Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

YEKINDAR neveiksmīgs sniegums, tomēr "Virtus.pro" uzvar un nokļūst soli no fināla

Toms Jēkabs Bērziņš
Toms Jēkabs Bērziņš

YEKINDAR neveiksmīgs sniegums, tomēr "Virtus.pro" uzvar un nokļūst soli no fināla
Mareks YEKINDAR Gaļinskis. Foto: Talkesport

Datorspēles CS:GO turnīra "EPIC League CIS 2021" apakšējā zara finālā šovakar uzvaru izcīnīja Mareka YEKINDAR Gaļinska pārstāvētā "Virtus.pro", kas ar 2-1 (16:12, 5:16 un 16:7) pieveica "Team Spirit".

Gaļinska komanda nodrošināja vismaz trešo vietu turnīrā, piecu tūkstošu eiro lielu naudas balvu un 1400 RMR punktus. Rīt 17:00 "Virtus.pro" cīnīsies par vietu finālā pret "Akuma", komandu - kas augšējā zara pusfinālā VP pieveica ar 2-0. Spēles uzvarētājs jau astoņos vakarā turnīra finālā tiksies ar "Gambit".

Mareks YEKINDAR Gaļinskis šoreiz pēc statistikas bija sliktākais savā komandā, trijās kartēs kopā iegūstot 36 punktus un piedzīvojot 57 nāves, kamēr reitings latviešu spēlētājam bija 0.80. VP sevis izvēlētajā "Inferno" kartē pirmajā puslaikā uzbrukuma pusē ieguva deviņus punktus un otrajā ar stabilu trīs - četru punktu pārsvaru droši izcīnīja uzvaru (16:12), otrajā kartē ("Dust2") "Virtus.pro" zaudēja bez variantiem (5:16), bet izšķirošajā ("Overpass") pēc 1:3 sākuma atlikušajā spēles daļā ļāva saviem pretiniekiem iegūt vien četrus punktus, droši uzvarot ar 16:7.

Izmantotie resursi:
https://www.hltv.org/stats/matches/...