Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

"Lielvārde/Fat Pipe" un "Irlava/Avant" svin revanša uzvaras

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Lielvārde/Fat Pipe" un "Irlava/Avant" svin revanša uzvaras
"Lielvārde/Fat Pipe". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar notika divas spēles: pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesos ar 7:3 revanšējās komandai "Talsu NSS/Krauzers" par regulārā turnīra pirmajā riņķī piedzīvoto zaudējumu, Stalbē to pašu iespēja debitante "Irlava/Avant", kas ar 10:4 sakāva vietējo SK "Pārgauja".

"Lielvārde/Fat Pipe" revanšējas talseniekiem

Pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesojās pie komandas "Talsu NSS/Krauzers", savā laukumā kam bija piekāpusies ar tikai vienu vārtu starpību (2:3). Atbildes spēles pirmajā periodā abu vienību vārtsargi palika nepārspēti – 0:0. Rezultāts tika atklāts tikai 30.minūtē, kad vārtus guva lielvārdietis Armands Savins – 1:0. 34.minūtē talsenieku kapteinis Artis Raitums atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), bet pēc otrās trešdaļas vadībā ar 5:3 atradās viesi. Pēdējā periodā Lielvārdes florbolisti guva vēl divus vārtus un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 7:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Uldis Dūniņš, kurš izcēlās ar diviem vārtus guvumiem. Rezultatīvāks par viņu bija Juris Sandis Jēgers, kurš sakrāja 3 (2+1) punktus. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma Artis Raitums, kurš guva visus trīs vārtus. Interesanti, ka visos trijos vārtu guvumos viņam asistēja viens spēlētājs – Mariss Bergmanis. "Lielvārde/Fat Pipe" pēc šīs uzvaras ar 34 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas trešajā vietā, bet talseniekiem joprojām 30 punktu un piektā pozīcija.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Lielvārde/Fat Pipe" - 3:7 (0:0, 3:5, 0:2)
Metienu attiecība:
15:29 (4:6, 5:11, 6:12)
Rezultatīvākie:
"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 3 (3+0), Mariss Bergmanis 3 (0+3).
"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 3 (2+1), Uldis Dūniņš 2 (2+0), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Armands Savins 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Rūdis Žukelis 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Oskars Tūtāns 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1).

Debitante "Irlava/Avant" viesos šokē "Pārgauju"

Kad SK "Pārgauja" regulārā turnīra pirmajā aplī viesojās pie irlavniekiem, Virslīgas debitanti tika sagrauti ar 10:4. Šovakar "Irlava/Avant" atbildes vizītē bija ieradusies Stalbē, kur jau pirmā perioda laikā uzvaras svaru kausus nosvēra savā pusē – 4:0, pirmos trīs vārtus guva Kristaps Kazlovskis, vēl vienus – Renārs Austrums. 33.minūtē stalbietis Lauris Ābols ar precīzu metienu no rezultātu tablo nodzēsa mājinieku nulli (1:4), tomēr viesi nebija apturami. Pēc otrās trešdaļas "Irlava/Avant" atradās vadībā ar 6:2, bet visā spēlē revansējās "Pārgaujai" ar precīzi tādu pašu rezultātu, ar kādu tā bija uzvarējusi pirmajā aplī – 10:4.

Vērtīgākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās pelnīti saņēma Kristaps Kazlovskis, kurš viens pats guva pusi savas komandas vārtu – 5 (5+0). Pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Edgars Taube un Mareks Stančiks, bet 2 (1+1) punkti Ričardam Gruziņam. Par labāko starp stalbiešiem atzina Oskaru Balodi, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, Laurim Ābolam 2 (1+1) punkti. Pēc šīs uzvaras "Irlava/Avant" ar 25 punktiem pakāpās uz astoto vietu turnīra tabulā, bet "Pārgaujai" joprojām 30 punktu un ceturtā pozīcija.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...