Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0
"Rubene-1". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene-1" spraigā cīņā pieveic "Līgatni"

ELVI florbola līgā sievietēm svarīgu uzvaru cīņā par augstāku vietu turnīra tabulā šodien guva komanda "Rubene-1", kas Kocēnu sporta namā ar 6:4 pārspēja "Līgatni". Uzvarētāju sastāvā ar "hat-trick" izcēlās Juta Muravska. Dienas otrajā spēlē Cēsu "Lekrings" savā laukumā ar 7:1 sakāva komandu "Irlava/Tukums", rezultatīvākā ar 4 (3+1) punktiem bija Luīze Raseiceva.
"Lekrings" vārtsardze Jolanta Bačkure
Foto: Lekrings

Dāmām šonedēļ nav nesvarīgu cīņu

Elvi sieviešu florbola virslīgā šonedēļ paredzēts izspēlēt vien divas cīņas, taču abas būs ļoti svarīgas no turnīra tabulas viedokļa. Pie “Rubene-1” komandas viesosies Līgatnes vienība, savukārt Cēsīs vietējā komanda uzņems “Irlava/Tukums”.
Laura Gaugere (Kocēnu "Rubene"). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene" mačā pret irlavniecēm svin devīto panākumu pēc kārtas

Jau devīto uzvaru deviņās aizvadītājās spēlēs guvusi ELVI florbola līgas sievietēm līdere "Rubene", kas šodien Kocēnu sporta namā ar 16:1 sakāva komandu "Irlava/Tukums". Pie punktiem tika pilnīgi visas Kocēnu komandas laukuma spēlētājas, bet rezultatīvākā bija Laura Gaugere – 5 (2+3). Divās citās spēlēs FK "Ķekava" savā laukumā ar 5:3 pārspēja Cēsu "Lekringu", bet "Ķekavas Bulldogs/NND" Kocēnos ar 4:1 uzvarēja komandu "Rubene-1".
Anna Ankudinova
Foto: Floorball.lv

Dāmām spēkošanās par otro pozīciju

Līdzīgi kā sestdien, arī šodien tiks izspēlēti trīs mači Elvi florbola līgā sieviešu čempionātā. Vienā no spēlēm būs izteikta favorīte, taču divās no spēlēm iespējams sagaidīt spraigu spēkošanos par punktiem.
Kocēnu "Rubene". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubenei" ar acīti sakauj pastarīti "NND/RJTC"

Šodien ELVI florbola līgas sievietēm līdere "Rubene" viesojās Rīgā pie turnīra pastarītes "NND/RJTC". Titulētās kocēnietes svinēja panākumu ar graujošu rezultātu – 21:0, pa septiņiem rezultativitātes punktiem sakrāja Simona Grāpēna un Laura Gaugere. FK "Ķekava", pateicoties Ilzes Mednes diviem vārtu guvumiem, viesos ar 3:2 pārspēja "Līgatni".
"Līgatne"
Foto: gridasbumba.lv

Sešas komandas iesaistās cīņā, saistošākais mačs Līgatnē

Elvi sieviešu florbola līgā šodien paredzēts izspēlēt trīs spēles, no kurām spraigākais varētu būt duelis Līgatnē starp vietējo komandu un FK “Ķekava”.
"Līgatne". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Līgatne" uzvar "Lekringu" un pakāpjas uz trešo vietu

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē "Līgatne" ar 7:1 uzvarēja Cēsu komandu "Lekrings", pakāpjoties uz trešo pozīciju turnīra tabulā. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 4 (3+1) punktiem bija komandas kapteine Agnese Broliša.
"Līgatne"
Foto: Floorball.lv
1

Cēsu rajona derbijs atgriežas arī dāmu florbolā

Pēc daudzu gadu pārtraukuma Elvi sieviešu florbola līgā atkal savā starpā sacentīsies Cēsu un Līgatnes dāmu komandas. Līgatnes komandai sezonas sākums bijis labāks, tādēļ viņas arī mājas mačā būs favorītu statusā.
Elīza Elizabete Bērziņa (#35). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Līgatne" pārliecinoši uzvar komandu "Irlava/Tukums"

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm "Līgatne" savā laukumā uzņēma komandu "Irlava/Tukums". Līgatnietes izrādījās ļoti neviesmīlīgas, jo savas viešņas sakāva ar 12:2, rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) punktiem bija Elīza Elizabete Bērziņa. Jau vakarā nūjas krustoja abas līdervienības - "Rubene" Kocēnos uzņēma "Ķekavas Bulldogs/NND", svinot uzvaru ar 8:3. Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar trim punktiem bija Jūlija Rozīte.
"Rubene"
Foto: Floorball.lv

Līdervienības tiekas Kocēnos

Elvi sieviešu florbola čempionāts turpinās un šodien Kocēnu sporta namā savā starpā sacentīsies abas čempionāta līdervienības “Rubene” un “Ķekavas Bulldogs/NND”. Tikmēr Līgatnē pie vietējās komandas viesosies “Irlava/Tukums”.
FK "Ķekava". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Ķekava" pārliecinoši uzvar Rīgas komandu "NND/RJTC"

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē FK "Ķekava" savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "NND/RJTC", kuru sakāva ar 10:2. Ar sešiem rezultativitātes punktiem izcēlās uzvarētāju kapteine Paula Metāla.
Kocēnu "Rubene-1". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene-1" pirmo reizi pieveic vicečempioni "Ķekavu"

ELVI florbola līgā sievietēm šodien notika viena spēle, kurā gluži vai sensacionālu uzvaru izcīnīja turnīra debitante "Rubene-1" (Kocēni). Jaunās kocēnietes savā laukumā ar 6:2 pārspēja pašreizējo vicečempioni "Ķekavu". Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 3 (1+2) punktiem bija Zeltīte Larinova, bet labākās spēlētājas balvu saņēma vārtsardze Estere Elbrete.
Kristiāna Elizabete Krūmiņa (#79)
Foto: Floorball.lv

Kocēnos cīņa par vietu labāko trijniekā

Šodien Elvi sieviešu florbola virslīgā tiks aizvadīta viena spēle, kura solās būt ļoti spraiga, jo savā starpā sacentīsies “Rubene-1” un “FK Ķekava” jeb komandas, kuras cīnās par trešo vietu turnīra tabulā.
Labākās spēlētājas: Danute Tinkuse (#27) un Sanija Ķezbere (#88). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene" savu nevainojamo sēriju turpina, uzvarot "Līgatni"

ELVI florbola līgā sievietēm sesto panākumu tikpat spēlēs guvusi Kocēnu komanda "Rubene", kas šodien viesos ar 14:6 sakāva "Līgatni". Uzvarētāju rindās ar pieciem vārtu guvumiem izcēlās Danute Tinkuse, kura saņēma balvu kā labākā spēlētāja.
"Līgatne"
Foto: Gridasbumba.lv

"Līgatne” metīs izaicinājumu titula īpašniecēm

Šodien tiks aizvadīta viena spēle Elvi sieviešu florbola virslīgā, kur līgas jaunpienācējas “Līgatne” uzņems pēdējo gadu nemainīgās čempiones Kocēnu “Rubeni”. Spēles sākums pulksten 13:00 Līgatnē.
Ķekavietes Viktorija Kuročkina (#19) un Kristiāna Elizabete Krūmiņa (#79). Foto: Ritvars Raits

"Ķekava" turnīru atsāk ar uzvaru pār komandu "Irlava/Tukums"

Šodien ELVI florbola līgā sievietēm notika viena spēle – pēc četru mēnešu pārtraukuma cīņā devās FK "Ķekava", kas savā laukumā ar 9:2 sakāva komandu "Irlava/Tukums". Uzvarētāju rindās izcilu maču aizvadīja Kristiāna Elizabete Krūmiņa, kura izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem.
FK "Ķekava"
Foto: Floorball.lv

Cīņā atgriežas FK “Ķekava”

Šodien Elvi sieviešu florbola līgā tiks aizvadīta viena spēle, kurā FK “Ķekava” uzņems “Irlava/Tukums” vienību.
Kocēnu komanda "Rubene-1". Foto: Ritvars Raits

"Rubene-1" nosargā uzvaru pār "NND/RJTC", "Ķekavas Bulldogs/NND" sakauj irlavnieces

Pirmajā no divām šodien paredzētājam ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm Rīgas komanda "NND/RJTC" Ķekavā uzņēma Kocēnu vienību "Rubene-1". Spraigā cīņā ar 6:5 pārākas izrādījās kocēnietes, kuru rindās ar 5 (3+2) punktiem izcēlās Madlēna Rozīte. Turpat Ķekavā notika arī otra spēle, kurā līgas līdere "Ķekavas Bulldogs/NND" ar 10:1 sakāva komandu "Irlava/Tukums".
FK NND/RJTC
Foto: FK NND

Elvi līga dāmām uzņem apgriezienus

Divas no sākotnēji paredzētajām trijām spēlēm šodien tiks aizvadītas Elvi sieviešu florbola līgā. “Rubene-1” viesos būs favorītes pret čempionāta pastarītēm, savukārt turnīra līderes “Ķekavas Bulldogs/NND” uzņems viešņas no Irlavas.
Līgas rezultatīvākā spēlētāja Laura Gaugere (Rubene). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
1

Kocēnu kluba komandu derbijā uzvar "Rubene"

ELVI florbola līga pēc četru mēnešu pārtraukuma atsākās šovakar - ar sieviešu komandu "Rubene" un "Rubene-1" spēli Kocēnu sporta namā. Kā jau to varēja paredzēt, pārāka izrādījās titulētā "Rubene", kas sava kluba otro komandu sakāva ar 14:2. Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 6 (3+3) punktiem bija Laura Gaugere.