Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

Esportista broky komanda dominē ar 16:1 un iekļūst IEM Eiropas divīzijas pamatturnīrā

Agris Suveizda

Esportista broky komanda dominē ar 16:1 un iekļūst IEM Eiropas divīzijas pamatturnīrā
broky. Foto: FaZe Clan

Latviešu esportista Helvija Saukanta jeb broky pārstāvētā komanda "FaZe Clan" pārliecinoši pieveica OPAA un sasniedza datorspēles CS:GO "Intel Extreme Masters" XVI sezonas Eiropas divīzijas rudens pamatturnīru.

"FaZe" kopā ar vēl septiņām komandām automātiski iekļuva IEM kvalifikācijas slēgtajā posmā, kur tām pievienojās četru atvērto kvalifikāciju astoņas veiksminieces. Slēgtajā kvalifikācijā tiek dalītas 12 ceļazīmes uz Eiropas divīzijas pamatturnīro, un "FaZe" pie tās tika jau ar pirmo piegājienu, ar 2:0 pārspējot pēdējās atvērtās kvalifikācijas uzvarētāju OPAA.

Pirmajā kartē, spēlējot "FaZe" izvēlēto Mirage, komanda grāva ar 16:1, bet Overpass no 2:6 panāca 8:6 un 13:7 un bija pārāka ar 16:9. Otrajā kartē labākie rādītāji bija broky, kurš abās kartēs kopumā sasniedza otro labāko reitingu komandā (1,60) un labāko iegūto un zaudēto dzīvību bilanci komandā (38-16).

"Intel Extreme Masters" Eiropas divīzijas pamatturnīrs ir paredzēts no 29. septembra līdz 10. oktobrim, un tajā piedalīsies 24 komandas. Kopējais balvu fonds būs 105 tūkstoši ASV dolāru.

Izmantotie resursi:
https://www.hltv.org/matches/235143...