Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Manē un Senegālas lauvas bezzobaini arī pret Gvinejas izlasi

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Manē un Senegālas lauvas bezzobaini arī pret Gvinejas izlasi
Senegālas izlases uzbrucējs Sadio Manē. Foto: AFP/Scanpix

Āfrikas Nāciju kausa izcīņas finālturnīrā Kamerūnā trešo reizi tika fiksēts bezvārtu neizšķirts - pa vienam punktam savstarpējā kaujā izcīnīja Senegālas un Gvinejas izlases.

B apakšgrupas centrālajā spēlē viens pret otru spēkojās divi no "Liverpool" līderiem - Senegālas uzbrūkošajā daļā tas bija ātrais Sadio Manē, savukārt Gvineja vidējo līniju projektēja Nabī Keitā.

• Lielāko daļu no spēles komandas koncentrējās uz savu vārtu drošību, pirmajā puslaikā vienīgo vērā ņemamo epizodi pretuzbrukumā noorganizējot Gvinejai, kad senegāliešu vārtsargam Seni Diengam lauvas bija jāglābj pēc Morgana Gilavogi sitiena.

• Senegālieši atmodās pēc puslaiku pārtraukuma, vieniem no turnīra favorītiem nopelnot vairākas standartsituācijas. 68. minūtē ātrā uzbrukumā metās Manē, piespēlējot tuvāk vārtiem esošajam Minhenes "Bayern" aizsargam Bunā Saram, kura raidītā bumba tikai par mata tiesu aizlidoja secen vārtu stūrim.

• B grupas noslēdzošajās spēlēs 18. janvārī Senegāla eksaminēs Malāviju, savukārt Gvineja cīnīsies pret Zimbabvi.

No Āfrikas Nāciju kausa turnīrā līdz šim aizvadītajām 15 spēlēm tikai divās gūti vairāk par vieniem vārtiem...

• Āfrikas Nāciju kausa spēles tiešraidē piedāvā Viaplay.

B grupa

VKomandaSUNZVārtiP
1.Gvineja21101:04
2.Senegāla21101:04
3.Zimbabve10010:10
4.Malāvija10010:10

Āfrikas Nāciju kausa otrā spēļu kārta

GSpēleRezultātsVārtu guvēji
AKamerūna – Etiopija4:1 (1:1)Toko-Ekambī 8' 67' Abubakārs 53' 55' – Hotessa 4'
AKaboverde – Burkinafaso0:1 (0:1)Bandē 39'
BSenegāla – Gvineja0:0
BMalāvija – Zimbabve18:00
CMaroka – Komoras18:00
CGabona – Gana21:00
DNigērija – Sudāna18:00
DGvineja-Bisava – Ēģipte21:00
FGambija – Mali15:00
FTunisija – Mauritānija18:00
EKotdivuāra – Sjerraleone18:00
EAlžīrija – Ekvatoriālā Gvineja21:00