Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

"NightWatch" no Lietuvas atgriežas ar sudrabu

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"NightWatch" no Lietuvas atgriežas ar sudrabu
Ogres "NightWatch"
Foto: frisbee.lv

23. janvārī Lietuvas pilsētā Jurbarkā norisinājās starptautiskais frisbija turnīrs "Ledinis Diskas 2016", kurā 2. vietu izcīnīja Ogres komanda "NightWatch". Turnīrā piedalījās arī citas latviešu komandas – "Sirocco Ultimate" un "Salaspils Jr", kas ieņēma attiecīgi 5. un 7. vietu. Par čempioni kļuva Lietuvas komanda "Vorai".

Ogres "NightWatch" komanda grupas spēlēs izcīnīja divas uzvaras, pārspējot "Sirocco Ultimate" un "Marių Meškos" no Klaipēdas, kas deva iespēju cīnīties pusfinālā. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots Lietuvas stiprākajai komandai – "Vorai". "Sirocco Ultimate" komandai izdevās izcīnīt 3. vietu grupā, uzvarot "Marių Meškos". Tika zaudēts tikai abām finālistēm – Ogres "NightWatch" un "Vorai". Arī "Salaspils Jr" komandai 3. vieta grupā, kas ļāva turpināt cīņu par 5. vietu. Juniori piedzīvoja zaudējumu mājinieku "Velniai" un Kauņas komandai "Skraidantys Drambliai", bet viņiem izdevās pārspēt jauno lietuviešu komandu "Žalieji Velniai".

Gan "Salaspils Jr", gan "Sirocco" nākamā spēle izšķīra, vai komandas turpinās cīnīties par 5. vietu vai 7. vietu. "Sirocco" pārliecinoši spēja pieveikt lietuviešu "Žalieji Velniai", bet Salaspils komanda izšķirošajā punktā piekāpās Klaipēdas komandai "Marių Meškos". Cīņā par 7. vietu "Salaspils Jr" atkārtoti spēja pieveikt "Žalieji Velniai" ar rezultātu 12:9. Cīņa par 5. vietu izvērtās daudz sīvāka. Lai gan "Sirocco" spēles sākumā nonāca iedzinējos, rīdziniekiem izdevās atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 12:10.

Ogres komanda pusfinālā tikās ar "Skraidantys Drambliai" no Kauņas. Spēle labāk padevās "NightWatch" komandai, kā rezultātā tika izcīnīta uzvara un iespēja cīnīties par zelta godalgām. Finālā Ogre "NightWatch" atkārtoti cīnījās ar "Vorai". Ļoti ātrā un dinamiskā spēlē pārāki tomēr izrādījās lietuvieši, kuri liedza Ogres komandai kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. "Vorai" izcīnīja ne tikai čempiones titulu, bet arī Spēles gara balvu.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |