Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Čempionu treneris Kalns: ''Neredzēju, kā ''Riga'' šodien varētu apspēlēt RFS''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Čempionu treneris Kalns: ''Neredzēju, kā ''Riga'' šodien varētu apspēlēt RFS''
Jurģis Kalns. Foto: Jānis Līgats/Valmiera FC

Šodien par 2022. gada ''Optibet'' futbola Virslīgas čempionvienību izšķirošajā kārtā kļuva ''Valmiera''. Vidzemnieku galvenais treneris Jurģis Kalns pēcspēles preses konferencē izteicās, ka neesot ticējis tuvākās konkurentes ''Riga'' uzvarai pār RFS. Tāpat speciālists atzīmēja lielo ticību saviem spēkiem komandas iekšienē.

''Paldies visiem, kas mums ticēja. Paldies visiem, kas atbrauca. Paldies čaļiem. Patiesībā vēl paši neapzinamies, ko esam paveikuši. Sākuma emocijas bija diezgan labas, bet sezonas gaitā ir sakrājies nogurums. Uz šo gājām. Pirms spēles čaļiem teicu, ka ļoti daudzi gribētu būt mūsu vietā – tieši tad, kad viss izšķiras pēdējā kārtā, jo uzvarēt šodien un šeit, pēdējā kārtā un pierādīt visiem, ka esam pelnījuši kļūt par čempioniem. Tāds bija uzdevums šodien. Mēs to izdarījām, neskatoties uz to, ka RFS savu spēli arī uzvarēja. Par to es biju pārliecināts, redzot, kā izskatās ''Riga'' pret TOP komandām. Neredzēju, kā ''Riga'' šodien varētu apspēlēt RFS, ja godīgi. Esmu redzējis visas pēdējās ''Riga'' spēles no A līdz Z, cerot, ka viņi zaudēs punktus. Ļoti detalizēti tās vēroju un neredzēju, kur ''Riga'' šodien varētu aizķerties pret RFS. Kā jau teicu, RFS un ''Valmiera'' mačā spēlēja divas labākās komandas šā gada čempionātā. Tabula gan rāda mazliet citādāk. Daudzi pirms sezonas neticēja tam, ko paveicām. Ja kāds teiktu, ka ''Valmiera'' būs čempione, daudzi pasmietos, tāpēc varu noņemt cepuri visu čaļu priekšā. Asaras acīs. Puiši to bija pelnījuši. Viņi uz to gāja, neraugoties, kādi nogriežņi, labāki vai sliktāki, bijuši,'' pēcspēles preses konferencē teica čempionvienības galvenais treneris Jurģis Kalns.

2022. gada Virslīgas čempione ''Valmiera'' sezonas pirmajās četrās spēlēs sakrāja tikai piecus punktus, piedzīvojot zaudējumu pret ''Riga'', uzvarot ''Spartaku'', un spēlējot neizšķirti pret ''Metta'' un ''Daugavpils'' vienībām.

''Sezonas sākums bija slikts punktu ziņā. Pirmajā spēlē pret ''Riga'' bija pārāk liela ažiotāža ap pretinieku, Torstenu Finku un spēlētāju uzvārdiem. Mūsu spēlētāji nemaz nezināja, ko no ''Riga'' un tās miljonu budžeta sagaidīt. Pēc tam pieveicām ''Spartaku'', bet tad bija divi neizšķirti. Spēlējām labi, bet neguvām vārtus. Zinājām, ka tas kaut kad nāks vaļā. Līdz ar to zinājām, ka visas sezonas garumā tie momenti, kurus izveidojām, bet neiesitām, atnāks atpakaļ. Ticējām un neko nemainījām. Iespējams, daudzi treneri un klubi pēc tādām neveiksmēm būtu meklējuši jaunu sastāva zīmējumu, bet tad nebūtu jēga tam darbam, ko sākām janvārī, sezonas gaitā pārkārtojoties uz pilnīgi citādāku spēli. Ar stabilitāti, spēlētāju un treneru korpusa ticību kļuvām par čempioniem,'' turpināja Kalns.

     [+] [-]

, 2022-11-12 23:43, pirms 3 mēnešiem
Cepuri nost, Jurģi!
Pāri visam Valmiera!!!

     [+] [-]

, 2022-11-13 00:25, pirms 3 mēnešiem
ficuks rakstīja: Cepuri nost, Jurģi!
Pāri visam Valmiera!!!
Vēsturisks ieraksts Valmieras futbolā! Secīgi - bronza, sudrabs, zelts - džentlmeņu komplekts! Ar tādu budžetu un komandas vidējo vecumu tas ir ne mazāk kā meistardarbs. Ir gods būt valmierietim!