Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Skaitļi: Pārtrūkst Osīša piespēļu sērija, līdz Aņa sasniegumam pietrūkst pavisam maz

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Skaitļi: Pārtrūkst Osīša piespēļu sērija, līdz Aņa sasniegumam pietrūkst pavisam maz
Dēvids Osītis, foto: Floorball.lv

FBK SĀC florbola komandas kapteinis Dēvids Osītis vakar Elvi florbola līgas spēlē Talsos pret vietējo komandu atzīmējās ar vārtu guvumu, taču palika bez rezultatīvām piespēlēm, tādējādi pārtraucot 10 spēļu sēriju, kurā allaž vismaz reizi asistēja saviem komandas biedriem.

Ieskaitot pērnās sezonas pēdējo spēli Osītis ar rezultatīvām piespēlēm bija atzīmējies 14 no 15 mačiem, bez piespēlēm (un punktiem vispār) paliekot mačā pret “Bausku”. Pēc šīs spēles Osītis pie vismaz vienas piespēles mačā bija ticis desmit cīņās pēc kārtas, taču visām sērijām kaut kad pienāk gals un ādažnieku kapteinim sērija aprāvās vakar Talsos.

Pēdējo trīs sezonu laikā garākā spēļu sērija ar vismaz vienu rezultatīvu piespēli bijusi tā brīža “Apelsīns/Oxdog LU” uzbrucējam Danielam Anim, kurš nu jau ne pirmo sezonu spēlē Šveices spēcīgākajā florbola līgā. Viņam izdevās 11 šādu spēļu sērija.

Ņemot vērā, ka Osītim savi sasniegumi piespēļu ziņā jāsāk veidot no jauna, interesanti palūkoties aktuālajās garākajās sērijās. Pašlaik jaunais līderis ir “FS Masters/Ulbroka” uzbrucējs Edžus Ceriņš, kurš pie vismaz vienas piespēles ticis sešos pēdējos mačos. Ar piecām šādām spēļu sērijām Ceriņam seko “RTU/Rockets” florbolists Artūrs Jansons un “FBK Valmiera” viens no līderiem Mārtiņš Broks. Nevienam citam nav vairāk kā trīs spēļu sērija ar rezulta’tivām piespēlēm.

Garākās aktuālās spēļu sērijas ar rezultatīvām piespēlēm

VietaSpēlētājsKomandaSpēles
1.Edžus CeriņšFS Masters/Ulbroka6
2.Artūrs JansonsRTU/Rockets5
2.Mārtiņš BroksFBK Valmiera5
4.Arvis KārkliņšFBK Valmiera3
4.Toms BitmanisFS Masters/Ulbroka3
4.Mareks StančiksIrlava3
4.Toms RīsmanisLekrings3
4.Ralfs PolisTalsu NSS/Krauzers3
4.Edvards MucenieksFBK SĀC3

Garākās spēļu sērijas ar rezultatīvām piespēlēm (kopš 2020./21. gada sezonas)

VietaSpēlētājsKomandaSpēles
1.Daniels AnisApelsīns/Oxdog LU11
2.Klāvs JansonsĶekava10
2.Dēvids OsītisFBK SĀC10
4.Kristaps KazlovskisIrlava9
4.Toms BitmanisTalsu NSS/Krauzers9
6.Mariss GiņkoLielvārde/FatPipe8
6.Toms RīsmanisLekrings8
8.Arnijs KuratņiksRubene7
8.Pavel SemenovFBK Valmiera7