Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Virslīga izveido Jauno profesionāļu skolu: uzņemšana līdz 26. jūlijam

Emils Ozerinskis

Virslīga izveido Jauno profesionāļu skolu: uzņemšana līdz 26. jūlijam
Maksims Krivuņecs. Foto: Sanita Ieva Sparāne/RFS

Biedrība "Latvijas Futbola Virslīga", kas organizē Latvijas spēcīgākās futbola līgas "Tonybet" Virslīgas čempionātu, informē par Jauno profesionāļu skolas (JPS) izveidi un aicina jauniešus pieteikties pirmajam sasaukumam. Pieteikšanās atvērta līdz 26. jūlijam.

JPS mērķis ir piesaistīt aktīvus jauniešus vecumā no 16 gadiem darbam sporta sfērā, īpaši futbolā, dodot iespēju iepazīt un izmēģināt dažādu ar sporta norisi saistošo profesiju ikdienu, tādā veidā gūstot pieredzi, zināšanas un paverot jaunas perspektīvas savu nākotni saistīt sporta menedžmentā. Iepriekšēja saistoša pieredze un izglītība nav nepieciešama, taču zināšanas par futbolu tiks uzskatītas par priekšrocību.

Dalībnieki aicināti pieteikties kādā no sekojošajām grupām:
Komunikācija (sociālie tīkli, multimedija (foto/video), rakstu darbi (žurnālistika), grafikas dizains, mājaslapu attīstība un administrēšana));
Organizēšana (sporta pasākumu kā futbola spēļu rīkošana, dažādu projektu vadība);
Datu analītika (apkopošana, analīze).

Jauno profesionāļu skolas ikdiena notiks gan ar kopīgām darba sesijām Rīgas birojā un attālināti, gan patstāvīgiem uzdevumiem, ko varēs veikt arī no mājām. Dalībniekiem būs iespēja regulārās meistarklasēs un speciāli organizētās apmācībās smelties iedvesmu no jomas atzītiem profesionāļiem gan Latvijas, gan Eiropas mērogā, kā arī iespēja iepazīt kā Latvijas futbola Virslīgas, tā vairāku klubu speciālistu darba ikdienu.

Virslīgas jauno profesionāļu skola notiks no 5. augusta līdz pat novembrim, kad noslēgsies "Tonybet" Virslīgas šī gada čempionāts. Organizatori paredz, ka dalībniekiem sākot no septembra prioritāte būs mācības vidusskolā vai augstskolā, līdz ar to JPS programma būs elastīga un iespējami pielāgota mācībām un studijām kā prioritātei.

Dalība JPS būs bez maksas un interesentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 26. jūlijam. Vietu skaits katrā no programmas grupām ir ierobežots. Dalībnieku atlase notiks līdz 1. augustam, šajā laikā tiekot izvērtētiem pieteikumiem un vajadzības gadījumā aizvadītām attālināta formāta intervijām. Par atlases rezultātiem katrs pretendents tiks informēts atsevišķi.

Biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs: "Lai arī šāda veida jauniešu programmas pasaules sporta mērogā jau sekmīgi darbojas, esam gandarīti, ka beidzot varēsim šo iespēju piedāvāt arī mūsu jauniešiem. Ikvienam, kas ir ciešāk saistīts ar sportu, ir skaidrs, ka neviens sporta notikums nav iespējams bez atbalsta un organizatoru komandas, kā arī bez aktīvas komunikācijas, kas par to raisa interesi. Man un visai virslīgas komandai ir svarīgi ar savu darbu sekmēt ne tikai sportiskā līmeņa celšanu, bet arī rūpēties par čempionāta vispārēju attīstību un sekmēt tēla atpazīstamību, ko var veicināt iespējami profesionālāk organizēti procesi. Ir patīkami dzirdēt Latvijas sporta saimes novērtējumu par mūsu pēdējo gadu progresu, taču ilgtermiņa vārdā ir svarīgi jau tagad futbolam piesaistīt ne tikai nākamos spēlētājus, tiesnešus un trenerus, bet arī citu profesiju potenciālos speciālistus. Ceru, ka nākotnē šī projekta rezultātus jutīs visa Latvijas sporta sabiedrība."

Pieteikuma forma: ŠEIT

Papildus informācija par projektu: Kārlis Dārznieks (karlis.darznieks@tonybetvirsliga.lv)

Informāciju sagatavoja:
Niks Gaigalietis/Futbola Virslīga komunikācijas speciālists

     [+] [-]

, 2024-07-11 08:11, pirms 2 nedēļām
Mācīs kā likmes likt un nemaksāt nodokļus arī?