Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 0

Van Gervenu nolauzt neizdodas: Razma turnīru Dānijā noslēdz 1/4 finālā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Van Gervenu nolauzt neizdodas: Razma turnīru Dānijā noslēdz 1/4 finālā
Madars Razma. Foto: PDC

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma nespēja izrādīt cienīgu pretestību trīskārtējam pasaules čempionam Maiklam van Gervenam ''Nordic Darts Masters'' ceturtdaļfinālā, piedzīvojot zaudējumu ar 4-10.

Ja uzvarai pirmajā kārtā bija nepieciešami seši legi, tad ceturtdaļfinālā jau desmit. Tāpat šajā fāzē spēlētājiem bija divi pārtraukumi pēc piektā un desmitā nospēlētā lega, kas deva iespēju ātri pārdomāt iepriekšējo legu sniegumu un uzlabot savu rezultativitāti tālākajā cīņas gaitā.

Pusfinālā bez cīņas iekļuva vienīgā dāma starp kungiem Falona Šeroka, jo pirmajā kārtā elkoņa savainojumā iedzīvojās pasaules čempions Gervins Praiss. Citos ceturtdaļfinālos pirms Razmas un van Gervena dueļa pārāki bija Dimitri van den Bergs un Džonijs Kleitons, kuri attiecīgi ar 10-8 pārspēja Geriju Andersonu un ar 10-3 Pīteru Raitu.

Pirms cīņas starp Madaru Razmu un Maiklu van Gervenu par favorītu tika uzskatīts titulētais nīderlandietis, lai gan trīskārtējais pasaules čempions pēdējā gada laikā nerāda savu stabilāko sniegumu. Tieši Razma pirmajā dienā bija precīzākais spēlētājs trīskāršajā 20 sektorā, precīzi tajā metot 53.6 % no izdarītajiem piegājieniem.

Pirmajos piecos legos Razmam neizdevās būt tikpat rezultatīvam un emocionāli noturīgam kā cīņā pret Aspinalu. Ja pirmajos divos legos abi apmainījās ar 14 un 15 šautru legiem ar divciparu skaitļu noslēgumiem, tad nākamajos trīs uz skatuves dominēja van Gervens, kamēr Razma meklēja atbildes uz neprecīzajiem metieniem trīskāršajos 20 un 19 sektoros. Ātri vien latvietis divas reizes tika nobreikots un, pirmajā pārtraukumā ejot, aina nebija patīkama - 1-4.

Nākamajos piecos legos Razma nedaudz uzlaboja savu precizitāti trīskāršajos sektoros, taču van Gervens pirmo piecu legu laikā bija ieguvis pārliecību pār saviem spēkiem. Sesto legu nīderlandietis noslēdza ar augstvērtīgu trīsciparu 132 punktu kombināciju, bet nākamos četrus legus abi šautriņu metēji dalīja uz pusēm, viens otru pa reizei nobreikojot. Noslēdzošajā pārtraukumā van Gervens devās ar pārliecinošu 7-3 vadību. Razma desmit legu laikā izmantoja visas trīs iespējas noslēgt legus savā labā, bet tieši rezultativitāte bija tā, kas svaru kausus nosvēra par labu van Gervenam.

Savu labāko legu Razma aizvadīja 11., kurā uguņoja un to uzvarēja, taču nākamie trīs piederēja van Gervenam, kurš spēli noslēdza savā labā ar 10-4 uzvaru. Vēl 12. legā notika cīņa par uzvaru, taču pēcāk iniciatīva, tāpat kā visu spēli, piederēja titulētajam nīderlandietim. Van Gervens bija krietni rezultatīvāks, vidēji gājienā metot 101.60 punktus, kamēr Razma 89.72 punktus. Nīderlandietis četras reizes trāpīja maksimālo piegājiena summu 180, kamēr Razma vienu. Vienīgajā statistikas rādītājā, kurā veiksmīgāks bija Razma - precizitātē dubultajos, trāpot 80% metienos (4/5), kamēr van Gervens bija precīzs 10 no 16 metieniem (62.5 %).

Nordic Darts Masters 1/4 fināli

PārisRezultāts
Falona Šeroka - Gervins Praissnenotiks Praiss izstājas
Dimitri van den Bergs - Gerijs Andersons10-8
Pīters Raits - Džonijs Kleitons3-10
Maikls van Gervens - Madars Razma10-4

  +4 [+] [-]

, 2021-09-18 17:18, pirms 4 mēnešiem
Razma vienalga ļoti labi nospēlēja šajā turnīrā - pirmā uzvara lielajos turnīros pret TOP 10 spēlētāju! Cepuri nost!

  +4 [+] [-]

, 2021-09-18 17:32, pirms 4 mēnešiem
Eriksrudzitis rakstīja: Razma vienalga ļoti labi nospēlēja šajā turnīrā - pirmā uzvara lielajos turnīros pret TOP 10 spēlētāju! Cepuri nost!
Nepamet sajūta, ka varēja labāk, jo bija pārāk daudz aizmesto T20 vai T19 un daudz mazo (38, 41 utt.) varbūt, ka pat varēja pāris legus paņemt un pakutināt nervus.... bet CO izcili - 100%

  +2 [+] [-]

, 2021-09-18 18:54, pirms 4 mēnešiem
Erlens rakstīja: Nepamet sajūta, ka varēja labāk, jo bija pārāk daudz aizmesto T20 vai T19 un daudz mazo (38, 41 utt.) varbūt, ka pat varēja pāris legus paņemt un pakutināt nervus.... bet CO izcili - 100%
Man arī tā likās, ka mierīgi rezultāts varētu būt vēl labāks, bet... Tā jau ir tā pieredze, ko Madars šādās spēlēs uzkrāj. Lai nākamreiz izdodas vēl sekmīgāks starts!

     [+] [-]

, 2021-09-18 21:07, pirms 4 mēnešiem
Viss jau labi ,Madars malacis bet turnīrs nav reitinga

     [+] [-]

, 2021-09-18 22:19, pirms 4 mēnešiem
SteveDavis rakstīja: Viss jau labi ,Madars malacis bet turnīrs nav reitinga
Domāju, ka viņam šobrīd šādu turnīru pieredze ir daudz noderīgāka par reitingu...

Kā tiko Šeroka pusfinālā atspēlējas no 1:7 un 2:8 un uzvarēja vanden Bergu ar 11:10. Meitenei dzelzs nervi!!!

     [+] [-]

, 2021-09-18 22:29, pirms 4 mēnešiem
Eriksrudzitis rakstīja: Domāju, ka viņam šobrīd šādu turnīru pieredze ir daudz noderīgāka par reitingu...

Kā tiko Šeroka pusfinālā atspēlējas no 1:7 un 2:8 un uzvarēja vanden Bergu ar 11:10. Meitenei dzelzs nervi!!!
Varbūt tev taisnība ,es gan nekad tādus turnīrus neskatos , tas ir par iemeslu kāpēc jau vairākus gadus nesekoju līdzi Premjerlīgai . Bet Šeroka malacis tas tiesa