Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Salaspilī un Lielvārdē noskaidros LFL uzvarētājus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Salaspilī un Lielvārdē noskaidros LFL uzvarētājus
Publicitātes foto

Šodien, 5. februārī, Salaspils sporta namā tiks aizvadīts Latvijas Frisbija līgas (LFL) izšķirošais posms vīriešu divīzijā, bet Lielvārdes novada sporta centrā sacentīsies sieviešu divīzijas komandas. Vīriešu divīzijā par pirmo vietu un zelta medaļām turpina cīnīties pērnā gada uzvarētāja - "Salaspils WT", kā arī Ventspils "Flying Worms", bet sieviešu divīzijā galvenās pretendentes uz čempiones titulu ir Ogres "Moments" un Lietuvas "Drop That Smile", teorētiskas iespējas saglabā arī "Valmiera" un Tallinas "Lynx".

Latvijas Frisbija līga ir nonākusi finiša taisnā – jau šodien tiks noskaidroti jaunie uzvarētāji. Vīriešu divīzijā par pirmo vietu sacenšas vairs tikai divas komandas - "Salaspils WT", kas līdz šim ir izcīnījusi tikai un vienīgi uzvaras, un "Flying Worms", kam vienīgais zaudējums ir tieši pret salaspiliešiem. Abas šīs komandas šodien aizvadīs divas spēlēs, no kurām viena būs savstarpējā cīņa, kurā lielā mērā tiks noskaidroti zelta ieguvēji. Par vietu uz goda pjedestāla cīnās arī Rīgas "Hardcore Ultimate", kā arī Ventspils "UltiManiacs".
Otrajā grupā pirmo vietu iespējams iegūt Rīgas "Ultimate Decision", kā arī izšķirošā posma mājiniecei "Salaspils Jr". Vadošu komandu cīņā noteikti centīsies iejaukties arī Ogres "NightWatch" un Rīgas "Sirocco Ultimate".

Kā jau ierasts, arī izšķirošajā posmā atsevišķas spēles tiks translētas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas youtube kanālā.

Tiešraižu grafiks:
9.45 "Salaspils Jr" pret Ogres "NightWatch"
10.30 "Sirocco Ultimate" pret "Daugavpils Universitāti"
11.15 "Salaspils WT" pret "Flying Worms"
12.00 "UltiManiacs" pret "Valmieru"
12.45 "Flying Worms" pret "Hardcore Ultimate"

Lielvārdē šodien tiks noskaidrotas 2015./2016. gada Latvijas Frisbija līgas uzvarētājas sieviešu divīzijā. Šobrīd pirmo vietu turnīra tabulā ieņem kaimiņienes no Lietuvas – "Drop That Smile". Par vienu uzvaru mazāk ir otrajā vietā esošajai Ogres komandai "Moments", jāpiemin gan, ka Ogres komanda aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Dienas desertā jeb pašā noslēgumā tieši abas šīs komandas tiksies savstarpējā cīņā, kad arī tiks noskaidrotas Latvijas Frisbija līgas uzvarētājās.

Par vietu uz goda pjedestāla cīnās arī "Valmiera" un "Lynx", kam abām šobrīd ir pa septiņām uzvarām deviņās spēlēs. Pirmajā savstarpēja tikšanās reizē pārākas bija valmierietes, tāpēc šobrīd viņas atrodas 3.vietā, bet dienas priekšpēdējā spēlē šīs komandas tiksies atkārtoti, kad, visticamāk, tiks izšķirts, kura no vienībām ieņems augstāku vietu kopvērtējuma tabulā.

Piecas no sieviešu divīzijas spēlēm tiks translētas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas youtube kanālā:

Tiešraižu grafiks:
15.45 "Lynx Jr" pret "Sirocco Ultimate"
16.30 "KCN Rīga" pret "Lynx"
17.15 "Salaspils Jr" pret "Ventspils Frisbija klubu"
18.00 "Valmiera" pret "Lynx"
18.45 "Moments" pret "Drop That Smile"

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |