Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 3

Vīriešu florbola izlasei būs jauns treneris: LFS neturpina sadarbību ar Rīhimeki

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Vīriešu florbola izlasei būs jauns treneris: LFS neturpina sadarbību ar Rīhimeki
Arto Rīhimeki (centrā), Rolands Kovaļevskis un Gustavs Griezītis, Foto: Esa Takalo

Latvijas Florbola savienība paziņojusi, ka tās valde pieņēmusi lēmumu neturpināt sadarbību ar vīriešu izlases galveno treneri Arto Rīhimeki, kurš to vadīja kopš 2017. gada jūlija un kopā ar to pasaules čempionātos trīs reizes ieguva piekto vietu.

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi, ka neturpinās sadarbību ar vīriešu izlases galveno treneri Arto Rīhimeki. Speciālists par florbola izlases galveno treneri kļuva 2017. gada jūlijā, bet 2020. gada decembrī puses vienojās sadarbību turpināt līdz 2022. gada beigām.

Šī gada pasaules čempionātā vīriešu izlase ne pirmo reizi Rīhimeki vadībā ierindojās piektajā vietā. Kopumā speciālists ar Latvijas izlasi trīs reizes pēc kārtas pasaules čempionātā finišēja piektajā pozīcijā. Florbola savienības izplatītajā paziņojumā vēstīts, ka sadarbību neturpināt izšķīrusies organizācijas valde.

''LFS izsaka pateicību Arto Rīhimeki, viņa vadītajam treneru korpusam un valstsvienības apkalpojošajam personālam par profesionālu darbu un ieguldījumu Latvijas florbola attīstībā šo piecu gadu garumā, kā arī vēl trenerim veiksmi nākamajos karjeras izaicinājumos,'' teikts izplatītajā paziņojumā.

Rīhimeki trenera karjeras laikā strādājis ar Somijas, Zviedrijas un Šveices dažādu līgu komandām. Tāpat viņš vadījis Somijas otro izlasi un valsts studentu izlasi.

Izmantotie resursi:
https://www.floorball.lv/lv/2022/ja...