Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Latvijas komandām zelts Igaunijā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Latvijas komandām zelts Igaunijā
"Salaspils WT"
Foto: frisbee.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Tallinā norisinājās starptautisks turnīrs frisbijā "Kick in de Kök", kurā "Salaspils WT" kļuva par čempioniem vīriešu divīzijā, bet starp sievietēm labākās izrādījās "Latvija 3", kas bija viena no trim komandām, ko veidoja Latvijas nacionālās izlases kandidātes. "Latvija 2" ieguva Spēles gara balvu, kā arī Helēna Dreimane tika atzīta par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju.

"Salaspils WT" finālā tikās ar pēdējo divu gadu čempioni Zviedrijas "GRID". Jau spēles sākumā cīņa bija ļoti ātra un saspringta, bet pēc pāris punktiem "Salaspils WT" uzsāka savu izrāvienu, ko atspēlēt Zviedrijas komandai vairs neizdevās. Trešo vietu turnīrā ieguva "Vorai" no Lietuvas, bet Spēles gara balva tika jau minētajai komandai "GRID".

Cīņā par piekto vietu kārtējo reizi šosezon tikās Ventspils komandas, jau atkal pārāki izrādījās "Flying Worms" frisbijisti, atstājot "UltiManiacs" sestajā vietā. Devīto vietu ieguva Rīgas "SoulFly", bet divpadsmitajā palika "Valmiera". Otrā desmitnieka otrajā pusē ierindojās vēl trīs Latvijas komandas – Ogres "NightWatch" (16.vieta), Rīgas "Sirocco" (17.vieta) un "Salaspils Jr" (19.vieta). Kopumā vīriešu divīzijā startēja 24 komandas no astoņām valstīm.

Sieviešu divīzijā šogad nepārspēta palika "Latvija 3", kas finālā pārspēja Krievijas komandu "Elvis Presley". Arī trešajā vietā ierindojās Krievijas komanda – "Cosmic Girls". Piekto vietu ieguva "Latvija 2", kam arī Spēles gara balva, kā arī turnīra vērtīgākā spēlētāja – Helēna Dreimane. Septītajā vietā ierindojās "Latvija 1".

Tā kā Latvijas klubu komandu līderes šogad startēja izlases komandās, vairākas no vadošajām komandām nepiedalījās turnīrā "Kick in de Kök". "KCN Rīga" ierindojās 10.vietā, "Valmiera Jr" palika divpadsmitā, bet „Ventspils Frisbija klubs” – 14.vietā. Sieviešu konkurencē šogad startēja 15 komandas no piecām valstīm.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |