Ķīnieši no "Shakhtar" par 50 miljoniem nopērk Teišeiru
Ķīnas futbola klubs Dzansju "Suning" vienojies ar Ukrainas vicečempioni Doņeckas "Shakhtar" par brazīliešu pussarga Aleksa Teišeiras iegādi. Transfēra summa par 26 gadus veco futbolistu iespaidīga - 50 miljoni eiro.
Ķīnas klubi pēdējā laikā netaupa naudu - 27. janvārī par 32,5 miljoniem eiro "Suning" no "Chelsea" iegādājās Ramiresu, šīs nedēļas sākumā Madrides "Atletico" pārdeva Džeksonu Martinesu par 42 miljoniem eiro "Evergrande" klubam, bet tagad arī šis rekords pārspēts, un atkal izcēlusies "Suning" vienība. Klubs bijis gatavs šķirties no 50 miljoniem eiro par "Shakhtar" pussargu Teišeiru.
Brazīlietis Teišeira šajā sezonā 15 spēlēs Ukrainas Premjerlīgā guva 22 vārtus, bet UEFA Čempionu līgā desmit mačos guva četrus vārtus. Pastiprinātu interesi par futbolistu izrādīja angļu "Liverpool", bet klubs nebija gatavs piedāvāt vairāk par 32 miljoniem eiro.
Teišeira, kurš nekad nav spēlējis Brazīlijas pieaugušo valstsvienībā, uz Ukrainu devās 2009. gada decembrī, kad "Shakhtar" iegādājās tobrīd tikai 19 gadus veco jaunekli no "Vasco da Gama" kluba par sešiem miljoniem eiro.
Ķīnas superlīgā transfēru logs beidzas februāra izskaņā, un nav izslēgts, ka šī brīža rekords atkal varētu tikt pārspēts.
"Suning" 2015. gada sezonā superlīgā palika devītajā vietā, toties izcīnīja kausu. Visu laiku augstākais sasniegums komandai ir otrā vieta 2012. gadā, bet citreiz nav izdevies tikt līdz trijniekam. 2013. gadā komanda izcīnīja superkausu, bet lielākoties kluba vēsturē spēlējusi otrajā līgā.
Izmantotie resursi:
BBC
+4 [+] [-]
Sajuta,ka viniem kadas deribas kurs nopirks dargak
-1 [+] [-]
+7 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
[+] [-]
Pasaulē mēdz būt daudz ilglaicīgākas un pamatīgākas krīzes.
+2 [+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
Visskaļākie kritizētāji jau bija tie, kas līdz tam bankrotam aizveda un notinās. Lai novērstu uzmanību no savas vainas. Un tad viņi izplatīja visādus saukļus, ko tauta mīl atkārtot. Par to, kāds Dombrovskis grāmatvedis un tā tālāk. Nezinu, kādam ģēnijam būtu jābūt, lai bankrota apstākļos neviens neko nejustu un visi turpinātu dzīvot, cepuri kuldami. Protams, es arī to izjutu, bet tagad ir pilnīgi ok. Nu, priekš Latvijas, ne jau vēl kā Eiropā.
Ai labi, sarunu neturpinu, riebjas piesārņot rakstu par futbolu ar šādām lietām.
[+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
Pilsētā runā, ka aiz Ķīnas aktivitātēm sēž Mendess (tas, kas Ronaldu aģents). Tas arī izskaidrotu Jaksona pārēju dažas dienas atpakaļ.
Sagaidāms, ka klubi arvien vairāk investēs Ķīnas tirgū. Potenciāls uzvārīties tur ir mēmākais kā nekā.
-1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Par viņu interesējās klubi kā Chelsea, Liverpool, bet šis izvēlējās sapūt savā Ķīnā
Ok, pelnītu uz pusi mazāk, bet badā jau nenomirtu...vismaz neuzliktu lielu krustu savai turpmākajai futbolista karjerai.
[+] [-]
China GDP | 1960-2016 | Data | Chart | Calendar...
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
Tempi, ar kādiem, Ķīnas ekonomika attīstījusies jau gadu desmitiem, laika gaitā spēcīgi samazinājis nabadzību šajā valstī.
Kā, tomēr, protams, plānveida ekonomika, Ķīna, attiecībās ar pārējo pasauli, ir gudra. Ķīna rada šķietami neitrāli politisko tēlu pasaules acīs, nelien kašķos, nelien pa galvu pa kaklu brāļoties ar Krieviju. Neizprovocē nekādas sankcijas pret sevi, bet gan veido arvien labākas attiecības ar praktiski visiem starptautiskajiem partneriem (protams, izņemot tos, kuri jebkad pateikuši kaut ko labu par Taivānu , bet nu arī šeit ar naudas palīdzību, galu galā, tiek atrasts kopsaucējs, kā parāda fakti).
Jā, kā jaunattīstības valsts tā vēl pat nu nekādīgi nevarētu konkurēt ar Eiropas valstīm tīri pēc labklājības, sociālās vides, tiesiskuma.
Bet... nabadzība tiek samazināta, pašpasludinātā sociālistu tirgus ekonomika iet uz urrā, un ar viņiem kā komunistiem, praktiski, sadarbojas, vai grib sadarboties VISI - visas valstis (Latvija tai starpā kā vēl viena no valstīm, kura Taivānu i negrasās atzīt), visas pasaules lielākās komercsabiedrības.
Stereotips ir tas, ka tur visi nabadzībā dzīvo un badā mirst. Miljardu tautai... miljoni, kas vēl joprojām dzīvo par to mazāk kā 1$ dienā... it kā liels cipars. Gandrīz vesela Vācija iznāk. Bet... procentuāli no nācijas... to gan kaut kā aizmirst pieminēt.
Gudrs komunisms un gudra plānveida ekonomika, kura, pašas Komunistiskās partijas izteikumos, reiz apspēlēs kapitālismu. Cerams, ka nē, bet, kas zin.
Bet... salīdzināt Ķīnu ar Ziemeļkoreju... nu ejiet mājās, ja nav nekāda sapratne par lietām, labāk varbūt jāpaklusē???
[+] [-]
-1 [+] [-]
Iesākumā... runājot par otrā un trešā ešelona precēm (tas, kas notiek jau tagad - mazās un vidējās PV preces)
Turpinājumā??? Acītes, dārgie draugi, atveram un padomājam, kas var notikt, ja Ķīna pāraugs jaunattīstības valsts statusu un izdomās, ka "priekš kam mums ražot detaļas Apple, BMW, utt", ja paši varam ieņemt viņu vietu.
Kāpēc tas jau tagad nav noticis? Jo, nauda tak tam pietiek. Tāpēc, ka NAV IZDEVĪGI šī brīža attīstības stadijā.
elementāra biznesa loģika... kamēr esi melns un maziņš... nu nelec acīs sadarbības partneriem, no kuriem esi atkarīgs. Kur nu vēl mēģini ar šiem konkurēt (SSangYong piemērs un kā tas ir beidzies ).
Kad pats esi spēcīgs.... aiziet!
Un, jā, šeit gan kritika būs vietā. Pa lielam, Ķīnas GDP cipari utt., ir, lielā mērā pretrunīgi, jo Ķīna ir atkarīga. Atkarīga, lai turpinātu to scenāriju, kas viņiem ir.
Bet... tas viss, vienā brīdī, beigsies. Iespējams.
-1 [+] [-]
Var daži beigt ķerties Robja provokācijām, viņš neko nedomā nopietni, viņš grib pakaitināt cius un raksta stulbības speciāli.