Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0
Tautas sports. Foto: LSFP.lv

LSFP rosina atļaut sacensības āra sporta laukumos

Uzlabojoties Covid-19 kumulatīvajam saslimstības rādītājiem Latvijā un iestājoties vasaras sporta sezonai, Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) pēc konstruktīvām sarunām ar sporta organizācijām strādā pie vadlīnijām un sanitārajiem protokoliem, lai tūlītēji varētu sākt sacensības āra sporta laukumos.
"Rīgas Futbola skolas" futbolistes svin vārtu guvumu. Foto: Rīgas Futbola skola

"Rīgas Futbola skola" apspēlē pastarīti un nostiprinās sieviešu līgas līderpozīcijā

Latvijas sieviešu futbola līgas kopvērtējuma galvgalī nostiprinājusies "Rīgas Futbola skolas" komanda, kas savā laukumā ar 4:0 sakāva pēdējā vietā esošo Ķekavas "Audu", izcīnot piekto panākumu aizvadītajās piecās spēlēs.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
5

LFF kongresā apstiprinātas statūtu izmaiņas

Piektdien, 30. aprīlī, attālinātā formā norisinājās ikgadējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongress, kurā apstiprinātas vairākas izmaiņas federācijas statūtos. Kongresā piedalījās 115 no 136 LFF biedriem, informē federācija.
Foto: Sieviešu futbols

''Olaine'' sieviešu futbola līgā svin pirmo uzvaru pār ''Audu''

Šodien Latvijas sieviešu futbola līgā pirmo uzvaru svinēja ''Olaines'' futbolistes, kuras, pateicoties Liānas Rožaščonokas diviem vārtiem, ar 2:0 pārspēja šī brīža pēdējās vietas īpašnieci ''Auda''. Svētdien ar divām spēlēm noslēgsies trešās kārtas spēles.
"Mettas" meitenes ar Latvijas U16 čempioņu kausu. Foto: LFF
2

LFF: "Zemāko un jaunatnes līgu sākšana ir atkarīga no kumulatīvā rādītāja valstī"

Latvijas Futbola federācija (LFF) pie Covid-19 saslimšanas rādītāju samazināšanās un nostabilizēšanās cer uz zemāko līgu un jauniešu sacensību sākšanu jūnija mēnesī.
"Rīgas Futbola skola" lūkos izcīnīt astoto titulu. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova/LFF

Debitanti, vietējā klasika un ceļš uz stabilitāti. Startē sieviešu futbola sezona

Sestdien ar maču starp futbola kluba "Auda" dāmu komandu un "Rīgas Futbolu skolu" sāksies 2021. gada Latvijas Sieviešu futbola līgas [SFL] sezona. Šogad čempionātā debitēs uzreiz divi klubi, kas sola lielāku intrigu cīņā par medaļām.
Ņina Travkina. Foto: LFF
3

Latvijas Sieviešu līgā tiek tēmēts uz astoņu komandu dalību un visu spēļu tiešraidēm

Šajā nedēļas nogalē ar trim spēlēm startēs Sieviešu futbola līgas jaunā sezona. Pirms čempionāta sākuma uz sarunu LFF mājaslapā tika aicināta federācijas Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļas vadītāja Ņina Travkina, kura pastāstīja par gaidāmās sezonas aktualitātēm un sieviešu futbola ilgtermiņa mērķiem.
Foto: LFF
3

Latvijas futbola U13 čempionātā spēles tomēr notiks ar ceturtā izmēra bumbām

Uzklausot Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedru un citu institūciju ierosinājumus, gaidāmajā Latvijas jaunatnes čempionāta sezonā U13 vecuma grupā visas spēles notiks ar 4. izmēra bumbām, atsakoties no iepriekšējās ieceres diferencēt bumbu pielietojumu starp 4. un 5. izmēra atvieglotajām bumbām atkarībā no dalības Elites un Attīstības grupā, lēmusi LFF valde.
Futbola bumba. Foto: PA Images/Scanpix
5

LFF skaidro bumbas izmēra izmaiņas jauniešu U-13 grupā

Latvijas Futbola federācija (LFF) savā ''Facebook'' profilā skaidrojusi iemeslus bumbas izmēra izmaiņām jauniešu U-13 grupā, ko kritizējuši atsevišķu klubu pārstāvji, no kuriem skaļākais bijis ''Metta'' ģenerālsekretārs Ģirts Mihelsons.
Foto: AFP/Scanpix
5

U13 bumbu lieta: LFF valde nolemj izmantot 5. izmēra bumbas ar atviegloto svaru

Latvijas Futbola federācijas publicētais protokols par 12. marta valdes sēdi liecina, ka nolemts Latvijas Jaunatnes čempionātā šosezon U13 vecuma grupā izmantot piektā izmēra futbola bumbas, taču ar atviegloto svaru. Pret šo soli jau iepriekš bija iestājusies FS "Metta", kuras vadība arī pēc valdes protokola publicēšanas netaupīja kritiku Vadima Ļašenko vadītās LFF valdes virzienā.
Pāvels Šteinbors. Foto: AFP/Scanpix
2

Šteinbors atkal atzīts par labāko Latvijā un turpina vārtsargu dominanci

Latvijas Futbola federācija šovakar attālinātā laureātu vakarā pasniedza virkni balvu par sniegumu 2020. gadā, nosakot labākos dažādās kategorijās, līgās un vecuma grupās. Otro gadu pēc kārtas un otro reizi karjerā par valsts labāko futbolistu atzīts vārtsargs un valstsvienības kapteinis Pāvels Šteinbors.
Foto: LFF

Sieviešu futbola līgā startēs sešas komandas, šoreiz bez "Riga United"

Latvijas vadošajā sieviešu futbola turnīrā – Sieviešu futbola līgā (SFL) – 2021. gada sezonā piedalīsies sešas komandas, taču pēc sešām sezonām šajā līgā tajā vairs nebūs "Riga United" komandas. Veicot Latvijas sieviešu futbola līgu reorganizāciju, šogad pirmoreiz vēsturē tika īstenota komandu licencēšana dalībai SFL sacensībās, informē LFF.
Foto: LFF
5

LFF partneris haļļu būvniecībā - "Duol", kas tiek uzskatīts par Eiropas tirgus līderi

Par Latvijas Futbola federācijas (LFF) partneri, realizējot slēgto futbola haļļu būvniecības programmu, kļuvis Slovēnijas uzņēmums "Duol", kas tiek uzskatīts par Eiropas tirgus līderi piepūšamo kupola konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā. Pēc haļļu ražotāju izteikto piedāvājumu izvērtēšanas un pārrunu veikšanas "Duol" kā programmas partneri 9. februāra sēdē apstiprinājusi LFF valde.
Ģirts Mihelsons. Foto: Ģirts Ozoliņš, f64
3

"Metta" strīdas ar LFF Attīstības un jaunatnes komiteju par bumbu izmēriem U13 mačos

Futbola skola "Metta" savā mājaslapā informē, ka izteikusi pretenzijas par LFF Attīstības un jaunatnes komitejas lēmumu šosezon Latvijas U13 elites grupas sacensības aizvadīt ar smagākā tipa bumbām. "Metta" ar saviem iebildumiem vērsusies pie LFF, taču no Artura Zakreševska vadītās komitejas saņēmusi noliedzošu atbildi.
Andris Vaņins. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Vaņins un 37 citas personas ieguvušas C-LFF trenera licenci

Latvijas Futbola federācija paziņojusi, ka ir aizvadījusi treneru apmācību kursu, kā rezultātā 38 personas saņēmuši C-LFF licenci. Starp tiem, kas šo licenci saņēmuši, atrodams ilggadējā Latvijas futbola izlases vārtsarga Andra Vaņina vārds, kā arī japāņa Rotaro Nakano, kurš Virslīgā pārstāvējis ''Jelgavu''.
Jānis Skredelis. Foto: LFF
2

Sporta komplekss "Arkādija" tiks pārdēvēts Jāņa Skredeļa vārdā

Ar 2021. gada 1. martu Rīgas domes lēmums paredz mainīt nosaukumu Rīgas Futbola skolas sporta kompleksam "Arkādija" Ojāra Vācieša ielā 2, Rīgā, piešķirot nosaukumu Rīgas Futbola skolas Jāņa Skredeļa sporta komplekss, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Atbalstot Rīgas Futbola skolas un Latvijas Futbola federācijas (LFF) iniciatīvu par sporta kompleksa pārdēvēšanu Jāņa Skredeļa vārdā, tiks godināta izcila personība Latvijas un Rīgas sporta vēsturē un atzīmēts viņa mūža ieguldījums futbola attīstībā, savā mājaslapā vēsta LFF.
Pāvels Šteinbors. Foto: AFP/Scanpix

LFF laureātu vakaru rīkos attālināti un izcilniekus noteiks 29 nominācijās

Latvijas Futbola federācija (LFF) izstrādājusi un apstiprinājusi nolikumu 2020. gada Latvijas futbola laureātu noteikšanai. Līdz 8. februārim norisināsies balsojums, nosakot aizvadītā gada izcilniekus kopumā 29 nominācijās. Viens no šī gada jauninājumiem - LFF prezidenta balva par īpašu ieguldījumu Latvijas futbola labā.
Foto: LFF
3

LFF akadēmijas statusu piešķīrusi 13 klubiem, akadēmiju finansējums - 515 tūkstoši

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Akreditācijas komisija izvērtējusi jaunatnes futbola klubu darbu 2020. gadā, kā arī piešķīrusi akadēmijas statusu un finansējuma apjomu 2021. gadam, vēstīts federācijas mājaslapā.
Liepājas futbola audzēknis Raivis Jurkovskis ar komandas biedriem. Foto: LFF
10

Pirmās divas no septiņām futbola hallēm tiks būvētas Liepājā un Rēzeknē

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde 15. decembra sēdē apstiprinājusi plānus 2021. gada ietvaros atbalstīt divu slēgto futbola haļļu būvniecības projektus – vienu Liepājā un vienu Rēzeknē. Ar attiecīgajām pašvaldībām jau panākta konceptuāla vienošanās par sadarbību projektu realizēšanā, no LFF puses paredzot finansējumu līdz 500 000 eiro katrā projektā.
Foto: Zigismunds Zālmanis, rigafc.lv
5

Latvijas čempione "Riga" nolemj grūtā brīdī iepriecināt un atcelt dalības maksu akadēmijā

„Riga Football Club” vadība, ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju valstī, pieņēmusi lēmumu atcelt dalību maksu 2021. gadā visiem akadēmijas audzēkņiem.