Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē starptautiskais frisbija turnīrs "Rīgas Rudens 2015"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Šajā nedēļas nogalē Ogrē jau 18.reizi notiks Baltijā lielākais frisbija turnīrs "Rīgas Rudens 2015", kurā piedalīsies 31 komanda, kas pulcēs vairāk nekā 300 spēlētāju no sešām valstīm. Turnīrs notiek kopš 1998.gada un šogad, svinot savu "pilngadību", pulcē Baltijas reģiona labākās klubu komandas.

Atklātajā (vīriešu) grupā savas līderpozīcijas centīsies nosargāt komanda "Salaspils WT", kas šogad ieguvusi bronzas medaļu Eiropas klubu čempionātā. Turnīrā piedalīsies arī iepriekšējo gadu uzvarētāja - "Hardcore Ultimate" no Rīgas, kas centīsies atgūt titulu. Tāpat par medaļām cīnīsies komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas un Lietuvas. Turnīrā pirmo reizi piedalīsies arī nesen izveidotā Ogres vīriešu komanda "Ogre Night Watch". Sieviešu grupā ar startēs iepriekšējo gadu laureātes "Salaspils FK", Ogres "Moments" un "KCN Rīga". Latviju šogad turnīrā pārstāvēs 14 komandas – deviņas vīriešu un piecas sieviešu.

Turnīrs notiks 7. un 8.novembrī, tas norisināsies trijās sporta hallē – Ogrē un Lielvārdē. Spēļu sākums pulksten 9:00, spēles par vietām paredzētas svētdien no pulksten 14:00, finālspēles sāksies pulksten 15:30 Ogres stadiona hallē. Spēļu grafikam, rezultātiem un finālspēļu tiešraidēm vari sekot līdzi mūsu facebook lapā – Rigas Rudens.
Sporta halles Ogrē – Sporta halle pie stadiona (Skolas iela 21) un Ogres 1.vidusskolā (Zinību ielā 3). Lielvārdes sporta centrā (Raiņa ielā 22).

Paldies mūsu atbalstītājiem – "Isostar Latvija", "Fazer maiznīcai", Ogres novada pašvaldībai, "Skrīveru saldumiem", "Arsenal Industrial" un Restorānam/Bāram "Hauze"!

Informāciju sagatavoja Linda Gulbe,
Ogres Frisbija klubs