Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Razma septīto reizi karjerā kļūst par Latvijas čempionu šautriņu mešanā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Razma septīto reizi karjerā kļūst par Latvijas čempionu šautriņu mešanā
2022. gada čempioni šautriņu mešanā. Foto: LDO

12. un 13. martā Rīgā notika Latvijas čempionāts šautriņu mešanā, kur individuālajās sacensībās septīto reizi karjerā par čempionu kļuva vadošais šī sporta veida pārstāvis Madars Razma, kurš par čempionu kļuva arī pāru sacensībās. Čempioni tika noskaidroti arī kungu B divīzijā, dāmām un jauniešiem.

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā notiekošajā Latvijas čempionātā šautriņu mešanā septīto reizi par čempionu vīriešu konkurencē kļuva vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš finālā pārliecinoši ar 6-0 pārspēja par otru spēcīgāko latvieti uzskatīto Nauri Gleglu. Trešās vietas ieņēma Aigars Strēlis un Valters Melderis.

Razma uzvarēja arī pāru sacensībās, spēlējot kopā ar Igoru Ņikitinu. Pāros vadošais šautriņu metējs Latvijā triumfēja jau astoto reizi karjerā. Finālā Razma ar Ņiktinu ar 4-3 apspēlēja Aigaru Strēli un Kristapu Mickus.

Kopumā čempionātā piedalījās 112 spēlētāji un pirmo reizi kungi tika sadalīti divās divīzijās - A un B. A divīzijā startēja 17 dalībnieki, kamēr B - 67. Otrajā divīzijā par čempionu kļuva Uldis Ozoliņš, kurš finālā ar 5-4 pieveica Rihardu Vosuli-Griguli. Trešajās vietās ierindojās Jurģis Grabčiks un Ilvars Draulis.

Dāmu konkurencē par čempioni kļuva Kristīne Mickus, bet jauniešu individuālajās sacensībās labākais bija Ralfs Lieģis. Dāmām kopumā čempionātā piedalījās 20 dalībnieces, bet jauniešu sacensībās astoņi šautriņu metēji. Savukārt dāmu pāru sacensībās par čempionēm kļuva Signe Sinkeviča ar Diānu Grabčiku.

Izmantotie resursi:
latviadarts.com

  -1 [+] [-]

, 2022-03-16 19:56, pirms 3 mēnešiem
Vai tad Razmam vispār Latvijā ir konkurenti?
Īpaši neinteresējos par šo pseidosportu, bet ,cik lasīts, tad Razma startē pavisam citā līmenī

     [+] [-]

, 2022-03-16 21:03, pirms 3 mēnešiem
Nu šis ir diezgan nožēlojami. Ja PDC (pasaules profesionāļu līgā) vērā ņemamus sasniegums gūt nevar, tad atbrauc pacelt pašapziņu apspēlējot amatierus, kam šautriņas ir tikai brīvdienu hobijs nevis peļņas avots. Nu baigais sasniegums! Malacis!

     [+] [-]

, 2022-03-16 23:08, pirms 3 mēnešiem
kleopatrs rakstīja: Nu šis ir diezgan nožēlojami. Ja PDC (pasaules profesionāļu līgā) vērā ņemamus sasniegums gūt nevar, tad atbrauc pacelt pašapziņu apspēlējot amatierus, kam šautriņas ir tikai brīvdienu hobijs nevis peļņas avots. Nu baigais sasniegums! Malacis!
Tik dumja domāšana...Ja viņam nav turnīrs un ir iespēja kļūt par Latvijas čempionu, kādēļ to nedarīt? Pirmkārt noteikti deva kādu padomu jaunajiem, noteikti piesaistīja vairāk skatītāju. Plus vienkārši parādīja, ka LV viņam šobrīd nav konkurenti, kas 100% liek pārējiem mācīties, trenēties vēl vairāk.