Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2941, Did:0, useCase: 1

Klausītava | "Futbolbumbas": "Riga" FC - kā izlaist titulu pēdējā spēlē?

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Priekšpēdējais stāsts par "Riga" FC, kas 33 no 36 kārtām atradās 1. vietā, taču par čempioni nekļuva.

Klausītava | "Futbolbumbas": FK "Auda" - vēsturisks gads

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Kārta bronzas medaļniekiem FK "Auda". Šis tiešām bija viņu gads.
1

Klausītava | Futbolbumbas: "Valmiera" FC - smaga piezemēšanās

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Šoreiz par "Valmieru", kas pazaudējot lielāko daļu no čempionu sastāva prata ielekt Eirokausu četriniekā.
2

Klausītava | Futbolbumbas: FK Liepāja - katru gadu uz tiem pašiem grābekļiem

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Šoreiz par "Liepāju", kas atkal nespēja kvalificēties Eirokausiem.
1

Klausītava | "Futbolbumbas": FS "Jelgava" - sezonas lielākais pārsteigums

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Kārta aizvadītās sezonas galvenā pārsteiguma autoriem FS "Jelgava" jauniešu blicei.
1

Klausītava | "Futbolbumbas": BFC "Daugavpils" - jaunās mājas un nākotnes potenciāls

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Šoreiz par BFC "Daugavpils" komandu, kas sāka vāji, bet sezonas izskaņā iedeva daudz optimisma nākotnei.
2

Klausītava | "Futbolbumbas": "Tukums 2000"/"Telms" - jautrākā un latviskākā komanda

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Šajā video par FK "Tukums 2000"/"Telms", kas piedāvāja atraktīvāko futbolu čempionātā.

Klausītava | "Futbolbumbas": FK "Metta" - lielas cerības, bet atkal pārspēles

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Šoreiz par FK "Metta", kas par spīti jaudīgajam sezonas startam palika ierastajā pārspēļu pozīcijā.
1

Klausītava | "Futbolbumbas": SK "Super Nova" - fenomenālais Miņins un treneru maiņas

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Pirmā daļa par 10. vietā palikušo SK "Super Nova" komandu.
Edmunds Novickis. Foto: Zigismunds Zalmanis
1

"Futbolbumbas": Mankendā, "Valmiera" FC bizness un Eirokausu vērtējumi

"Futbolbumbu" podkāsts pārdzīvo Eirokausu vasaras aktualitātes, vēlreiz atceras emocionālo vakaru "Skonto" stadionā un liek vērtējumus divām "kritušajām" komandām. Podkāstā skārām arī valmieriešu līderu aiziešanas tēmu.00:00 - Emocijas "Skonto" stadionā un uzticamie statistikas rādītāji11:32 - Nežēlīgas liktenis aptur RFS20:35 - FK "Auda" Eiropas debija, kur gribējās vairāk33:26 - "Valmiera" bez dažiem līderiem, bet joprojām ar cerībām48:01 - Kuri ir vadošie "Valmiera" FC spēlētāji šodien?53:09 - "Riga" un "Futbolbumbas" dodas uz Nīderlandi01:03:43 - Negaidītais Virslīgas MVP un cits MVP, kurš tikko nolaidies Rīgā