Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Teksta tiešraide: Latvija - Turcija 1:2 (Spēle galā)

Toms Jēkabs Bērziņš
Toms Jēkabs Bērziņš

Latvijas futbola izlase šovakar aizvadīs savu noslēdzošo mājas spēli 2022. gada pasaules kausa kvalifikācijā, tiekoties ar Turciju, ar kuru marta beigās Stambulā tika spēlēts neizšķirti 3:3. Spēles sākums 21:45, tiešraide TV6 un Go3 platformā.

Latvija - Turcija 1:1

Vārti: Demirals 70' (s.v.) - Dursuns 76' Jilmazs 90'+9
Brīdinājumi: Jaunzems, Cigaņiks, Ozols - Jilmazs.
Latvija:Ozols - Savaļnieks, Černomordijs, Dubra, Jurkovskis - Emsis, Zjuzins (Tarasovs 60') - Jaunzems (Ontužāns 73'), Gutkovskis (Krollis 81'), Cigaņiks - Uldriķis (Ķigurs 60').
Turcija: Čakīrs - Čeliks, Demirals, Sejindži, Erkins (R. Jilmazs 65') - Ozdemirs - Unders, Kokču (Dursuns 65'), Čalhanolu, Akturkoglu, B. Jilmazs.

90'+10 Spēle galā! Latvija pirmo reizi vēsturē piekāpjas Turcijai - 1:2.

90'+9 VĀRTI! Jilmazs ir precīzs - 1:2. Ozols uzmin bumbas lidojuma virzienu, bet glābt nespēj.

90'+5 Milzīgs haoss laukumā, Ķigurs cenšas atrast Krolli, kurš gandrīz ieskrien pret tukšiem vārtiem, bet Čakīrs ir ātrāks. Mirkli vēlāk soda laukumā krīt Jilmazs, tiesnesis dodas skatīties VAR atkārtojumu un diemžēl piešķir 11 metru soda sitienu uz Latvijas vārtiem...

90'+3 Fantastiska cīņa mūsu soda laukumā - Tarasovs bloķē divus pretinieku sitienus, bet Dursuna sitienu tver Ozols.

90'+1 Ozols satriecas ar Černomordiju, Dubra steidz aizsargāt vārtus, bet veiksme atkal ir mūsu sabiedrotā - turki trāpa paši sev un izsit bumbu ārpus laukuma.

90' Šķietami ar roku savā soda laukumā nospēlē viens no turku aizsargiem, taču tiesneša svilpe klusē.

89' Latvija izskrien trīs pret trīs pretuzbrukumā, tomēr Ontužāns nedaudz pārtur bumbu, viņa piespēle tiek aizskarta un lido autā.

86' Fantastiski glābj Ozols! Neveiksmīgu izklupienu veic Dubra, Jilmazs piespēlē Underam, bet turku gaviles nepieļauj Ozols, kurš izvelk praktiski mirušu bumbu no vārtu augšējās daļas.

84' Daudzsološs Latvijas pretuzbrukums, taču Krollis nemana soda laukumā ierāvušos Savaļnieku un nedaudz pārtur bumbu. Uzbrukums gan turpinās, bet mirkli vēlāk, veicot apspēlēšanas mēģinājumu, uz bumbas uzkāpj Ontužāns, pēc tam pārkāpjot arī noteikumus.

81' Pēc Dursuna piespēles no gaisa sit Čalhanolu, bet sit aptuveni desmit metrus pāri vārtiem. Maiņa Latvijai - Gutkovska vietā nāk Krollis.

80' Turcija veic vairākus neveiksmīgus centrējumus pēc kārtas.

76' VĀRTI! Turcija izlīdzina rezultātu. Pēc Undera centrējuma bumbas lidojumu maina uz maiņu laukumā nākušais Dursuns, pāradresējot spēles galveno priekšmetu vārtos - 1:1.

75' Pēc vārtu guvuma Turcija pārņēmusi iniciatīvu, ar lieliem spēkiem dodoties atspēlēties.

72' Ļoti tuvu vārtu guvumam ir Jilmazs, kurš sit spēcīgi, Ozolam ar grūtībām pārvirzot bumbu prom no vārtiem.

70' VĀRTI! LATVIJA IZVIRZĀS VADĪBĀ! Tarasovs lieliski flangā piespēlē Robertam Savaļniekam, kurš uzreiz centrē soda laukumā, kur cīņā ar Gutkovski savos vārtos bumbu raida Demirals - 1:0!

69' Ķigurs lieliski atņem bumbu Ozdemiram, taču dažas sekundes vēlāk uzkāpj uz bumbas un krīt.

67' Emsis iegūst bumbu laukuma vidusdaļā un sagaida, kad Gutkovskis vairs neatrodas aizmugures stāvoklī. Seko piespēle, taču Gutkovskis nespēj apspēlēt Demiralu.

62' Ķigurs laužas uz priekšu pa kreiso malu, tomēr Cigaņiks negaida partnera piespēli un briesmas pie turku vārtiem izveidot neizdodas.

59' Emsim neizdodas izpildīt sitienu pēc Savaļnieka centrējuma. Kā lauva par bumbu cīnās Zjuzins, kuru brīdi vēlāk nomaina Tarasovs. Tāpat malā dodas arī Uldriķis - vietā Mārtiņš Ķigurs.

57' Pirmā kartīte arī turkiem - Jilmazs nospēlē rupji pret Černomordiju.

54' Ļoti skaista Zjuzina piespēle izvirza Jurkovski uzbrukuma smailē vārtu kreisajā pusē, tomēr "Dundalk" spēlējošais aizsargs cenšas piespēlēt gar vārtiem, kur tā sasniedz turku spēlētāju.

52' Veiksme stāv klāt Latvijai - Čalhanolu sit centimetrus garām kreisajam vārtu stabam pēc brīvsitiena.

51' Černomordijs pārkāpj noteikumus pret Jilmazu, Cigaņikam neiztur nervi - viņš protestē pret tiesneša lēmumu un saņem dzelteno kartīti.

50' Gutkovskis mēģina izskriet pret Čakīru, bet turku vārtsargs nospēlē droši un bumbu aizsit prom no briesmām.

49' Uldriķis cīņā ar aizsargu tiek pie sitiena no pašas vārtu priekšas, taču tas sanāk ļoti vājš, Čakīram bez grūtībām bumbu tverot.

47' Čakīrs apsteidz Gutkovski un ar tālu piespēli gandrīz izvirza Jilmazu uz randiņu ar Ozolu, bet turku uzbrukuma līderis nespēj apstrādāt bumbu.

46' Sācies spēles otrais puslaiks.

45'+1 Pirmais puslaiks noslēdzies.

41' Gutkovskis vēlreiz krīt, šoreiz ārpus soda laukuma. Savaļnieks centrē, turku spēlētājs izsit bumbu ārpus laukuma. Seko jau septītais stūra sitiens, taču pārkāpjam noteikumus centrējuma laikā.

38' Gutkovskis krīt soda laukumā, sadursmē ar pretinieku spēlētāju, tomēr tiesnesis pēc nelielas apspriedes ar VAR tiesnesi 11 metru soda sitienu uz Turcijas vārtiem nepiešķir.

37' Uldriķis ar Gutkovski izskriet divi pret vienu aizsargu un Čekīru, bet Uldriķis diemžēl nespēj bumbu veiksmīgi apstrādāt.

34' Unders ļoti skaisti apspēlē Emsi, izsitot bumbu starp kājām. Apturēt turku ašo pussargu spēj tikai Zjuzins, tiesa, ar noteikumu pārkāpumu ļoti tuvu soda laukumam. Jilmazs tiek pie pirmās iespējas izpildīt soda sitienu, bet sit pāri Ozola cietoksnim.

33' Pagaidām vidēji katrās trijās minūtēs bijis viens stūra sitiens - Latvijai jau seši, turkiem pieci.

30' Neliels haoss mūsējo soda laukumā, beigās Černomordijam izsitot bumbu ārā.

29' Turki turpina uzbrukt no distances - Unders sit apakšējā stūrī, glābj Ozols.

27' Gutkovskis cenšas aizskriet pretuzbrukumā, bet nespēj pamest bumbu garām Sejindži.

26' Akturkoglu sit no tālas distances, bumbu ne bez grūtībām tver Ozols.

24' Turki ilgāku laiku iespieduši Latviju mūsu laukuma pusē, cenšoties izspēlēt līdz brīvam sitienam no vārtu priekšas, taču pēdējo piespēli aptur Dubra.

21' Latvijai jau piektais stūra sitiens, šoreiz tas tiek izspēlēts, tomēr Savaļnieka piespēle nav pietiekami spēcīga un līdz soda laukumam neaizlido.

20' Izgājienā nospēlē Ozols, kuram virsū uztriecas Jilmazs. Neapmierināts ir Kaspars Dubra, bet tiesnesis dzelteno kartīti Jilmazam neparāda.

18' Šoreiz arī paši kļūdamies savā laukuma pusē, Jilmazam tiekot pie sitiena, kas gan tiek bloķēts. Tomēr Turcija tiek pie stūra sitiena, pēc kura veiksme stāv Latvijas pusē - pilnībā viens pie tālā staba tiek atstāts Demirals, kurš, par laimi, nespēj noorientēties un ar vēderu aizraida bumbu garām.

15' Jaunzema centrējums tiek bloķēts, Latvijai nopelnot jau ceturto stūra sitienu. Tajā Kasparam Dubram vien nedaudz pietrūkst, lai aizsniegtos līdz bumbai un tiktu pie sitiena.

13' Uzbrukumā dodas arī Turcija, bet centrējums no labās puses turku spēlētājiem neizdodas.

11' Latvija tiek jau pie trešā stūra sitiena, tomēr Roberta Savaļnieka raidīto bumbu no soda laukuma ārā izsit Sejindži.

9' Uldriķis nonāk viens pret vienu turku aizsargu pretuzbrukumā, lai arī bumbu uzbrucējs iegūst, tomēr uz randiņu pret Čakīru Robertam aizskriet nesanāk.

7' Izcila iespēja Latvijai! Pēc stūra sitiena pie bumbas tiek Antonijs Černomordijs un raida bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī, taču situāciju glābj viens no turku aizsargiem, no vārtu līnijas bumbu izsitot ārā.

6' Mūsējie iesākuši aktīvi - ar augstu presingu divas reizes izdodas turku laukuma pusē pretiniekiem atņemt bumbu, otrajā no tām pie sitiena tiek Artūrs Zjuzins, sitiens tiek aizskarts un Latvija tiek pie pirmā stūra sitiena.

3' Pirmo dzelteno kartīti par izkupienu pretiniekam kājās nopelna Alvis Jaunzems.

1' Jau pirmajās sekundēs pretinieku soda laukumā ielaužas Gutkovskis, tomēr pretinieku vārtsargs Čakīrs spēlē droši un izklupienā bumbu tver.

1' Spēle sākusies!

Pirmsspēles apskats: https://sportacentrs.com/futbols/la...

1 2 3 4 5 6 190 komentāri

  +1 [+] [-]

, 2021-10-11 20:54, pirms 5 dienām
Kāds izstāstīs kāpēc Ķigurs nav sākumsastāvā??

  -2 [+] [-]

, 2021-10-11 20:57, pirms 5 dienām
evil11 rakstīja: Kāds izstāstīs kāpēc Ķigurs nav sākumsastāvā??
Daiņa vektors atkal salieksies ?

     [+] [-]

, 2021-10-11 20:57, pirms 5 dienām
evil11 rakstīja: Kāds izstāstīs kāpēc Ķigurs nav sākumsastāvā??
pilna pasaule ar mošķiem..tā lūk...

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:00, pirms 5 dienām
Cik minūtes izturēs Zjuzins? Nospēlēja jau 80+ minūtes pret Nīderlandi.

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:06, pirms 5 dienām
Vai ir saite uz TV6? TVplay lapā neatrodu.

  -2 [+] [-]

, 2021-10-11 21:06, pirms 5 dienām
tak lv zurnalisi laiza LFF

  +3 [+] [-]

, 2021-10-11 21:08, pirms 5 dienām
Ja ar fizisko viss kārtībā, nesaprotu, kāpēc Ķigurs jāņem nost. Viens no retajiem, ja ne vienīgais, kurš pārmaiņas pēc pietur bumbu un nebaidās apspēlēt.

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:12, pirms 5 dienām
Marcello92 rakstīja: Vai ir saite uz TV6? TVplay lapā neatrodu.
tas vairs tā nestrādā, nahaļavu nevarēs redzēt.
BTW Bites klienti var bezmaksas pieslēgt Go3 līdz gada beigām.

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:13, pirms 5 dienām
plebejs rakstīja: Ja ar fizisko viss kārtībā, nesaprotu, kāpēc Ķigurs jāņem nost. Viens no retajiem, ja ne vienīgais, kurš pārmaiņas pēc pietur bumbu un nebaidās apspēlēt.
treniņos varbut ne ta iznesās

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:17, pirms 5 dienām
fagcentrs rakstīja: tas vairs tā nestrādā, nahaļavu nevarēs redzēt.
BTW Bites klienti var bezmaksas pieslēgt Go3 līdz gada beigām.
žēl, vēl vasarā basīša atlasi varēja skatīties, nu ok

  -2 [+] [-]

, 2021-10-11 21:18, pirms 5 dienām
Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?

  +1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:22, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?
tur resnais nu ventspils aktierus savacis

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:23, pirms 5 dienām
gaidam speli

  -2 [+] [-]

, 2021-10-11 21:24, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?
bomzi, neraudi!

  -4 [+] [-]

, 2021-10-11 21:24, pirms 5 dienām
The one and the only rakstīja: bomzi, neraudi!
Ej bojā!

  -1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:27, pirms 5 dienām
kastans rakstīja: gaidam speli
kas spēlēs?

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:38, pirms 5 dienām
Futbols ir ne tikai prieks, bet arī ciešanas 😂😂😂

  +2 [+] [-]

, 2021-10-11 21:39, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?
Toties nav neviena g5 pretinieka un plakanās zemes apjūsmotāja

  +1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:40, pirms 5 dienām
huy rakstīja: kas spēlēs?
Rīgas Dinamieši

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:42, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?
Labs, ierēcu!!!!

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:43, pirms 5 dienām
Viss sabiedrības krējums tribīnēs!!!

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:44, pirms 5 dienām
ir kadam streams?

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:45, pirms 5 dienām
Juris Kalninsh tribines leekaa no haipa

  +1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:45, pirms 5 dienām
Par Lielu Latviju, lai atkal Turkiem jāmeklē iemesli veiksmē!

  -1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:46, pirms 5 dienām
visa Latvija all in uz Turciju

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:46, pirms 5 dienām
kur var redzēt netā? Lūdzu kāds iemet linku

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:49, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Stadionā vairāk čurku ultras vai čipotie lettiņi?
Vairāk čipotie čurkas .

  -1 [+] [-]

, 2021-10-11 21:53, pirms 5 dienām
huters rakstīja: Vairāk čipotie čurkas .
Vot hz vai čīpotie. Ja jau pie mums var fake sertifikātu pa 300 eiro dabūt, tad Turcijā tāds maksās 25e

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:53, pirms 5 dienām
Latvia stream

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:54, pirms 5 dienām
intars128 rakstīja: kur var redzēt netā? Lūdzu kāds iemet linku
Латвия

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:55, pirms 5 dienām

     [+] [-]

, 2021-10-11 21:56, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Vot hz vai čīpotie. Ja jau pie mums var fake sertifikātu pa 300 eiro dabūt, tad Turcijā tāds maksās 25e
Kopskaitā arī latvijeci ietverti.

  -2 [+] [-]

, 2021-10-11 22:07, pirms 5 dienām
Troļļiem un rietumu tirslaižām pagaidām nav ko teikt...izlase Kazakeviča vadībā progresē ar katru spēli.sūkājat latviešu nīdēji saviem rietumu saimniekiem pipel.es.to ti jūs varat kā latviešu treneri notirst

  -4 [+] [-]

, 2021-10-11 22:09, pirms 5 dienām
akropole rakstīja: Troļļiem un rietumu tirslaižām pagaidām nav ko teikt...izlase Kazakeviča vadībā progresē ar katru spēli.sūkājat latviešu nīdēji saviem rietumu saimniekiem pipel.es.to ti jūs varat kā latviešu treneri notirst
Nāciju līgā labi redzējām, kā malta tavu kazakiviču izpederēja. Lai uzvar kaut vienu normālu pretinieku. Uzvarējuši vienu gibraltāru un tu te kā lēta mauka gavilē

  +4 [+] [-]

, 2021-10-11 22:10, pirms 5 dienām
Klavulapa-1 rakstīja: Vot hz vai čīpotie. Ja jau pie mums var fake sertifikātu pa 300 eiro dabūt, tad Turcijā tāds maksās 25e
Par viltotiem sertifikātiem vajadzēja uz dažiem mēnešiem aiz restēm ielikt.
1 2 3 4 5 6 190 komentāri