Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Latvijas junioru izlase startēs Eiropas Jaunatnes čempionātā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Latvijas junioru izlase startēs Eiropas Jaunatnes čempionātā
Publicitātes foto

Latvijas junioru izlase startēs Eiropas Jaunatnes čempionātā frisbijā, kas no 5. līdz 11. augustam norisināsies Nīderlandes pilsētā Vēnendālā. Par izlases treneriem iecelti Mārtiņš Gusārs un Jānis Bernāns. Junioru izlase tiks veidota pēc atlases principa, tādējādi ikvienam spēlētājam sniedzot vienlīdzīgas iespējas iekļūt valstsvienībā.

Pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas junioru puišu izalse šogad atkal startēs starptautiskās sacensībās, kas šoreiz būs Eiropas Jaunatnes čempionāts frisbijā Nīderlandē. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs pui[su U-20 izlase, kurā var spēlēt ikviens 1998. gadā dzimis vai jaunāks spēlētajs.

Par junioru izlases treneriem Latvijas Frisbija federācija iecēlusi pieredzējušo "Salaspils WT" spēlējošo treneri Mārtiņu Gusāru, kā arī "Salaspils Jr" galveno treneri Jāni Bernānu. Mārtiņš Gusārs līdz šim sevi veiksmīgi pierādījis gan klubu līmenī kopā ar "Salaspils WT" komandu, gan arī pēdējos divos gados strādajot ar Latvijas vīriešu izlasi. Savukārt Jānis Bernāns pēdējos gadus ir strādājis tieši ar junioru vecuma spēlētājiem, kā arī pie jauno frisbijistu attīstības. Jāpiemin, ka Mārtiņš Gusārs sagatavošanās procesa sākumā aktīvi strādās ar Latvijas sieviešu izlasi, kas jūnijā startēs pasaules čempionātā pludmales frisbijā, bet atlikušajos mēnešos varēs pilnībā pievērsties junioru izlasei.

Latvijas junioru izlase šogad tiks veidota pēc atlases principa, kas nozīmē, ka pieteikties kandidēt var ikviens vecumam atbilstošs interesents. Savu kandidatūru izlasei iespējams pieteikt līdz 31. martam, rakstot uz e-pasta adresi janis@frisbee.lv.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |