Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

"Salaspils FK" ar sudraba medaļām debitē turnīrā "Windmill"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Salaspils FK" ar sudraba medaļām debitē turnīrā "Windmill"
"Salaspils FK"
Publicitātes foto

Salaspils Frisbija kluba jauktā komanda pagājušajā nedēļā 40 komandu konkurencē izcīnīja sudraba godalgas Eiropas lielākajā frisbija turnīrā "Windmill". Šī bija Latvijas komandu debija prestižajā Amsterdamas turnīrā.

"Salaspils FK" finālā spēkojās ar pagājušā gada čempioni "GRUT no Nīderlandes. Pēc veiksmīga pirmā puslaika salaspilieši atradās pārliecinošā vadībā, taču beigās tika piedzīvots zaudējums ar 12:15. Pusfinālā salaspilieši ar 15:8 pieveica Zviedrijas "SeE6", bet pirms tam ceturtdaļfinālā ar šādu pat rezultātu tika pievarēta arī "Team Radio Shower" no Lielbritānijas.

Salaspils komanda bija vienīgā , kas palika nepārspēta pirms ceturtdaļfināla. Pirmajā sacensību dienā ar 15:2 tika sagrauta Venecuēlas "Panas", uzvarēta "Glasgow Ultimate" (10:8), kā arī pieveikta "Hässliche Erdferkel" no Vācijas (15:7). Otro sacensību dienu Latvijas komanda sāka ar uzvaru (15:7) pār jau minēto Zviedrijas "SeE6", kam sekoja pārliecinošs panākums mačā ar Vācijas čempionvienību "Colorado" (15:6).

Finālspēles ieraksts

Pirmās piecas spēles komandas aizvadīja pēc "Swiss draw" principa, kad vienības spēlē ar sev pēc spēka līdzīgākiem pretiniekiem, balstoties uz rangu, ko nosaka iepriekšējo spēļu rezultāti. Turnīram "Windmill" jauktajā grupā kopumā pieteicās vairāk nekā 100 komandu, no kurām ielūgumus startēt saņēma 40 vienības no visas pasaules. Turnīrs allaž pulcējis Eiropas spēcīgākās komandas, taču šī bija pirmā reize, kad tajā startēja arī kāda no Latvijas komandām. Vīriešu grupā čempiones titulu nosargāja Londonas "Clapham", bet starp sieviešu vienībām spēcīgākā bija "Mainzelmädchen" no Vācijas.

"Salaspils FK" sastāvs: Roberts Apinis (kapteinis), Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis, Evija Arste, Igors Minovs, Jānis Bernāns, Lāsma Kublicka, Līga Nātiņa, Mārtiņš Gusārs, Monta Poduma, Natālija Kurasova, Niklāvs Šnepsts, Olga Saveljeva, Rihards Znotiņš, Santa Možeika, Santa Siņica un Toms Ābeltiņš.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Bernāns, "Salaspils FK"