašnieci ''Super Nova''. Uzvaras gadījumā tā kļūs par pirmo šajā sezonā - līdz šim punkti izcīnīti ar neizšķirtu palīdzību.

  +1 [+] [-]

, 2022-05-15 18:44, pirms 2 mēnešiem
asistents būs fauna

     [+] [-]

, 2022-05-15 19:20, pirms 2 mēnešiem
strādājis Madagaskara un Timora-Lestes U23 nacionālajās izlasēs

Ļoti spēcīgi

     [+] [-]

, 2022-05-16 14:47, pirms 2 mēnešiem
FUJAKS LINKEDINĀ IZRAKTS LOL