Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:128, Did:0, useCase: 1

#152 Ārpus kadra: Ļašenko un Krivuņecs aci pret aci pirms LFF vēlēšanām

Latvijas Futbola federācija 26. aprīlī aicinās savus biedrus uz ikgadējo kongresu, kur darba plānā ir arī prezidenta vēlēšanas. Vadims Ļašenko cer turpināt pirms četriem gadiem sākto darbu, kamēr Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs nāk ar savām idejām. "Uzskatu, ka varu labāk," sacīja Krivuņecs, kamēr Ļašenko lielāko daļu pārmetumu noraidīja ar vārdiem, ka tās jau tikai priekšvēlēšanu aktivitātes. Raidījumā "Ārpus kadra" abi satikās pagaidām pirmajā kopīgajā publiskajā diskusijā pirms LFF kongresa, apmainoties viedokļiem un jautājumiem par Latvijas futbola nākotni, izlasi, Virslīgu, infrastruktūru, jaunā stadiona iecerēm un finansēm, kā arī paskaidroja, kā tas īsti sanācis, ka divi principā LNK cilvēki kļuvuši par vēlēšanu konkurentiem.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Vadims Ļašenko un Maksims Krivuņecs
8

Krivuņecs par Ļašenko paveikto darbu sarakstu: "Man ir daudz jautājumu"

26. aprīlī norisināsies Latvijas Futbola federācijas kongress, kurā notiks arī prezidenta vēlēšanas. Abi prezidenta amata kandidāti - pašreizējais LFF vadītājs Vadims Ļašenko un Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs - šonedēļ satikās TV4 studijā raidījumā "Ārpus kadra", kur piedāvāja dažādus redzējumus par to, kā iepriekšējos četros gados strādājusi federācija un kādu ceļu vajadzētu izvēlēties turpinājumā. Piedāvājam diskusijas fragmentu.Skaties pilnu raidījumu trešdien, 17. aprīlī, TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
8

#16 "eXi": Verpakovskis par izlasi, darbu RFS, Virslīgu un paša spilgto karjeru

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” piektās - jubilejas sezonas 16. epizodi, kurā viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis, kurš šobrīd bilda Futbola kluba RFS ģenerāldirektora pienākumus. Saruna par Virslīgu, futbola saimniecību tagad un toreiz, kā arī Māra spilgtajiem karjeras piedzīvojumiem.0:00:00 – 0:04:55 – šodien raidījumā;0:04:56 – 0:38:01 – par RFS veikumu, Virslīgu, dzīvi, sportu un futbola saimniecību Latvijā;0:39:29 – 1:24:52 – “Domina Shopping” tēmu rats.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #16 "eXi": Verpakosvkis par darbu RFS, Virslīgu un paša spilgto karjeru

Verpakovskis par dažādajiem kapteiņiem un komandu emocionālajiem līderiem

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” šīs nedēļas epizodes, kurā pie Jāņa Celmiņa viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis. Raidījuma laikā bijušais futbolists, šobrīd Futbola kluba RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis atceras savas karjeras spilgtākos komandu kapteiņus un emocionālos līderus.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!
4

Verpakovskis par sportistu ballītēm, Šteinbora un Zjuzina gadījumu

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” šīs nedēļas epizodes, kurā pie Jāņa Celmiņa viesojas viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Māris Verpakovskis. Raidījuma laikā abi runā ari par sportistu ballītēm, Mārim atzīstot, ka futbolistu uzdzīve nespēj konkurēt ar basketbolistu un hokejistu ballītēm. Tāpat tiek skarts jautājums par diviem RFS futbolistiem Pāvelu Šteinboru un Artūru Zjuzinu, kuri aizvadītajā gadā pārkāpa režīmu pēc vienas no spēlēm izlasē.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!
5

Dod pieci vietā sarkanā kartīte – futbolista un tiesneša nesaprašanās UEFA Eiropas līgā

Ceturtdienas vakarā UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālu dramatiski sasniedza Vācijas Bundeslīgas līdere Leverkūzenes "Bayer", kas savā laukumā atspēlējās no 0:2, iesita divus vārtus kompensācijas laikā un ar 3:2 pārspēja "Qarabag" no Azerbaidžānas. Viesi pēdējo pusstundu bija spiesti pavadīt mazākumā. Turklāt Elvins Jafargulijevs sarkano kartīti saņēma komiskās noskaņās. Sākotnēji galvenais tiesnesis Entonijs Teilors viņam parādīja dzelteno, bet tad devās pie VAR ekrāna pārbaudīt noteikumu pārkāpuma nopietnību. Pēc tam Teilors ar žestu anulēja dzelteno kartīti, Jafargulijevs to saprata kā izsprukšanu cauri sveikā un gribēja iedot pieci arbitram, bet tūdaļ savā priekšā ieraudzīja sarkano kartīti, jo pārkāpums bija nopietnāks nekā Teilors sākotnēji novērtēja.
10

Latvijas sporta sasniegumi – sistēmas augļi vai apstākļu sakritības?

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” epizodes ar Latvijas sporta žurnālistikas vienu no korifejiem Jāni Matuli. Viņa pieredze arodā stiepjas jau vairāk kā 40 gadu garumā un uzkrātā pieredze ļauj spriest un izdarīt secinājumus arī par lielo jautājumu: Latvijas sporta sasniegumi – sistēmas augļi vai vai apstākļu sakritības?Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

#9 "(Bez)maksas sports": Sporta ministrija - vai nepieciešama?

Raidījums “(Bez)maksas sports” - informatīvi analītisku un izglītojošu stāstu un diskusiju raidījums 12 sērijās par mūsdienu lielajiem jautājumiem sportā.9. epizodes tēma: Ministru kabinetu Latvijā šobrīd veido 15 ministrijas. Pavisam nesen izveidota Klimata un Enerģētikas ministrija, taču sports joprojām ir Izglītības un Zinātnes ministrijas paspārnē, kur saprotamu iemeslu dēļ nav prioritāšu augšgalā. Vai sporta nozares pārstāvji būtu pelnījuši paši savu ministriju, kāda būtu tās izveides jēga un pienesums? Kāda ir Eiropas valstu pieredze un, vai sportam paliekot Izglītības un Zinātnes ministrijas kompetencē, tas nepaliek pabērna lomā?Studijā: 14. Saeimas deputāts, bijušais ekonomikas ministrs, bijušais satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs un LOK izpildkomitejas loceklis, bijušais LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.Sportacentrs.com · #9 "(Bez)maksas sports": Sporta ministrija - vai sekmētu sporta nozares attīstību Latvijā?
8

#13 "eXi": Dobrecovs par Grobiņu, "Skonto" ēru, seno rekordu, Liepāju un karjeru

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” piektās - jubilejas sezonas 13. epizodi, kurā viesojas viens no sava laika spilgtākajiem latviešu futbola uzbrucējiem Viktors Dobrecovs, kuram joprojām pieder rekords Latvijas čempionāta vienā sezonā (2003. gads) gūto vārtu skaita ziņā. Šobrīd Dobrecovs gatavo Grobiņas komandu Virslīgas sezonai, kas startēs jau pēc mēneša.0:00:00 – 0:03:50 – šodien raidījumā;0:04:01 – 0:47:27 – par Grobiņas spēlēšanu Virslīgā, futbola saimniecību, Kazakeviču un trenera maiņu;0:48:45 – 1:28:36 – “Domina Shopping” tēmu rats.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #13 "eXi": Dobrecovs par Grobiņu, “Skonto” ēru, karjeru, rekordu…
15

Dobrecovs par agrākajiem laikiem: "Ja gribēji spēlēt izlasē, bija jāspēlē "Skonto""

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” epizodes ar bijušo futbolistu Viktoru Dobrecovu, kurš lielāko savas karjeras laiku nospēlēja Liepājas klubos, ārzemēs (Igaunijā) nospēlējot tikai divas sezonas.Raidījumā Dobrecovs stāsta par savām iespējām nokļūt kādā citā komandā, kā arī spēlēt izlases rindās. Viens no sava laika spilgtākajiem latviešu uzbrucējiem izlasē nospēlēja vien 18 spēles, tagad atklājot, ka salīdzinoši niecīgajam spēļu skaitam iemesls lielā mērā bijusi arī kluba piederība.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

#8 "(Bez)maksas sports": kas notiek Latvijas un pasaules sporta mediju vidē?

Raidījums “(Bez)maksas sports” - informatīvi analītisku un izglītojošu stāstu un diskusiju raidījums 12 sērijās par mūsdienu lielajiem jautājumiem sportā.8. epizodes tēma: sporta patērēšanas ieradumi gan pasaulē, gan Latvijā pēdējā laikā ievērojami mainījušies. Mazinājies un turpina samazināties sporta drukāto mediju skaits, pasauli pārņem sociālie tīkli. Sports medijos kopumā kļuvis pieejamāks, taču par dažādu izklaides platformu lietošanu un sporta vērošanu attālināti ir jāmaksā. Vai sports jau tuvākajā laikā pazudīs no klasiskajiem TV kanāliem? Vai Latvijā pastāv kvalitatīva sporta žurnālistika? Kurus no sporta veidiem Latvijas sporta līdzjutēji medijos iecienījuši visvairāk?Studijā: ilggadējs Latvijas sporta žurnālists Jānis Matulis un Go3 Sport programmu direktors Toms Circenis.Sportacentrs.com · #8 "(Bez)maksas sports": kas notiek Latvijas un pasaules sporta mediju vidē?
Foto: EPA/Scanpix

Sniega pikas vārtsargam un traktors laukumā: Eiropas futbols Somijā

Ceturtdienas vakarā UEFA Konferences līgas spēlē Helsinku HJK savā laukumā nenosargāja divu vārtu pārsvaru un nopelnīja tikai punktu pret "Aberdeen" – 2:2. Sniegs pārņēmis ne tikai Latviju, bet arī Somiju. Spēli nācās apturēt gan tādēļ, ka skotu fani pa mājinieku vārtsargu meta ar sniega pikām, gan tādēļ, ka laukumā vajadzēja saukt traktorus.

UEFA konferences līga: Riga FC - FC Twente(NED). Spēles ieraksts

UEFA konferences līga: Riga FC - FC Twente(NED). Spēles ieraksts

"Riga" vēlreiz piekāpjas "Twente" un noslēdz eirokausu sezonu

Skonto stadionā aizvadīts UEFA Eiropas Konferences līgas trešās kārtas atbildes mačs starp "Riga" FC un Nīderlandes "Twente". Lai novestu spēli līdz papildlaikam, "Riga" šodien vajadzēja iesist par diviem vārtiem vairāk kā pretiniekiem. Tas gan neizdevās, mača beigu svilpei vēstot 0:3 "Twente" labā. Kopsummā smaga sakāve ar 0:5.

"Auda" izstājas no Eirokausiem

Otrajā atbildes spēlē, UEFA Konferences līgā, “FK Auda” viesojās pie Slovākijas komandas Trnavas “Spartak”. Spēles gaitā, pirmā puslaika, otrajā pusē, mājiniecei izdevās atklāt rezultātu un līdz pirmā puslaika beigām izdevās panākt lielāku pārsvaru (3:0). Otrajā puslaikā pēc nelielas kļūdas, Trnavas komandai izdevās gūt vēl vienus vārtus. “FK Auda” izdevās gūt vienus vārtus tuvojoties spēles izkaņai. Spēles rezultāts 4:1. Spēļu kopējais rezultāts 5:2 Trnavas “Spartak” virzās tālāk. Piedāvājam noskatīties spēles spilgtākos momentus.
Jurģis Kalns. Foto: Jānis Līgats/Valmiera FC
26

Kalns: "Ja mums būtu Želizko, Mena, Gejs un Varslavāns, "Partizani" nebūtu variantu"

Latvijas čempionvienība "Valmiera" UEFA Eiropas Konferences līgas trešo kārtu sāka ar zaudējumu "Skonto" stadionā Albānijas stiprākajam klubam Tirānas "Partizani" (1:2). Komandas galvenais treneris Jurģis Kalns gan ir optimistisks, ka atbildes spēlē izbraukumā vēl ir iespējams lauzt dueļa gaitu un ka arī ar šo sastāvu, kas konkrētajā brīdī ir vājākais, kāds sezonas laikā bijis, ir iespējams izpildīt visus mērķus – tikt nākamajā kārtā, izcīnīt Latvijas kausu un noturēt Virslīgas bronzu.

Rīga piekāpjas Eiropas konferenču līgā

Pirmajā spēlē “Riga FC” spēkojās ar Nīderlandes “FC Twente”. Pirmajā puslaikā paliekot iedzinējos centās radīt pretestību. Otrajā puslaikā nācās atzīt Nīderlandes komandas pārākumu ar divu vārtu deficītu. Lielu labumu ir parādījis Nils Toms Puriņš, Kurš vairākas reizes glāba savu komandu. Spēles rezultāts 2:0, "FC Twente" komandas labā. Piedāvājam spēles spilgtāko momentu apskatu.

UEFA konferences līga: FC Twente(NED) - Riga FC. Spēles ieraksts

UEFA konferences līga: FC Twente(NED) - Riga FC. Spēles ieraksts
9

"Mamma mia!" Vārtu guvums, kas ļauj "Riga FC" iekļūt nākamajā turnīra kārtā

Jau vēstīts, ka UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas trešo kārtu ceturtdienas vēlā vakara stundā sasniedza "Riga FC" vienība, dramatiskā kaujā savā laukumā ar 3:1 papildlaikā pieveicot Ungārijas vicečempioni "Kecskemét". Rīdzinieki nākamajā kārtā spēkosies pret Nīderlandes klubu Enshedes "Twente". Piedāvājam noskatīties uzvaru nesošo vārtu guvumu.

Černomordijs: "Ģērbtuvē neko nesalauzām, dejojām un dziedājām, lidoja pudeles…"

Piedāvājam “Riga FC” centra aizsarga Antonija Černomordija komentāru pēc “Riga FC” neticamās atspēlēšanās UEFA Konferences līgas otrās kvalifikācijas kārtas otrās spēles pret ungāru "Kecskemét".Jau vēstīts, ka UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas trešo kārtu ceturtdienas vēlā vakara stundā sasniedza "Riga FC" vienība, dramatiskā kaujā savā laukumā ar 3:1 papildlaikā pieveicot Ungārijas vicečempioni "Kecskemét". Rīdzinieki nākamajā kārtā spēkosies pret Nīderlandes klubu Enshedes "Twente".