Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 3

Uzdod jautājumu Igoram Stepanovam

Kristaps Zālītis

Uzdod jautājumu Igoram Stepanovam
Igors Stepanovs
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Sportacentrs.com šodien ir aicinājusi uz sarunu leģendāro Latvijas izlases futbolistu Igoru Stepanovu. Runāsim par Latvijas izlasi toreiz un tagad, vērtēsim mūsu futbolistu sniegumu kā izlases mačos, tā LMT Virslīgā.

Sev interesējošo jautājumu uzdod komentāru sadaļā.

1 2 39 komentāri
Slēpts komentārs: Savichevs
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2010-09-16 13:05, pirms 16 gadiem
Vai dziļi sirdī neskauž, ka Starkovs neaicina uz 100. maču?
Vai zinājāt, ka Arsenal Jūs ir ielicis Hall of shame jeb anti varoņu pulkā?
:: Allgoonerdup :: Hall of Shame
Vai latviešu himnu māki?

  +1 [+] [-]

, 2010-09-16 13:08, pirms 16 gadiem
1. Ko saskatīja Arsens Vengers tevī, ka pat tiki nopikts un spēlēji Arsenal?
2. Ko teica Arsens Vengers, kad pieļāvi tik daudz kļūdu aizsardzībā?
3. Vai Jūrmalas pludmalē nāk daudz cilvēku?

  -3 [+] [-]

, 2010-09-16 13:08, pirms 16 gadiem
zidlers rakstīja: Vai dziļi sirdī neskauž, ka Starkovs neaicina uz 100. maču?
Vai zinājāt, ka Arsenal Jūs ir ielicis Hall of shame jeb anti varoņu pulkā?
:: Allgoonerdup :: Hall of Shame
Vai latviešu himnu māki?
Stepanovam tajā lapā pakausis nogriezts
Slēpts komentārs: kasagrande

  +7 [+] [-]

, 2010-09-16 13:10, pirms 16 gadiem
Vai joprojam Jūrmalā jāmazgājas aukstā dušā?

  -1 [+] [-]

, 2010-09-16 13:11, pirms 16 gadiem
kasagrande rakstīja: Kādēļ Ogres novada telpu futbola čempionātā Selding ir vājāks par Jumi un Orionu?
Tāpēc,ka Jumis vairs nepastāv kā komanda,a Orionu trenē Rubīns
Slēpts komentārs: Regbists
Slēpts komentārs: mosdef
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-09-16 13:15, pirms 16 gadiem
Cik man zināms Stepanovs pirmo reizi Latvijas izlasē debitēja tālajā 1995. gadā pret Ziemeļīriju! Kādas spilgtākās atmiņas un emocijas no pirmās spēles izlases sastāvā?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2010-09-16 13:19, pirms 16 gadiem
Mr.Burns rakstīja: Tāpēc,ka Jumis vairs nepastāv kā komanda,a Orionu trenē Rubīns
Pirms pagājušās sezonas arī baumoja, ka vairs nebūs, tā ka es vēl pāragri nenorakstīšu Jumi.

 +12 [+] [-]

, 2010-09-16 13:24, pirms 16 gadiem
Kādas ir spilgtākās atmiņas par laiku Arsenal (ārpus spēļu momentiem) ?

 +12 [+] [-]

, 2010-09-16 13:25, pirms 16 gadiem
Ko u uzskati par karjeras augstāko punktu? Spēles Arsenal rindās, vai EČ 2004?

  -2 [+] [-]

, 2010-09-16 13:26, pirms 16 gadiem
Veelviens jautajums,vai juus speetu nokauteet braljus Klicko ?

 +15 [+] [-]

, 2010-09-16 13:31, pirms 16 gadiem
Asprātības birst viena pēc otras. Būtu vismaz cieņu izrādījuši Igoram! Nav mums daudz tādu spēlētāju, kurš ir septiņkārtējs valsts čempions, trīskārtējs Latvijas kausa ieguvējs, divkārtējs LČ labākais aizsargs, gada labākais futbolists, Anglijas čempions un divkārtējs Anglijas kausa ieguvējs!
Slēpts komentārs: bembists

  -3 [+] [-]

, 2010-09-16 13:38, pirms 16 gadiem
Jūsuprāt, Jūsu rupjākā kļūda?
Jūsuprāt, Jūsu labākā spēle?
Vai Jūs fanojat par Arsenal?

  -1 [+] [-]

, 2010-09-16 13:49, pirms 16 gadiem
Igors , ka doma ir Latvija vel talantigi centra aizsargi ka bijis tu ? Nosauc uzvardus. Un cik doma vel spelet futbolu ? Paldies.

  +5 [+] [-]

, 2010-09-16 13:49, pirms 16 gadiem
Ceru Igors nelasa latviski. Izcilāko Latvijas aizsargu šitā nolikt. Par sportu interesējaties tikai pēdējos 3 gadus?!

  -3 [+] [-]

, 2010-09-16 14:07, pirms 16 gadiem
Cik zinu, Igoram ar latviešu valodu nav īpašu problēmu...

  +1 [+] [-]

, 2010-09-16 14:08, pirms 16 gadiem
vai nav doma tomer vel tiesam meginat uzspelet futeni augstaka limeni ka virsliga?

  +4 [+] [-]

, 2010-09-16 14:16, pirms 16 gadiem
Lielākā daļai jautātāju šķiet galvā ir tāds tukšums, ka tur nesalocīta sega ieietu...

  +6 [+] [-]

, 2010-09-16 14:25, pirms 16 gadiem
Iesaku visus nievajosho komentu autorus izbanot, lai domaa ko raksta.
Nav ne smiekliigi, ne jautri shaadus komentaarus rakstit, lasiit.
Pilniiga degradaacija.
Slēpts komentārs: Savichevs
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-09-16 15:18, pirms 16 gadiem
1. Igor, kā sanāca pāris gadu laikā noslīdēt no Arsenal līdz LMT Virslīgai. Jo tomēr 30.gados vēl varēja krietni spēcīgākā čempionātā spēlēt. Vai trūka motivācijas, vai varbūt atalgojums salīdzinājumā ar Arsenal, citur Eiropā šķita niceīgs, tāpēc pienācīgi savu algu neatstrādājāt? Kas bija pie vainas?

2. Kādi varētu būt Jūsu ieteikumu LV futbola izlasei, kā pietrūkst tagadējās izlases aizsardzībai?

3. Noteikti zinat, ka LV aug vairāk talantīgi uzbrukuma spēlētāji, vai Jūsuprāt, LV kādreiz varēs sākt spēlēt uzbrukuma futbolu?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-09-16 16:11, pirms 16 gadiem
Vai tiesa, ka Blackpool piedāvājumu noraidīji tikai naudas dēļ, jo runā, ka Tevi gribēja kā komandas vilcēju?!

Kāpēc izjuka karjera Jaroslavļas "Šiņņikā"?

Vai uz Londonas Arsenal spēlēm biļetes pa brīvu Tev piešķir, ex-spēlētēju ložā?

Ko Tu domā par Kasparu Gorkšu kā futbolistu?

Kurš no izlases Euro2004 futbolistiem bija neaizstājams?

Paldies!

  +2 [+] [-]

, 2010-09-16 16:22, pirms 16 gadiem
po latiškij paņimaješ? kad stāsies saskaņas centrā?

     [+] [-]

, 2010-09-16 16:27, pirms 16 gadiem
Manuprāt, būtu diezgan interesanti sadalīt treneru lomas LV izlasē : Lai Pahars trenētu uzbrucējus, Astafjevs - vidējo līniju, un Jūs - aizsardzību + Starkovs nodarbotos ar taktiku un noskaņošanu.... Jūsu domas?

     [+] [-]

, 2010-09-16 16:32, pirms 16 gadiem
Kā vērtē bijušā cīņu biedra Zemļinska iešanu politikā?Vai tev nav bijuši līdzīgi piedāvājumi?
Dumbrovskis vai Urbanovičs?

     [+] [-]

, 2010-09-16 17:11, pirms 16 gadiem
bembists rakstīja: Anglijas čempions un divkārtējs Anglijas kausa skan labi, bet tie LČ tituli absolūti neko nenozīmē. Daudzi ar šadiem tituliem pat Krievijas otrajā līgā nevarētu nostirpināties.
Tieshi tā tas kas tiek sasniegts Latvijā, Latvijas mērogā, ārpusē tas nevienam neko nenozīmē un neinteresē, un i pajaat uz to, ko tu sheit(pagalmu līmenī) esi sasniedzis,,, kamēr nebūsi gana labi sevi parādījis kkur Eiropā, kādā pieticīgā līgā iesākumam, līdz tam nekā arī nebūs.....varēs dzīvot pa 2, 3 līgām eiropas viduvējos čempionātos.
1 2 39 komentāri