Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2941, Did:0, useCase: 1
Menija Ačola pārkāpums ļāva Petram Marešam tikt pie pendeles. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova
9

Tiesnesis skaidro 13. kārtas kļūdas, kuras ietekmēja spēļu iznākumus

Bijušais starptautiskais tiesnesis Pauļus Malžinsks skaidro "Futbolbumbām" strīdīgas epizodes futbola Virslīgas mačos. Malžinsks Lietuvā izveidojis savu YouTube kanālu "12 Jardų", kur analizē tiesāšanas lietas vietējos turnīros, bet tagad piekritis mūsu aicinājumam paust neitrālo viedokli par karstākajiem momentiem Latvijas futbolā. Šoreiz vairākas strīdīgas epizodes no čempionāta 13. kārtas:- "Tukums 2000"/"Telms" neieskaitīties vārti 90. minūtē;- 11 metru soda sitiens uz FK "Auda" vārtiem;- Neieskaitītie FK "Auda" vārti;- Jurija Tkačuka spēle ar roku savā soda laukumā.
Foto: FK Tukums 2000
4

Futbolbumbas: Desmit bumbas Tukuma vārtos, "Liepājas" izrāviens

Latvijas futbola Virslīgā pirmais 10:0 piecpadsmit gadu laikā, "Riga" deviņus mēnešus bez uzvarām viesos, bet "Auda" 1/6 daļu no spēlēm pret favorītēm aizvadīja patiešām labi. Sportacentrs.com Futbolbumbas Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis apspriež ceturtajā un piektajā kārtā notikušo.Sportacentrs.com · Futbolbumbas: desmit bumbas Tukuma vārtos, "Liepājas" izrāviens
3

Futbolbumbas vērtē Virslīgas 3. kārtu: jaunais Tamazs un vai bija pendelis?

Latvijas futbola Virslīga uzņēmusi apgriezienus - komandas aizvadījušas trešo kārtu un gatavojas nākamajiem mačiem. Pirmos punktus zaudējusi čempione RFS, klupieni arī citiem favorītiem, kamēr "Liepāja" gozējas pirmās vietas saulītē. Futbolbumbas Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis aprunā un izrunā aizvadītos mačus.Sportacentrs.com · Futbolbumbas vērtē Virslīgas 3. kārtu: jaunais Tamazs un vai bija pendelis?
Antonija Černomordija un Alekseja Saveļjeva krekli. Foto: Sanita Ieva Sparāne/LFF
9

Futbolbumbas pārspriež lielās izlases gaitas Maltā un U21 likstas Sanmarīno

Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks "Futbolbumbu" jaunākajā izlaidumā komentē pirmo izlašu sasaukumu 2022. gadā, kurā divas pārbaudes spēles Maltā aizvadīja Latvijas pieaugušo valstsvienība, bet U21 izlase ar mačiem Vācijā un Sanmarīno turpināja Eiropas čempionāta atlasi.

Futbolbumbu apskats: galotnes, latviešu debijas un izgāztais otrais puslaiks

Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis par sezonu startu. Secinājumi pēc Virslīgas 1. kārtas mačiem un ielūkošanās gaidāmās nedēļas nogales kalendārā.

Futbolbumbas: Ieskats startējošā Virslīgas sezonā

Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis divu stundu laikā sagatavo futbola līdzjutējus 31. Virslīgas sezonai.00:00 Šī gada moto, tendences un atceltā prezentācija13:25 RFS26:20 "Valmiera" FC38:05 FK "Liepāja"49:22 "Riga" FC1:05:30 FK "Spartaks"1:15:45 BFC "Daugavpils"1:22:38 FK "Metta"1:32:14 FK "Auda"1:41:28 FK "Tukums 2000"/"Telms"1:50:29 SK "Super Nova" (Salaspils)2:02:01 Tiekamies stadionos un TV4 tiešraidēs!Sportacentrs.com · "Futbolbumbas" Novickis un Birjuks sagatavo futbola līdzjutējus 31. Virslīgas sezonai
Torstens Finks. Foto: Zigismunds Zālmanis|Riga FC
5

"Futbolbumbu" starpsezonas apskats: kārtīgā "Riga" un bažas par čempioni RFS

"Futbolbumbas" ziemas vidū ar nepacietību gaida 2022. gada Virslīgas sezonu, kurā beidzot atkal spēlēs desmit komandas. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks divu stundu garumā izrunā visu, kas noticis klubos līdz 3. februārim, izsakot arī pirmās nedrošās prognozes.
Emersons. Foto: Sanita Ieva Sparāne

"Futbolbumbu" gada apskats: RFS atslēgas mirkļi ceļā uz Virslīgas titulu

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks septiņu sezonu noslēgušo komandu video atskata ciklu beidz ar RFS, kas Viktora Moroza vadībā izcīnīja Virslīgas un Latvijas kausa trofejas. "Saldajā ēdienā" anonīmajā futbola ekspertu aptaujā noteikti pieci pagājušā gada labākie RFS spēlētāji.

LFF Laureātu vakars: Ikgadējas balvu pasniegšanas ceremonijas ieraksts

14.01.2022 LFF Laureātu vakars: Ikgadējas balvu pasniegšanas ceremonijas ieraksts
Raimonds Krollis. Foto: Jānis Līgats
1

"Futbolbumbu" gada apskats: trīs Valmieras musketieri, pupsiki un presings

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks atskatās uz Virslīgas vicečempiones "Valmieras" spožo sezonu, kādu no jaunajiem futbolistiem komplektētās Vidzemes komandas gaidīja tikai retais. "Saldajā ēdienā" anonīmajā futbola ekspertu aptaujā noteikti pieci pagājušā gada labākie "Valmiera" spēlētāji.
Mihails Gordeičuks. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

"Futbolbumbu" gada apskats: Mološa aiziešana un "Liepājas" gudrais futbols beigās

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Iziesim cauri katrai vienībai, kas pratusi tikt līdz sezonas finišam. Turpinām ar FK "Liepāja", kas atkal nesekmīgi sāka, tomēr pēc trenera Nebojšas Vigņeviča atnākšanas prata sakārtot spēli un izraut 3. vietu tabulā. Video iziesim cauri sezonai, aplūkosim statistiku, piedāvāsim komentārus un anonīmajā ekspertu aptaujā izvēlēsimies piecus labākos komandas futbolistus.
Besars Halimi. Foto: Zigismunds Zālmanis|Riga FC
2

"Futbolbumbu" gada apskats: meklējam cēloņus "Riga" katastrofālai sezonai

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks iztirzā iemeslus kādēļ iepriekšējo trīs gadu čempione "Riga" aizvadītajā sezonā divreiz mainīja trenerus un palika bez Latvijas čempionāta medaļām. "Saldajā ēdienā" anonīmajā futbola ekspertu aptaujā noteikti pieci labākie "Riga" spēlētāji.
Leonels Vambā. Foto: FK Spartaks Jūrmala
2

"Futbolbumbu" gada apskats: "Spartaks" - Vambā uguņo un jaunākais treneris Eiropā

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Turpinām ar FK "Spartaks", kas sezonu noslēdza piektajā vietā. Video iziesim cauri sezonai, aplūkosim statistiku, piedāvāsim komentārus un anonīmajā ekspertu aptaujā izvēlēsimies piecus labākos komandas futbolistus.
Valērijs Afanasjevs. Foto: LFF

"Futbolbumbu" gada apskats: "Daugavpils" - leģenda #19, treneru skalpi un Orols

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Iziesim cauri katrai vienībai, kas pratusi tikt līdz sezonas finišam. Turpinām ar BFC "Daugavpils", kas sezonu aizvadīja galvenā trenera Andreja Kaļiņina vadībā. Video iziesim cauri sezonai, aplūkosim statistiku, piedāvāsim komentārus un anonīmajā ekspertu aptaujā izvēlēsimies piecus labākos komandas futbolistus.
Lūkass Vapne. Foto: FS Metta
2

"Futbolbumbu" gada apskats: "Metta" - Riherta ēras beigas, Vapne uzspīd

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Iziesim cauri katrai vienībai, kas pratusi tikt līdz sezonas finišam. Sākam ar 7. vietas ieguvēju "Mettu", kuru aizvadītajā sezonā pirmo reizi 15 gadu vēsturē netrenēja Andris Riherts.
4

Futbolbumbas: RFS izceļ Virslīgu, "Liepāja" - bronzu

Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis finišē 2021. gada Virslīgas sezonu, kur pirmo reizi par čempioni kļuva RFS. Galvenie varoņi, skaistākie vārti un būtiskākās tendences Sportacentrs.com TV "Futbolbumbu" raidījumā par nu jau aizvadīto futbola sezonu.Raidījuma ilgums: 64 minūtes.

Futbolbumbas: Mirklis pirms sezonas beigām

Virslīgas sezonas izskaņā Sportacentrs.com TV raidījuma "Futbolbumbas" vadītāji Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis atskatās uz Latvijas nacionālās izlases spēlēm oktobrī, fiksē Virslīgas turnīra tabulu pēc 25. kārtas mačiem un cer uz čempionāta turpinājumu.Raidījuma ilgums: 52 minūtes.

Futbolbumbas: Mums būs jauns čempions un izlases gaidās

Pēc Virslīgas 24. kārtas Sportacentrs.com TV raidījuma "Futbolbumbas" veidotāji Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis pieliek svītru "Riga" cerībām uz titulu un mēģina izskaitļot, cik lielas iespējas "Valmiera" FC apsteigt šā brīža līderi RFS. Savukārt, gatavojoties nacionālās izlases spēlēm oktobrī, satikām Raimondu Krolli un Eduardu Emsi.Raidījuma ilgums: 47 minūtes.

Andreja Rubina TOP 7 Labākie Karjeras Goli

Andreja Rubina Šoreiz TOP 7 Labākie Karjeras Goli

Futbolbumbas: Līnija, projekcija un ķermeņa valoda

Pēc Latvijas kausa pusfināliem Sportacentrs.com raidījuma "Futbolbumbas" veidotāji Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis pievēršas TAI epizodei, kā arī izceļ galvenos stāstus no citām nedēļas nogales spēlēm Latvijas futbolā.Raidījuma ilgums: 38 minūtes.