Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Mustafejevs PDC kvalifikācijas skolu uzsāk ar sauso zaudējumu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Mustafejevs PDC kvalifikācijas skolu uzsāk ar sauso zaudējumu
Jānis Mustafejevs un Madars Razma. Foto: PDC

Kā pēdējais no latviešu šautriņu metējiem, kas uzsāka cīņu par Professional Darts Corporation (PDC) 29 tūres kartēm, bija Jānis Mustafejevs, kurš šodien Lielbritānijā pirmajā no trim spēlēm neuzvarēja nevienā legā un pārliecinoši ar 0:6 zaudēja anglim Alanam Norisam.

Nedēļas sākumā Vācijā sākās kvalifikācijas skolas sacensības šautriņmešanā, kur līdz 17. februārim 640 šautriņu metēji sadalīs 29 PDC tūres kartes, kas dos iespēju turpmāk piedalīties PDC (Professional Darts Corporation) rīkotajos turnīros. Kopumā pēc šīs nedēļas kvalifikācijas sacensībām Vācijā un Lielbritānijā uz izšķirošo cīņu par 29 vietām prestižos turnīros cīnīsies 128 šautriņu metēji.

Vācijā piedalījās divi latvieši - Nauris Gleglu un Toms Balodis, kas trīs mačos piedzīvoja zaudējumus, tādējādi noslēdzot dalību turnīrā. Šodien Lielbritānijā pirmo spēli no trim aizvadīja Jānis Mustafejevs, kas piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:6 pret angli Alanu Norisu. Anglis savas karjeras laikā 2016. gada pasaules čempionātā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam un vienu reizi iekļuvis likvidētās BDO (British Darts Organisation) rīkotā pasaules čempionāta finālā.

Spēlē Mustafejevs zem 100 punktiem tika tikai trešajā legā, kur palika ar 72 nenodzēstiem punktiem. Noriss bija rezultatīvs, divos legos metot vidēji virs 100 punktiem gājienā. Mustafejevam vidēji 60.1 punkts gājienā.

Jau rīt Jānis Mustafejevs turpinās kvalifikācijas skolu ar otru maču.

     [+] [-]

, 2021-02-11 20:34, pirms gada
Ja kādā kārtā paveiksies ar izlozi, tad varbūt vienu spēli uzvarēs. Bet visticamāk, ka pasākums noslēgsies pēc 3 dienām, jo jau -6 legu attiecība, pat ja tiks pie uzvaras pilnajā kārtā, tad legu attiecība jau sačakarēta.

     [+] [-]

, 2021-02-12 08:29, pirms gada
rihardilio rakstīja: Ja kādā kārtā paveiksies ar izlozi, tad varbūt vienu spēli uzvarēs. Bet visticamāk, ka pasākums noslēgsies pēc 3 dienām, jo jau -6 legu attiecība, pat ja tiks pie uzvaras pilnajā kārtā, tad legu attiecība jau sačakarēta.
Lai tiktu caur UK skolu vajag trīs punktus tas ir trīs uzvaras sākot no last 128

     [+] [-]

, 2021-02-12 11:05, pirms gada
pret Norris tomēr nebija nekādas cerības, jo pretiniekam pieredzīte ir uzkrāta.

     [+] [-]

, 2021-02-12 13:23, pirms gada
KevinDurant#35 rakstīja: pret Norris tomēr nebija nekādas cerības, jo pretiniekam pieredzīte ir uzkrāta.
Norris ir ar zvērīgu skilu ja viņam spēle iet, skatoties 16 gada čempi likās ka tulīt būs vēl viens elites spēlētājs , bet ja nemaldos sievas veselības problēmas un viss pajuka