Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

Broky un "FaZe" nespēj iekļūt "IEM Summer 2021" pamatturnīrā

Toms Jēkabs Bērziņš
Toms Jēkabs Bērziņš

Broky un "FaZe" nespēj iekļūt "IEM Summer 2021" pamatturnīrā
broky (pa labi) kopā ar komandu. Foto: HLTV

Datorspēles CS:GO turnīrā "IEM Summer 2021" nav spējusi iekļūt Helvija broky Saukanta pārstāvētā "FaZe Clan" komanda, kas šodien ar 1-2 piekāpās "G2 Esports".

"IEM Summer 2021" pamatturnīrs risināsies jūnija sākumā, tomēr šajā nedēļā norisinājās kvalifikācijas turnīrs par trim vietām tajā. "FaZe" turnīru bija iespēja otrdien sākt no augšējā zara, tomēr nācās pirmajā spēlē ar 0-2 piekāpties OG. Vakar "FaZe" ar 2-0 pieveica FURIA, un šodien tai bija iespēja izcīnīt pēdējo ceļazīmi - vispirms bija jāpieveic G2, bet apakšējā zara finālā broky komandu jau gaidīja "Mousesports".

Pirmajā kartē "Train" pirmajā puslaikā CT pusē broky ar komandu spēja izcīnīt astoņus punktus, tomēr otrajā puslaikā uzbrukums kliboja un nācās piekāpties ar 11:16. Otrajā kartē ("Mirage") "FaZe" dominēja un tieši T jeb uzbrukuma pusē neļāva pretiniekiem iegūt ne punktu, summā pieveicot pretiniekus pārliecinoši (16:5).

Izšķirošo, "Dust2" karti "FaZe" iesāka labāk, izvirzoties vadībā ar 5:0, tomēr G2 prata sakārtot savu spēli un pat uzvarēt pirmo puslaiku ar 8:7. Veiksmīgs pistoles raunds un tam sekojošie raundi "FaZe" pretiniekiem jau ļāva iegūt ievērojamu pārsvaru (11:7, 13:8, 15:9), kamēr "FaZe" nekādi nespēja uzvarēt divus raundus pēc kārtas. Pie 10:15 no divi pret pieci situācijas tas beidzot izdevās, sekoja atspēlēšanās mēģinājums, tomēr G2 30. raundā tomēr pabeidza spēli - 16:14 un 2:1 sērijā.

Latviešu esportistam broky Saukantam mačā 54 punkti un reitings 1.13, kas bija trešais labākais komandā. Pretējā nometnē pārliecinoši labākais bija bijušais "FaZe" IGL jeb saspēles vadītājs Nikola NiKo Kovāčs, kurš ieguva reitingu 1.38, kas bija labākais starp visiem spēles dalībniekiem. Jau rīt "FaZe" sāksies nākamais turnīrs ("Dreamhack Masters Spring"), kur jau pirmajā spēlē gaidāma ļoti interesanta tikšanās. Savā starpā tiksies divi šobrīd labākie Latvijas CS:GO spēlētāji - broky un "FaZe" cīnīsies pret Mareku YEKINDAR Gaļinski un "Virtus.pro".

Izmantotie resursi:
https://www.hltv.org/matches/234816...