Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

Levita vizītes Ukrainā dēļ uz jūniju pārcelta UEFA prezidenta viesošanās Latvijā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Levita vizītes Ukrainā dēļ uz jūniju pārcelta UEFA prezidenta viesošanās Latvijā
UEFA prezidents Aleksanders Čeferins. Foto: EPA/Scanpix

Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka uz jūniju pārcelta UEFA prezidenta Aleksandra Čeferina viesošanās Latvijā, kas sākotnēji bija plānota 14. aprīlī. Datums mainīts, jo valsts prezidents Egils Levits šobrīd atrodas ārkārtas vizītē Ukrainā.

Sākotnēji vizīte tika plānota šajā nedēļā 14. aprīlī. Vizītes laikā Aleksanders Čeferins un Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko bija plānojuši tikties ar valsts prezidentu Egilu Levitu, Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministri Anitu Muižnieci un Rīgas mēru Mārtiņu Staķi. Vizītes galvenais mērķis ir diskutēt par Latvijas futbola infrastruktūru, nacionālā futbola stadiona nepieciešamību, LFF mītnes jeb "Futbola mājas" būvniecību un papildu atbalsta programmām no UEFA.

LFF un UEFA ar sapratni attiecas pret izmaiņām Latvijas valsts prezidenta ikdienā, it īpaši laikā, kad Eiropā valdošās situācijas dēļ ir nepieciešamas ātras darbības un iespējamas dažādas neplānotas izmaiņas. Ņemot vērā UEFA prezidenta vizītes un apspriežamo jautājumu svarīgumu, plānotās tikšanās reizes tiek pārceltas uz jūniju. Par precīziem vizītes datumiem informācija sekos atsevišķi.

"Vēlos pateikties visiem šīs vizītes plānošanā iesaistītajiem cilvēkiem, kuru ir bijis ne mazums. Patiesi novērtēju visus ieguldītos pūliņus un centienus Latvijas futbola labā," izceļ LFF prezidents Vadims Ļašenko.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13936/uefa-pre...