Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Virslīgā spēlēs astoņi klubi - LFF sezonas priekšvakarā izmet debitantus

Agris Suveizda

Virslīgā spēlēs astoņi klubi - LFF sezonas priekšvakarā izmet debitantus
1.līgas čempionu galvenais treneris Artjoms Gorlovs. Foto: FC Daugavpils Lokomotiv

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja, izvērtējot situāciju, kas skar izmaiņas FC "Noah Jurmala" klubā un šo izmaiņu radītās sekas, secinājusi, ka klubs neatbilst vairākiem LFF Klubu licencēšanas noteikumu kritērijiem, tajā skaitā obligātajiem, kas ir nepieciešami, lai tas saglabātu LFF-A licenci dalībai 2021. gada "Optibet" Virslīgas čempionātā. Līdz ar to klubam piešķirtā licence ir atsaukta, kas nozīmē, ka Virslīgas jaunajā sezonā spēkiem mērosies astoņas komandas.

Izrietot no pieņemtā lēmuma, tuvākajā laikā tiks atjaunots virslīgas čempionāta kalendārs un cita saistošā informācija.

Pilns LFF DK lēmums:
Rīgā, 2021. gada 12. martā

LFF Disciplinārlietu komitejas sēdes protokols Nr. 2021/07

Piedalās:
Komitejas locekļi: J. Tverjanoviča-Bore, J. Pavlovskis, A. Čapulis, Ē. Pļuta, R. Grīnbergs.
Komitejas sekretārs: A.Saļņikovs.

1. Par FC "Noah Jurmala" atbilstību LFF Klubu licencēšanas noteikumiem

Iepazīstoties ar sekojošiem dokumentiem un faktiem:

2021. gada 10. marta LFF klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperta atzinumu par FC "Noah Jurmala" šī brīža atbilstību klubu licencēšanas finanšu kritērijiem;
2021. gada 9. marta vēstuli no FK "Dinamo Rīga" par to, ka no FC "Noah Jurmala" puses nav izpildīti 2021. gada 20. janvāra sadarbības līguma finansiālie nosacījumi;
Joprojām nav izpildīts LFF DK š.g. 28. janvāra lēmums attiecībā uz finansiālo saistību nokārtošanu ar Ilūkstes NSS, pamatojoties uz 2020. gada 14. janvāra sadarbības līgumu starp FC "Noah Jurmala" un Ilūkstes NSS;
2021. gada 11. marta Tukuma Sporta skolas vēstuli, kurā norādīts, ka Tukuma Sporta skola pārtrauc 2021. gada 21. janvāra īres līgumu starp Tukuma Sporta skolu un FC "Noah Jurmala";
LFF DK konstatē sekojošo:

1) Pamatojoties uz LFF Klubu licencēšanas noteikumu 9. paragrāfa 1. punktu, Klubu licencēšanas pretendentu iesniegto dokumentāciju attiecībā uz sporta, infrastruktūras, personāla un administratīvajiem, juridiskajiem un finanšu kritērijiem pārbauda katra no minētajiem kritērijiem eksperti, kuriem ir tiesības veikt nepieciešamās pārbaudes arī licencēšanas sezonas laikā, lai pārbaudītu klubu licencēšanas dokumentācijā norādītās informācijas patiesumu un kontrolētu nepieciešamo pasākumu plāna izpildi visos kritērijos;

2) Pamatojoties uz š.g. 10. marta LFF klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperta sniegto atzinumu, LFF DK konstatē, ka LFF ir saņemta š.g. 5. marta vēstule no FC "Noah Jurmala" armēņu investora, kurai pielikumā pievienots dokuments, kas apliecina, ka ar š.g. 15. februāri ir noslēgta vienošanās par š.g. 19. janvāra ziedojuma līguma starp FC "Noah Jurmala" un armēņu investoru izbeigšanu. Pēc LFF klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperta sniegtās informācijas, minētais līgums nodrošināja LFF Klubu licencēšanas 48. paragrāfa 5 b) punkta izpildi. Saskaņā ar LFF Klubu licencēšanas noteikumu 15. paragrāfa 3. punktu, 48. paragrāfa izpilde ir obligāta, lai licences pretendents varētu iegūt un sezonas laikā saglabāt LFF-A licenci dalībai Latvijas virslīgas čempionātā.

Papildus tam LFF DK konstatē, ka LFF klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperta atzinums satur norādi, ka š.g. 9. martā FC "Noah Jurmala" iesniegtie papildus dokumenti finanšu kritēriju izpildei un uzrādītie ienākumu avoti ir nesamērojami ar FC "Noah Jurmala" iesniegto 2021. gadā plānoto izdevumu pārskatu (nākotnes finanšu informāciju). Līdz ar to LFF Klubu licencēšanas finanšu kritēriju eksperts konstatē, ka FC "Noah Jurmala" šobrīd neatbilst LFF Klubu licencēšanas noteikumu 48. paragrāfa 1. punktam un 4. punktam;

3) Iepazīstoties ar 2021. gada 9. marta vēstuli no FK "Dinamo Rīga", LFF DK secina, ka no FC "Noah Jurmala" puses nav izpildīti 2021. gada 20. janvāra sadarbības līguma pielikuma Nr.1 finansiālie nosacījumi pret FK "Dinamo Rīga". Minētā sadarbības līguma noslēgšana bija viens no nosacījumiem, kurus izpildot, FC "Noah Jurmala" tika piešķirts akadēmijas līmeņa kluba statuss, lai FC "Noah Jurmala" kā LFF-A licences pretendents varētu nodrošināt LFF Klubu licencēšanas noteikumu 16. paragrāfa 3. punkta izpildi un atbilstoši LFF Jaunatnes futbola klubu akreditācijas nolikumam saņemt akadēmijas līmeņa kluba statusu. Saskaņā ar LFF Klubu licencēšanas noteikumu 15. paragrāfa 3. punktu, 16. paragrāfa izpilde ir obligāta, lai licences pretendents varētu iegūt un saglabāt LFF-A licenci dalībai Latvijas virslīgas čempionātā.

LFF DK ieskatā iepriekšminētā sadarbības līguma nosacījumu nepildīšana, kā arī FC "Noah Jurmala" šī brīža konstatētā neatbilstība citiem LFF Klubu licencēšanas noteikumu, tajā skaitā finanšu, kritērijiem rada nepārprotamu risku attiecībā uz to, ka FK "Dinamo Rīga" var izmantot sadarbības līguma p.6.2.2. paredzētās tiesības un atkāpties no sadarbības līguma. Sadarbības līguma p.6.2.2. paredz, ka līgums var tikt izbeigts pirms termiņa, ja Akadēmija (FK "Dinamo Rīga") vai Klubs (FC "Noah Jurmala") nav izpildījis klubu licencēšanas prasības atbilstoši LFF noteikumiem;

4) LFF DK konstatē, ka nav izpildīti š.g. 28. janvāra un 10. marta LFF DK lēmumi attiecībā uz finansiālo saistību nokārtošanu ar Ilūkstes NSS, pamatojoties uz 2020. gada 14. janvāra sadarbības līgumu starp FC "Noah Jurmala" un Ilūkstes NSS. Pamatojoties uz LFF Klubu licencēšanas noteikumu 40. paragrāfu 1. a) punktu, lai panāktu atbilstību juridisko kritēriju prasībām, klubam ir jāiesniedz deklarācija dalībai LFF sacensībās un jāapliecina, ka klubs apņemas ievērot FIFA, UEFA un LFF statūtus, reglamentus un lēmumus, kā arī atzīst Lozannas Sporta arbitrāžas tiesas jurisdikciju, kā tas ir norādīts UEFA un LFF statūtu attiecīgajos paragrāfos.

FC "Noah Jurmala" minēto deklarāciju iesniedza š.g. 8. janvārī, taču sistemātiska LFF DK lēmumu neizpildīšana liecina par to, ka klubs ir pārkāpis minētās deklarācijas nosacījumus un LFF Klubu licencēšanas noteikumu 40. paragrāfu. Saskaņā ar LFF Klubu licencēšanas noteikumu 15. paragrāfa 3. punktu, 40. paragrāfa izpilde ir obligāta, lai licences pretendents varētu iegūt un sezonas laikā saglabāt LFF-A licenci dalībai Latvijas virslīgas čempionātā.

5) LFF DK ir iepazinusies ar š.g. 11. marta Tukuma Sporta skolas vēstuli, kurā norādīts, ka, izvērtējot Tukuma Sporta skolas futbola laukumu noslogojumu, 2021. gadā nav iespējams nodrošināt FC "Noah Jurmala" komandu nodarbības un spēles Tukuma Sporta skolas valdījumā esošajos futbola laukumos un Tukuma Sporta skola pārtrauc 2021. gada 21. janvāra īres līgumu starp Tukuma Sporta skolu un FC "Noah Jurmala". Līdz ar to var secināt, ka FC "Noah Jurmala" šobrīd nav izpildīts LFF Klubu licencēšanas noteikumu 22. paragrāfa 1. punkts, kas nosaka, ka klubam ir jābūt Latvijā pieejamam un LFF organizēto sacensību stadionu komisijas apstiprinātam atbilstošas kategorijas stadionam attiecīgajām klubu sacensībām.

Apkopojot iepriekšminēto LFF klubu licencēšanas ekspertu sniegto informāciju un papildus saņemtos dokumentus, LFF DK secina, ka šobrīd FC "Noah Jurmala" neatbilst vairākiem LFF Klubu licencēšanas noteikumu kritērijiem, tajā skaitā obligātajiem, kas ir nepieciešami, lai futbola klubs saglabātu LFF-A licenci dalībai 2021. gada Latvijas virslīgas čempionātā.

LFF DK vienbalsīgi nolemj:

Atsaukt FC "Noah Jurmala" piešķirto LFF-A licenci dalībai 2021. gada Latvijas virslīgas čempionātā (LFF Klubu licencēšanas noteikumu 7. paragrāfs, LFF Disciplinārā reglamenta pielikuma p.17).

Pirmās kārtas spēles

DatumsLaiksSpēleStadions
13.03.13:00Ventspils - RigaVentspils 2. pamatskolas stadions
14:00Daugavpils – SpartaksStadions "Celtnieks"
15:00Liepāja – MettaStadiona "Daugava" rezerves laukums
14.03.15:00RFS – ValmieraRīgas Hanzas vidusskolas laukums

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13133/atsaukta...

1 2 69 komentāri

  +6 [+] [-]

, 2021-03-12 15:13, pirms 2 gadiem
Pareizi izdarīja, tagad arī kalendārs foršāks

  -4 [+] [-]

, 2021-03-12 15:26, pirms 2 gadiem
Tikai Latvija klubi var nomirst, ne nospelejot nevienu speli. Ka jus negribat vai gribat, bet Latvija bus tikai 8 klubi.

  +5 [+] [-]

, 2021-03-12 15:30, pirms 2 gadiem
Loti labs lemums. Beidzot kaut ko pareizi izdarija.
Slēpts komentārs: Papis_Diane

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:32, pirms 2 gadiem
Frisk rakstīja: Tikai Latvija klubi var nomirst, ne nospelejot nevienu speli. Ka jus negribat vai gribat, bet Latvija bus tikai 8 klubi.
Auda un Tukums mierīgi šogad varēja spēlēt Virslīgā

  -1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:34, pirms 2 gadiem
Godīgi sakot liels fui par LFF rīcību, ka nepamanīja šo visu jau ātrāk, tad mierīgi varētu savākt 10 komandas (iespējams)

A tā tagad 8 komandas ar nezināmu gala iznākumu, domāts par 2022. gadu. Respektīvi:
1) Vai paliks 8 komandas
2) Vai Nākotnes līgas čempioni tiek automātā un vicečempioni pārspēlēs ar Metta
3) Vai čempioni un vicečempioni automātā uz Virslīgu, lai būtu 10 komandas

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:35, pirms 2 gadiem
Nekadas vainas ar 8 klubiem. Vai mums baigi vajadzetu ka lielaka dala Tukumu vai Audu masetu katra karta ar nepieklajigu rezultatu? Reali tikai Metta ar Daugavpili vel ir klubi ar kuriem varetu pacinities, bet teiksim RFS - Audas spele butu pilnigi nepiedieniga. Ta ka ir okay 8 klubi. Lai briest jaunie nakotnes liga un varbut pec gada vai diviem bus gatavi un bus 10 klubi.

  +2 [+] [-]

, 2021-03-12 15:36, pirms 2 gadiem
Interesanti...
Kurš kuru apčakarēja... vai gribēja apčakarēt...
NOAH Lokomotīvi vai Lokomotīve NOAH?

     [+] [-]

, 2021-03-12 15:38, pirms 2 gadiem
Paldies, jēdzīgs lēmums.

  -4 [+] [-]

, 2021-03-12 15:39, pirms 2 gadiem
tad kāda jēga bija uzvarēt pirmajā līgā pagāšgad??? Un šāda federācija var pie FIFA iet un lūgt lai tiem dod naudu, ļauj spēlēt eirokausos, ļauj tiesāt kkādiem juristiem, kam pat tiesāšana nav galvenais darbs, eiropā un svarīgās spēlēs?

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:39, pirms 2 gadiem
Lukstins88 rakstīja: Godīgi sakot liels fui par LFF rīcību, ka nepamanīja šo visu jau ātrāk, tad mierīgi varētu savākt 10 komandas (iespējams)

A tā tagad 8 komandas ar nezināmu gala iznākumu, domāts par 2022. gadu. Respektīvi:
1) Vai paliks 8 komandas
2) Vai Nākotnes līgas čempioni tiek automātā un vicečempioni pārspēlēs ar Metta
3) Vai čempioni un vicečempioni automātā uz Virslīgu, lai būtu 10 komandas
Kā ātrāk? Armēņi jau tagad tikai pateica, ka tomēr nesadarbosies ar Loko.

  +3 [+] [-]

, 2021-03-12 15:40, pirms 2 gadiem
Papis_Diane rakstīja: tad kāda jēga bija uzvarēt pirmajā līgā pagāšgad??? Un šāda federācija var pie FIFA iet un lūgt lai tiem dod naudu, ļauj spēlēt eirokausos, ļauj tiesāt kkādiem juristiem, kam pat tiesāšana nav galvenais darbs, eiropā un svarīgās spēlēs?
Tu no Loko?

1.līgas uzvarētāji izcīna tiesības pieteikties virslīgas čempim, ko viņiem arī atļāva. Ja nevar izpildīt noteikumus, tad visu gaišu.

  +2 [+] [-]

, 2021-03-12 15:41, pirms 2 gadiem
Un kas beigās ar Lokomotīvi? Beidzās un nosprāga vai spēlēs 1. līgā un mēģinās pagājušā gada triku atkārtot?

  -3 [+] [-]

, 2021-03-12 15:43, pirms 2 gadiem
varenais_eksperts rakstīja: Tu no Loko?

1.līgas uzvarētāji izcīna tiesības pieteikties virslīgas čempim, ko viņiem arī atļāva. Ja nevar izpildīt noteikumus, tad visu gaišu.
Vienkārši man liekās negodīgi pret pārējām pirmās līgas komandām

     [+] [-]

, 2021-03-12 15:47, pirms 2 gadiem
Ontario rakstīja: Nekadas vainas ar 8 klubiem. Vai mums baigi vajadzetu ka lielaka dala Tukumu vai Audu masetu katra karta ar nepieklajigu rezultatu? Reali tikai Metta ar Daugavpili vel ir klubi ar kuriem varetu pacinities, bet teiksim RFS - Audas spele butu pilnigi nepiedieniga. Ta ka ir okay 8 klubi. Lai briest jaunie nakotnes liga un varbut pec gada vai diviem bus gatavi un bus 10 klubi.
pagājušā gada pēdējā spēlē RFS uzvarēja Tukumu, bet nu nekāda pastaiga tā nebija, otro golu tikai pašās beigās iesita, domaaju tavi spriedumi nepareizi

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:47, pirms 2 gadiem
pļurkts

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:49, pirms 2 gadiem
Papis_Diane rakstīja: Vienkārši man liekās negodīgi pret pārējām pirmās līgas komandām
Negodīgi pret 1.līgas komandām vai virslīgas? Vai tad Noah pielaišana čempim tieši nebūtu negoidīgi pret pārējām vislīgas komandām, kuras izpildīja visas prasības?

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:53, pirms 2 gadiem
FCNoahJurmala
@FCNoahJurmala
Oficiāls paziņojums! Neesam sāņēmuši nekādus dokumentus par kluba nepielaišanu Virslīgai. Turpinam gatavoties nākamās piektdienas spēlei pret Valmieru.

Kas tas par cirku?

  +2 [+] [-]

, 2021-03-12 15:56, pirms 2 gadiem
Ilgi nācās gaidīt šo,manuprāt,pareizo lēmumu.Žēl tikai to latviešu futbolistu,kuri"parakstījās"šim projektam un ir atstājuši savas iepriekšējās komandas.Tagad jameklē jaunas komandas.Čempionāts ar astoņām komandām nav pirmo reizi.Kalendārs ritmisks,ja četri riņķi,tad 28 spēles sezonā.Visus virslīgas fanus ar sezonas atklāšanu!

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 15:58, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: FCNoahJurmala
@FCNoahJurmala
Oficiāls paziņojums! Neesam sāņēmuši nekādus dokumentus par kluba nepielaišanu Virslīgai. Turpinam gatavoties nākamās piektdienas spēlei pret Valmieru.


Kas tas par cirku?
Nebrīnīšos,ja tie darboņi no šīs komandas vērsīsies vēl tiesā.Izskatās,ka varētu būt jautri

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:02, pirms 2 gadiem
Kur ir tas raksts par Noah, kad tikko parādījās? Ar to tizlo un jēlo rakstu par futbola "augšāmcelšanos" Latvijā ar Noah parādīšanos? Viss ap to projektu jau smirdēja, kad tikko parādījās. Prieks, ka šos nepielaidīs, pareizi!

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:03, pirms 2 gadiem
alguns rakstīja: Nebrīnīšos,ja tie darboņi no šīs komandas vērsīsies vēl tiesā.Izskatās,ka varētu būt jautri
Tiesai nauda atrodas, bet nokārtot saistības laikam nē

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:03, pirms 2 gadiem
Jo mazāk komandu čempionātā, jo mazāk vietu eirokausos.. Lai arī cik labs UEFA reitings būtu, nevar visas komandas spēlēt eirokausos

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:07, pirms 2 gadiem
welninsh rakstīja: Jo mazāk komandu čempionātā, jo mazāk vietu eirokausos.. Lai arī cik labs UEFA reitings būtu, nevar visas komandas spēlēt eirokausos
UEFA laikam ir limits, ka cempionata nevar but mazak par 6 komandam, tad 2 vietas vel ir.

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:09, pirms 2 gadiem
1. Ir jāaizliedz šāda nejēdzība, ka 1. līgas uzvarētājs var vienkārši atdot savu izcīnīto vietu kādam no malas. 2. Lai būtu kārtība Virslīgā ir vienreiz jāķeras klāt sakārtot tieši 1.līgu - jāpaceļ latiņa līdz tam, ka visi klubi, kas vēlas spēlēt 1.līgā obligāti ir jābūt Virslīgas pretendentiem, un nevis spēlē, lai vienkārši atrastos 1.līgā. Ja piemēram Saldus komanda uzvar savā līgā, tad obligāti jābūt dalībai Virslīgā nākamajā sezonā, ja nē, tad tādai komandai ir jāaizliedz startēt 1.līgā

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 16:11, pirms 2 gadiem
Papis_Diane rakstīja: Vienkārši man liekās negodīgi pret pārējām pirmās līgas komandām
pret kurām komandām tev liekas negodīgi?

  +1 [+] [-]

, 2021-03-12 16:12, pirms 2 gadiem
Šis bija gājiens ar zirgu no LFF..Lokomotiv ne virsliga ne nakotnes liga👍😁 paradija pautus tomer LFF,beidzot varu pateikt respect LFF mafijai!

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:15, pirms 2 gadiem
Ambrē rakstīja: 1. Ir jāaizliedz šāda nejēdzība, ka 1. līgas uzvarētājs var vienkārši atdot savu izcīnīto vietu kādam no malas. 2. Lai būtu kārtība Virslīgā ir vienreiz jāķeras klāt sakārtot tieši 1.līgu - jāpaceļ latiņa līdz tam, ka visi klubi, kas vēlas spēlēt 1.līgā obligāti ir jābūt Virslīgas pretendentiem, un nevis spēlē, lai vienkārši atrastos 1.līgā. Ja piemēram Saldus komanda uzvar savā līgā, tad obligāti jābūt dalībai Virslīgā nākamajā sezonā, ja nē, tad tādai komandai ir jāaizliedz startēt 1.līgā
Vai tad kāds kādam ko atdot, vienkārši klubs, jeb biedrība mainīja nosaukumu, un pēc Tavas teorijas, klubs nevar mainīt nosaukumu? Tu ko esi sapīpējies, un tā ir kluba iekšējā lieta, ja LFF pārbauda dokus, un saprot, ka šis klubs var iebraukt auzās un redz pārkāpumus, jo interesanti uzreiz likās fakts, ka Tukuma stadions uz reiz pārtrauc līgumu, tas nozīmē, ka Tukuma sporta skola ir nenopietns partneris LFF un tas nekavējoties būtu jāizslēdz no LFF biedru saraksta

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:18, pirms 2 gadiem
Noasa šķirsts tomēr nepiestās Lielupes krastā aiz Dubultiem- gavrilu prom. kopā OK

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:20, pirms 2 gadiem
Mans viedoklis. Komanda NOAH bija jāislēdz no čempionāta , ja komanda nevar šodien izpildīt prasības Virslīgai. Tāpat arī LFF steidzami ir jāpārtrauc jebkādas attiecības ar Tukuma sporta skolu, kas ir tādi paši metēji, kā NOAH, jo stadions pārvaldnieks, nevar pēķšni atteikties bez nopietna iemesla no stadiona īres virslīgas klubam, tas nozīmē, ja piemēram Liepājas stadions, ko norādīja, kā mājas spēļu vietu, lauž līgumu, tāpat vien, tad Liepāja nevar izpildīt virslīgas prasības. Gaidu LFF DK LĒMUMU ATTIECĪBĀ UZ TUKUMA SPORTA SKOLU ( protams ka viņa nebūs, jo LFF jau neies savus mest ārā)

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:22, pirms 2 gadiem
loook ploik! rakstīja: FCNoahJurmala
@FCNoahJurmala
Oficiāls paziņojums! Neesam sāņēmuši nekādus dokumentus par kluba nepielaišanu Virslīgai. Turpinam gatavoties nākamās piektdienas spēlei pret Valmieru.


Kas tas par cirku?
LFF baidās paziņot, jo baidās dabūt pa cepuri

  -1 [+] [-]

, 2021-03-12 16:22, pirms 2 gadiem
Ka izmeta Noasu pareizi, bet kopumã bardaks, nav sistéma, visu laiku kaut ko maina, mułłãjas. Pérn spéléja 10 klubi un bija labi. Skaidrs, kã visi 10 klubi necînîsies par medałãm, bet nevienã valstî visas komandas necînãs par medałãm.

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:25, pirms 2 gadiem
fufuks rakstīja: Un kas beigās ar Lokomotīvi? Beidzās un nosprāga vai spēlēs 1. līgā un mēģinās pagājušā gada triku atkārtot?
IR JAU VĒL Armēnijai blakus citu valstu tautas ar līdzīgu uztveri un triku meistarklasi, piem., Balkānos vai Anatolijā/Mazāz.p-s un tuvumā ...

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:28, pirms 2 gadiem
Lukstins88 rakstīja: Godīgi sakot liels fui par LFF rīcību, ka nepamanīja šo visu jau ātrāk, tad mierīgi varētu savākt 10 komandas (iespējams)

A tā tagad 8 komandas ar nezināmu gala iznākumu, domāts par 2022. gadu. Respektīvi:
1) Vai paliks 8 komandas
2) Vai Nākotnes līgas čempioni tiek automātā un vicečempioni pārspēlēs ar Metta
3) Vai čempioni un vicečempioni automātā uz Virslīgu, lai būtu 10 komandas
Liels fui tām pirmās līgas komandām, kuras paziņo, ka cīnās par tikšanu virslīgā, ja tu gribi tur tikt, jau šodien pirms nav sākusies Nākotnes līga, gatavo visu nepieciešamo, gan dokumentāciju, gan stadionus, gan visu pārējo, lai vari tur spēlēt, nevsi pēdējā mirklī kā AUDA, un tad apvainojas uz visiem, ka nenņem virslīgā, par kādiem nopelniem ņemt?

     [+] [-]

, 2021-03-12 16:29, pirms 2 gadiem
Lukstins88 rakstīja: Auda un Tukums mierīgi šogad varēja spēlēt Virslīgā
Ja būtu izpildījušas virslīgas prasības, bt tā kā negribēja un nevarēja tās izpildīt, tad virslīgā viņām nav vietas
1 2 69 komentāri