Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1600, Did:0, useCase: 3

Blaters - vienīgais sporta pārstāvis starp pasaules ietekmīgākajiem

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Blaters - vienīgais sporta pārstāvis starp pasaules ietekmīgākajiem
2018. gada Pasaules kausa izcīņa notiks Krievijā
Foto: AP / Scanpix

Starptautiskās futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters ir vienīgais sporta pārstāvis starp 72 pasaules ietekmīgākajiem pasaules cilvēkiem. Šādu topu veido amerikāņu žurnāls "Forbes".

Vienīgais sporta pārstāvis ierindots salīdzinoši zemajā 70. pozīcijā. Futbols ir sporta karalis, taču politiskie un biznesa līderi kotējas daudz augstāk, desmitniekā tradicionāli atrodas arī katoļu baznīcas galva. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad pirmo vietu ieņem Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kuram seko ASV prezidents Baraks Obama.

Šogad sportā nozīmīgākais notikums bija Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā. 2014. gadā Sočos notika ziemas olimpiskās spēles, taču tās neradīja tik lielu interesi visā pasaulē kā vērienīgais futbola notikums.

Zeps Blaters (78) ir FIFA prezidents kopš 1998. gada, trīsreiz pārvēlēts (2002, 2007, 2011). Neskatoties uz savu cienījamo vecumu, viņš joprojām ir apņēmības pilns ieņemt šo svarīgo posteni arī turpmāk. "Es izbaudu futbolu katru dienu. Skatos futbolu katrā ceļojumā un sekoju tam pa TV. Man ir 600 kanāli, un futbols vienmēr kaut kur tiek rādīts. Futbols ir tas, kas mani tur," saka pieredzējušais funkcionārs (kicker.de). FIFA prezidenta vēlēšanas notiks 2015. gada maijā.

Izmantotie resursi:
www.forbes.com

  +4 [+] [-]

, 2014-11-06 15:55, pirms 10 gadiem
Man vienīgajam šķiet, ka tajā amatā jādabū kāda jauna seja, kura nebūs tik krasi pret pārmaiņām futbolā. Protams jāsaglabā spēles pamatprincipi, bet daudz kas būtu jāmaina!

  +1 [+] [-]

, 2014-11-06 16:01, pirms 10 gadiem
jāpagaida līdz 2016 gadam -- tad arī Bahs būs ietekmīgs

  +2 [+] [-]

, 2014-11-06 16:25, pirms 10 gadiem
rihardilio rakstīja: Man vienīgajam šķiet, ka tajā amatā jādabū kāda jauna seja, kura nebūs tik krasi pret pārmaiņām futbolā. Protams jāsaglabā spēles pamatprincipi, bet daudz kas būtu jāmaina!
Šādas vēlmes ir jau kopš 80.gadiem,bet visu laiku šo amatu ieņem veci krabji kuri turas savā krēslā kamēr iznes ar kājām pa priekšu...
FIFA ļoti atgādina PSRS CK politbiroju pēc savas stagnācijas un korumpētības,kur galvenais ir cīņa par amatu un varu
Visos sporta veidos tiesāšanā jau sen ir ieviestas un veiksmīgi tiek pielietotas modernās tehnoloģijas...futbolā tiek darīts viss ,lai spēles rezultātu varētu ietekmēt viens cilvēks=tiesnesis un aizbildinājumi lai neieviestu modernās tehnoloģijas ir vimuļķīgākie