Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 3

Video: Rakels ārdās Polijā

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN
Latvijas uzbrucējs Deniss Rakels sestdien Polijas 1. līgas čempionāta spēlē 3 300 skatītāju klātbūtnē palīdzēja savai Katovices GKS komandai ar 4:2 apspēlēt Olštinas "Stomil" vienību. Rakels vispirms izkārtoja pretinieku vārtsargam sarkano kartīti un 11 metru soda sitienu savai komandai, bet pēc tam arī pats guva trīs vārtus. Tagad Rakelam kopumā ir pieci vārtu guvumi šosezon. Izmantots GieKSainfo.pl video.
Vērtējums: +12
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +8 [+] [-]

, 2012-11-11 04:24, pirms 14 gadiem
Rudņevs-2

  +8 [+] [-]

, 2012-11-11 09:10, pirms 14 gadiem
Tā turpināt un mums būs vēlviens top klases uzbrucējs.
Žēl tikai, ka pussargi talantīgi neaug.

  +8 [+] [-]

, 2012-11-11 09:18, pirms 14 gadiem
Palmgarden_28 rakstīja: Rudņevs-2
Tikai Rudņevs spēlēja vienu līgu augstāk un bija rezultatīvāks

 +11 [+] [-]

, 2012-11-11 09:27, pirms 14 gadiem
Zelta sietiņš rakstīja: Tikai Rudņevs spēlēja vienu līgu augstāk un bija rezultatīvāks
Un pēc gadiem vecāks nekā Rakels!Rakela gados Rudņevs tik sāka pa ungāriju ņemties.

  +6 [+] [-]

, 2012-11-11 09:39, pirms 14 gadiem
Andris5 rakstīja: Un pēc gadiem vecāks nekā Rakels!Rakela gados Rudņevs tik sāka pa ungāriju ņemties.
jā , bet paskaties kā viņš spēlēja Ungārijā

  +9 [+] [-]

, 2012-11-11 10:08, pirms 14 gadiem
Zelta sietiņš rakstīja: jā , bet paskaties kā viņš spēlēja Ungārijā
Ar savu komentu domāju ,ka Rakelam viss vēl priekšā!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2012-11-11 11:13, pirms 14 gadiem
Teicami, vienkārši teicami. Un prieks, ka vārtus gūst dažādos veidos, tas tikai un vienīgi pierāda Rakela daudzpusību. Lai veicas arī turpmāk!

  +6 [+] [-]

, 2012-11-11 11:26, pirms 14 gadiem
Polijas pirmajā līgā vienā spēlē ir vairāk skatītāju nekā visās Latvijas čempionāta spēlēs kopā

  -1 [+] [-]

, 2012-11-11 12:37, pirms 14 gadiem
Patīkami, vienīgi nezinu vai ir labu bučot kluba emblēmu ( tas pēc pirmajiem vārtiem), bet, ja viņš tur plāno uzturēties un sist tālāk, tad viss ok

  +3 [+] [-]

, 2012-11-11 12:57, pirms 14 gadiem
šitais čalis ir mana treniņa biedra brālis - reāls prieks
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-11-11 17:37, pirms 14 gadiem
Prieks pa Rakelu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja